www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Draguljarnica Crni Biser
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čitajuči ono, fakat se zamisli... Biseru, ne daj svoje sreče, ne daj ni sebi... Čuvaj je ko što bi Tile reko: "zenicu oka svoga" ali i ne daj sebi da ode od tebe...

Ajd, ljubac tebi, osmjeh na lice, makar onaj luđaćki, i taj je dobar!



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 10:50 am    Naslov poruke: srecan rodjendan Na vrh strane Na dno strane

Sve vishe lud, sve vishe tvoj drug...
Biseru, legendo , svojto...
Ovako, ovako... Tako kuca srce moje kad ti samo vidim nick na forumu.
Kao bubanj u ovoj pesmi, bash tako.
Ako ne budem prvi koji ce ti u cestitkama otvoriti temu za rodjus, znaj da mislim na tebe i da ti zelim sve najbolje.


Kiss za mog prijatelja crnog bisera!


srecan rodjendan

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam obojici i ja vas puno volim Mr. Green

a da i da ne zaboravim ama bolan i ljubim vas obojicu Embarassed Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 13, 2009 7:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sarajko .. čestito sam rođendan onako .. vizualno .. a sad ću i ovako privatno da ti čestitam ..

Sve najbolje u životu i da te sreća prati.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 13, 2009 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Boky majusno moje od sveg srca

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 18, 2009 6:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja polu-plavuso Razz Mr. Green
Samo da te pozdravim i cmoknem koji put Wink i evo kavice za tebe



Kiss.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 18, 2009 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh anchi bas ti hvala da znas da bi mi ta kafa i te kako prijala..preumorna sam i uzasno me boli glava Rolling Eyes

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaranice, znam, prošo je vakat za čestitanje, ali ja kasnim iz praktičnih razloga. Da te samo jednom ljubnem, da ti kažem da mi fališ i eto. E heto, to je to.

Vozdra

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 20, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i ja tebe ludi moj Bosanac bolan najvise na svijetu...i evo dobismo tekst himne bolan napokon Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Himna BiH

Ti si svjetlost duše
Vječne vatre plam
Majko naša zemljo Bosno
Tebi pripadam

Divno plavo nebo
Hercegovine
U srcu su tvoje rijeke
Tvoje planine

Ponosna i slavna
Krajina predaka
Živjećeš u srcu našem
Dov'jeka

Pokoljenja tvoja
Kazuju jedno:
Mi idemo u budućnost
Zajedno!


autori tekstova Dušan Šestić i Benjamin Isović

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 10:56 am    Naslov poruke: Shogun Na vrh strane Na dno strane

Mauriciiiiiiiiiiiio....

Ajde i ja da te izljubim, kad su vec svi navalili. Ajde i ja da ne bidnem izuzetak.

Biseru, prijatelju, svojto, konacno se neko setio , ono shto je trebalo odavno da uradi ( tebe da postavi za moda), ja to odavno govorio, odavno ja pisao u onoj temi o tome.
Nkea ti je srecno i samo radi onako kako ti znas i umes. Onako... Beskompromisno, fajterski, kao Shogun.
Razbij ih, pokazi im kako se radi taj posao.

kiss od drzte lopova!

Shogun

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubi tebe tvoj biser puno bolan i hvala na cestitkama mada biser ko biser uvijek crn i ma kako ga farbali ostaje isti onaj crnibiser Mr. Green

Crn jeste ali i rijedak jeste Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj... Razmishljao sam se da li da ti kazhem ili ne... Ima jedan mali problem sad. Vidi, biseru...
Ti verovatno znas da se ja udvaram svim moderatorkama sa sajta, to pishe i u Pravilniku sajta.

Shta cemo sad , biseru, sta cemo i kako cemo dalje?
Propisi su propisi , sto bi rekao Paja Vujisic u " Ko to tamo peva".
Znaci, brate, pa ja sam se i rodjenoj svastici udvarao - ne gledam ja na rodbinske veze kad je Pravilnik u pitanju. Da, i rodjenoj svastici, dobri moj biseru.
U pravu je moja mama kad mi kazhe : ti kao da nisi od nashe sorte nego od ciganjske. U pravu je zhena 100 posto.
Eto, zasto pucaju sva net prijateljstva i drugarstva, zbog ashikovanja i meraka. Ne prekidaju se drugarstva i prijateljstva zbog svadji i traceva nego kad se pomesaju prijateljstvo i ljubav.
Takve sam ti ja srece, svojto moja, sto bi rekao drzte_lopova : da se jadan za mokar vesh uhvatim, i on bi se osushio.

Ajde, ja cu probati da se uzdrzhim, ali tesko... Slab sam na moderatorke.
I ne samo na njih, i na plavuse i na crnke i na crvenokose i na...
Znaci, jedino da predjem u mormone ,jer je kod njih dozvoljeno da muskarac ima po 5-6-10, ma da ima koliko hoce zena.
Eh, muke moje... U mormone ima da predjem, ako me oni hoce uopste u svoje redove, ovako bezbozhnog i nevernog.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Draguljarnica Crni Biser Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon