www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

° Jaca ° => traži...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 15, 2009 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako, po pitanju prve pesme nema dovoljno podataka da bi se mogla izvrsiti detaljnija pretraga, te bi od pomoci mogla biti svaka dodatna informacija - ali svaka! Idea Razz
Druga numera je vec na putu do tebe... Wink

Pozdrav! Cool



_________________
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 15, 2009 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakve dodatne informacije... Confused Confused Confused Znala sam samo refren te pjesme i za pomoć ( izvođač i naziv ) obratila sam se voditeljici radio postaje na kojoj sam znala čuti tu pjesmu, kad više nisam znala kom' da se obratim... Neutral

Hvala ti za poslanu pjesmu... Smile Wink Baš mi je super... Very Happy
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 15, 2009 2:19 pm    Naslov poruke: Poslata! :P Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Ovu pjesmu sam svugdje tražila, ali bezuspješno i mislim da mi ni ovdje nitko neće moći pomoći... Neutral Ali pokušat ću...

Arrow Grupa autora - Tehnologija

...

Confused

Mislim da ces ubuduce razmisliti bar dva puta pre nego sto napises nesto slicno na nasem sajtu... Mr. Green Very Happy Razz

Jedan jedini Arrow www.domaci.de! Idea Exclamation Cool

_________________
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 15, 2009 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aaaaaa, pa ne mogu vjerovati, to je ta pjesma! Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy

Hvalaaaaaa ti milion puta! Very Happy Very Happy Very Happy
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2009 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I'm looking for Laughing Laughing Laughing ------------->

Arrow Emma Bunton - We're not gonna sleep tonight
Arrow Amy MacDonald - This is the life


I na hrvatskom - tražim ------------->

Arrow Tajcy (Talija Confused ) - Greška

Mr. Green
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2009 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuu, pa gde ih samo nalazis, da mi je znati?! Very Happy Razz Srecom, izborih se sa njima, te cu ti ih drage volje proslediti! Wink

Uzivaaaj! Mr. Green Razz Cool

_________________
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 17, 2009 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Znaš kako to kod mene ide ---------> čujem neku pjesmu na radiju ( a slušam sve divlje radio stanice Mr. Green ), zapišem stih, potražim ga na net-u, ako nađem koja je pjesma, sama je tražim, sve 'proguglam' i ako ne uspijem pronaći, eto me ovdje. Mr. Green Mr. Green Razz

Oprosti što ti uvijek zadam puno posla... Embarassed Hvala ti od srca! Very Happy

Evo, izvoli za trud... Mr. Green Arrow



Razz Wink
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tražim -------->

Arrow Chris Isaak - Blue moon

Smile
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 03, 2009 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslato Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zahvaljujem! Wink

Tražim...

Vajta - Ne može to tako
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 11:21 am    Naslov poruke: :P Na vrh strane Na dno strane

Eh, nemoj da me razocaravas sada - pesma je na sajtu vec vise od 3 godine... Idea Question Exclamation Rolling Eyes

Mada, desavalo se i drugima... Wink


Pozdrav, ° Jaco °! Cool

_________________
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2009 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skinula sam pjesmu sa site-a, evo, 2. put... I nije mi jasno jer je prvi put trajala oko 2 min... Confused Confused Sad je u redu... Neutral
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> ° Jaca ° => traži... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon