www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vole zene,a kako muskarci?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 4:22 pm    Naslov poruke: Kako vole zene,a kako muskarci? Na vrh strane Na dno strane

U cemu je sustinska razlika izmedju muske i zenske ljubavi? Na koji nacin vole zene,a na koji muskarci? Cini se da muskarci zele apsolutno da poseduju nase telo,mi,pak hocemo potpuni posed nad njihovom dusom.Prastara prica o dusi i telu.Tu, na materijalno-duhovnom nivou pocinju razlike i nesporazumi. Pocinje i vecni ljubavni rat izmedju polova,zato sto se svaki rat vodi sa idejom i ciljem da nesto treba zaposesti,imati,raspolagati,pokoriti…..


Ona misli: “Zelela bih da On sve svoje vreme i misli posveti iskljucivo meni,uvek i zauvek,da mi se divi,da me obozava,a ja cu,kao ohola carica,dopustati da me tako voli samo kad se meni prohte. Po mom dnevnom hormonskom kalendaru.Jednog dana na primer od 12 do 14 sati,I mozda izmedju 23:15 I 23:25h!


On misli: “ Zeleo bih da ona celo svoje telo,sve svoje vreme posveti iskljucivo meni,uvek i zauvek,da mi se divi,da me obozava,da mi kuva,da me tesi da me razume,pruzi mi oslonac….(O ostalom muskarci ne razmishljaju,pa je glupo da navodim ono o cemu mi razmishljamo da oni mozda razmishljaju a zapravo ne razmishljaju!)


Ovako izgledaju tajne projekcije nasih baznih ljubavnih misli koje gotovo nikada ne izgovaramo jedni drugima,a Boga mi,retko ih kazemo I sebi u sebi.Zasto ih ne izgovaramo?Pa,zato sto u njima lezi teznja za sopstvenim gospodarenjem I tudjim ropstvom,a to nekako ne lici na ljubav koja bi trebalo da podrazumeva
toleranciju,uzajamnost,prozimanje,ravnopravnost,najlepsa osecanja….i jos ceo niz tako bajnih,uzvisenih stvari. Ne moramo,zapravo,zagledati samo musko-zenske odnose.Dete ocekuje da budete njegov rob,vi ocekujete da dete bude vas rob,a onda vremenom pristajete da vam bude gospodar.Zato vas jedino kucici vole onako kako treba-ropski I bezuslovno!
Ma,da se ne lazemo cekujemo da nas klima,priroda,planeta I Bog vole bez zadrske,onako kako mi zamishljamo da treba,s` minimalno davanja I maksimalno uzimanja. Da li je normalan sebicluk u ljubavi? Mislim da u ovoj fazi humanoidne evolucije-jeste!
Svakog dana se iskreno trudim da budem bolja,da uzrastem I prerastem sebe,pa,ipak kad je rec o ljubavi sebicna sam i tacka.Zelim je celu za sebe I patim ako nije tako. Iako je ima puno,ljubavi opet nikad dovoljno. I kao za baksuz nikad dovoljno bas od onog do kojeg nam je najvise stalo.Tesim se,ipak,da je ravnodusnost gora od sebicnosti.Zamislite situaciju u kojoj posle ogromnih napora dizete ruke od svoje ljubavi,priznajete poraz,pa nadalje tiho govorite o umrloj ljubavi,zatvorenoj vezi,sahranjenom braku. Svako na svom brdascetu sa udolinom izmedju,preko koje nema mosta.Bolje da taj most,makar I vecno,bude pod rekonstrukcijom nego da ga uopste nema.(Da se razumemo,istinski mrtve ljubavi ne treba ozivljavati,njima nikakva reanimacija ne pomaze,one su dobrodosla kolateralna steta u nasim zivotima utoliko sto ih ne treba smatrati nesrecom nego lestvicom vise u zivotnom iskustvu.)
Zdrava ljubav se neprestano klacka izmedju nesaglasja u zenskoj u muskoj osecajnosti.Mi bismo da uzmemo njihovu dusu skroz,neka nam budu emotivni I finansijski oslonac,ali neka se ne bave nicim drugim do nama.Oni bi I nase telo i nasu dusu u nase vreme smatrajuci da im to pripada po nekom prirodnom pravu muskosti. Mislim da u ovom uzajamno musko-zenskom ljubavnom sebicluku ipak gore prolaze zene,zato sto one i svoje realno I svoje misaono vreme posvecuju muskarcima…




(Jasmina Mihajlovic:
“Ljubav sa recnikom
nepoznatog”)


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ona misli: “Zelela bih da On sve svoje vreme i misli posveti iskljucivo meni,uvek i zauvek,da mi se divi,da me obozava,a ja cu,kao ohola carica,dopustati da me tako voli samo kad se meni prohte. Po mom dnevnom hormonskom kalendaru.Jednog dana na primer od 12 do 14 sati,I mozda izmedju 23:15 I 23:25h!


Ne, nije tačno. Om me voli svakim sekundom, minutom, satom, to osećam u srcu i prija mi.

Citat:
On misli: “ Zeleo bih da ona celo svoje telo,sve svoje vreme posveti iskljucivo meni,uvek i zauvek,da mi se divi,da me obozava,da mi kuva,da me tesi da me razume,pruzi mi oslonac….(O ostalom muskarci ne razmishljaju,pa je glupo da navodim ono o cemu mi razmishljamo da oni mozda razmishljaju a zapravo ne razmishljaju!)


On je meni to otvoreno rekao. i da muškarci umeju da pate i vole. Naravno da umeju da misle i osećaju. On mene voli celim telom, ležem i budim se sa njim i volećemo se do kraja života.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se sada sve promenilo, i zene mogu od muskaraca da zele samo telo, nema vise to veze s tim, sta je musko sta je zensko


a to, kako vole, mislim da vole svi isto, pod uslovom da stvarno vole


a ako zive u zabludi, ili im je prece da se foliraju u drustvu, onda imaju svoj neki fazon, opet ponavljam, ne bih da to delim na musko i zensko vec na osobu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Kako vole zene,a kako muskarci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon