www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Draguljarnica Crni Biser
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaranice, pardon, đice moderatorica, ovo je svakako iznenađenje, ali kao što to pametno zbori vepar iznad mene (teško meni, kad je on na meni... -> ovo nije dobro ispalo) dobar i pravi moderator, odnosno ženski moderator, to je moderatorica je prava.


drugo, koje je jako važno, dobili smo himnu!!!!!!!!!


hvala na tekstu!


I još nešto jako važno moram da kažem, to je, da ti pošaljem jedan kisič, da ne ispadne da se ja udvaram, jer to je ipak domena mog dobrog druga Lopova, odnosno Raptora, ja ti šaljem onaj Jaranski...



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Konjicu prijatelju moj..no kakav drugi no jaranski bolan i vepar salje jaranski..ja ozbiljna đevojka zaljubljena u svoga đetića i samo on me smije ono filmski da cjeliva Mr. Green

A za tekst himne ma nejma na cemu brate moj...nije los tekst samo veceras ga na Centralni Dnevnik odguda ona sopranistica al mi je ruzno zvucala uuuuuuuuuuu

Treba je odpjevati neko s mnogo ljepsim glasom...cast njoj i njenom sopranu i prvom glasu BiH ali kao opera himna nikako mi ne čuči New Evil

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam i ja CD sa Senadom, i fakat je glupo zvučala himna sa njenom interpretacijom. al ajd, sad bar imamo i šta pjevat!

Inaće jaranice, vidiš da me nema, i da ti pravo kažem, nedostajete mi, vas par... ti, naravno, i dok te đetić ljubi filmski, ja nastavljam jaranski

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Vidim ja da mi u zadnje vrijeme nejma tebe i vepra da ste aktivni samo ne znam razlog tome i koji god razlog da jeste nadam se da ja nisam jedan od tih razloga.

I vi meni nedostajete , ali kad god dosao kod mene si dobrodosao Crying or Very sad

Puno toplih pozdrava za tebe i tvoje Wink

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razlog je prost, nisam više u biroju, a i kad jesam, nemam dostupa do internet stranica koje nisu vezane za poso... Kuči i nemam neta, i eto, to je sav razlog.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 02, 2009 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hajd evo sad cu ja pisati Senadu u CD da objavi tamo u onoj haber kutiji da ti kao najboljem drugu odmah besplatno kuci ukljuce net , ali da imas samo pristup na domaci.de Mr. Green

Tako bi vise vremena s nama ovdje provodio Mr. Green

Kiss konjicu moj

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam odavno, zar ne? Very Happy



Čuvaj mi se, JUB

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I deo:


Elem, ovaj most je slikan sa Petrovaradinske strane. Kol'ko ja znam izgradjen je 20-ih godina i trebao je da bude tu samo "privremeno"... a eto, "ziveo" je sve do '99e kad' su ga bombardovali Laughing Bio je jako nizak, zbog toga je i planirano da se izgradi novi jer veci deo brodova nije mogao da prodje ispod njega.
No, 1. aprila 1999. godine, u rano jutro postaje istorija.

Ovako izgleda novi most, juce sam prolazio Kejom pa rek'o da slikam... Wink

Mozda zelish da cujesh i pricu o novom mostu? Ja cu ispricati pa... Wink
Pred kraj bombardovanja organizovan je konkurs u kom su deca crtala kako ona zamishljaju da bi trebao da izgleda novi most. Jedna... pa sad, bila je starija od mene, al' mogu reci tada devojcica bash iz mog sklonishta je nacrtala kako dve obale, tada razdvojene spaja duga i - njen rad je pobedio. Odatle i naziv mosta - Duga. Inace nocu je, k'o shto sam rekao stvarno lepo raznobojno osvetljenje, ova druga slika je sa stare N(j)okije od pre jedno pola godine, ne'am ni jednu drugu po noci.

A da, zaboravih da napomenem, poshto sam primetio da te interesuju i spomenici, ovaj koji se vidi na slici je spomenik zrtava racije, a na tablama koje se vide su ispisana njihova imena. Ne bash lepa prica al'... mozesh ovde vishe procitati

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 07, 2009 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Annabel_Lee hvala mila volim i ja tebe


@Alex bas ti hvala na ovome i iako je zalosna ta prica o tom mostu prijasnjem ipak je ovaj novi ljepsi.

Istina da me zanima kulturna bastina i sve sto je vezano za starinu pogotovo arhitektura. Kiss za pve predivne slike i jos ljepse price

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema na cemu, cim opet bude bilo lepshe vreme idem dalje po listi Wink ovo sam slucajno prolazio pored mosta, bilo mi usput, setio se pa... Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju hvala ti od srca..nadam se samo da cu nekada u zivotu imati priliku da dodjem u Novi Sad i polako sve to da pogledam uzivo i da uzivam u tome Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo ne dajem zeni, vec dami, dami koja mi mnogo znaci i koju mnogo cenim. Danas je dan zena, a ti sigurno jedna od njih prema tome saljem ti ovaj divni cvetak nek te makar malo omirise posto drugacije vec ne mogu.


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Draguljarnica Crni Biser Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon