www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

for mysty...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: for mysty... Na vrh strane Na dno strane

...sa koju sam po karakter isti. Razz

Batino20 je napisao/la sledeće:
Mysty,Sweet Honey i Velociraptor

Pa da vidimo kako ce ove dvije dame plesat u njegovom kolu Mr. Green



Ma, batino, nema ti toga sa kim ja nemrem biti ortak i drugar, na forumu su samo 4 osobe koje ocima ne mogu da vidim, a ostali...
Spomenuo si mysty...Uh, obozavam je, jedna od osoba koju obozavam na domacem.

Mysty, bio ja juce u muzickom delu foruma. Nije Evanesce, nisu oni, jeste da su mi oni prva asocijacija na tebe, nesto drugo sam hteo da ti kazem.
I vidim ti ja tamo temu " Na ciji bi koncert otisli".
E to ti je, jaranice, moja zivotna prica, paradox mog zivota, sramota me bilo da napisem, al zato cu ovde to uraditi.
Imao sam ludu zelju da odem letos u NS i da gledam Manu Chao, da se tamo izvristim, da ludujem, da pustim mozak na ispasu.
I nisam otisao, a kad sam procitao kakav je bio koncert, e tek sam onda pao u bedak, bolje da nisam ni citao da je bila ludnica, lakse bi mi bilo.
Kontas?
Takav sam i prema facama koje zasluzuju da im pruzim vise postovanja i paznje.
Neka ova tema bude moj mali znak zahvalnosti i postovanja prema tebi.
kisss od raptora!


manu chao



 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Prijatno iznenadjena! I bez teksta! Hvala drugar! Obozavam i ja tebe!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 29, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeee, čest... Ovaj, ovde se ne čestita...
Da! Da ti poklonim sličicu i za tvoj kutak, pa možeš da je okačiš kraj kamina (kad ti ga poklone). Mr. Green


_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 29, 2008 9:07 pm    Naslov poruke: Pjevačica Na vrh strane Na dno strane

Neki dan, bilo je to na dan kad je ovdje padala kiša ko luda, sjedim sa jaranima i pijemo kafu, i ovaj jedan me pita koliko ti sestara imaš.

Reko 4!

Ovaj ovako Shocked kako 4!!!!!!!!!
pa reko ljepo, majka rodila prije men dvije, i ja poslje našo sebi još dvije sestre. Eto jedna od njih, uz pomoč mog jarana, dobi ČAK svoj dio na ovom vašaru. Fali ovdje, ko je bio mali znat če, fali nama jedna balerina, pa da ovo baš bude vašar kako treba. E pa ovako:


ja nisam gore, otišo sam da rezervišem sto za gosta večeri



a gost je:
Pjevačica


_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 2:54 am    Naslov poruke: brat i sestra Na vrh strane Na dno strane

E moj konjo, dobri moj konjo...Pa tebi je onda lako, a sta cu ja , bolan.
Ja vise nemam pravo ovde ni na sestru ni na brata ni na simpatiju, nista.
lako je tebi, kad imas 4 sestre, makar neke od njih bile i net seke.
Gledaj , sta su muke...

drzte lopova je napisao/la sledeće:
hahahaha... U nikoga!Bar ne sa foruma, jer sam ispucao bonus. U basketu je pravilo da posle 5 licnih ides na klupu, u fudbalu posle dva zuta u svalcionicu, a valjda i na forumu ima neka brojka kad vise nemas pravo da se zaljubis u nikoga. Sve sto je moglo - probao sam. I net simpatije i pasenoga imam na forumu i svastiku i kumu . Ma sve...
A ko zna, mozda bih i mogao. Emocija je polje, koje se tesko kontrolise.
Ako bih mogao u neku devojku, onda bi ona morala da lici karakterom na plavusicu vive. To je glavni i jedini preduslov. Fizicki izgled te zenske osobe mi nije presudan.

E to kad dozivis, onda mi se javi!

Ciao, mysty, kako si?

Tu je tvoj drug uvek, evo bas sad sam u igricama i postujem nesto sa nastom. Neverovatno, sta god da je pitam u temi "ili ili" ona odgovori suprotno od onog sto sam ja pomislio. Pardon, samo nam se na jedno pitanje podudario odgovor.

I sve se nesto mislim sad, znas ja sam u zivotu uvek, ali uvek radio suprotno od onoga sto mi kazu. Sta ces, jaka licnost , pa ne trpi autoritete.
Profesori kazu jedno, a ja drugo i sve tako.
Vidi mysty, ona Cvetlana... pazi, ni ja je ne gotivim nesto, stvarno mi je antipaticna, ali ima jednu pesmu koja je bas ok, ima jedan tekst koji mi sad pao na pamet.

"Brat i sestra svakako,
kci i otac nekako,
muz i zena nikako..."

Interesantno, ako postoji muska osoba na forumu na koju moze da se primeni ovaj tekst, onda sam to samo ja.
Kao da je tekstopisac te pesme citao moje ranije postove i onda to preneo na papir.

kisss od raptora dragoj ...ubio me Bog ako znam sta smo sad nas dvoje.
Brat i sestra svakako, hahahaha



brat i sestra

Wink
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Coco hvala drugar puuuuno! Wink

Bato hvala ti,zadovoljstvo mi je imati takvog brata

raptorce hvala sto mislis na mene..ovu pesmu obozavam! a mi smo i brat i sestra i drugari Wink

Hvala sto ste svratili...

evo za svakog po nesto Wink
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kontrektno( je l' se tako kazhe?)... Slika je mocniji izraz i mocnija forma od reci, slika ce ti sve reci...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused

Raptorce gde li si ti meni? Niko nece kod mene da svraci....ccc Mr. Green

Razz
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 12:30 am    Naslov poruke: A-mh Na vrh strane Na dno strane

Tu sam , mysty, tu sam... Kad ja nisam tu za druga?Jesi videla: kao u pesmi Zije Valentina Samo sklopi okice"."

... i jedan ce ludjak leteti kroz planine, kroz planine.

I doneti ti poklon, samo naj muzika za tebe.
Ako je slika jaci izraz i jaca forma od reci, onda je video spot jaci i od slika.
A-mh, vidis, i od jaceg ima jaci!
A ovo je bas nesto jako, jedan od jacih spotova- ne zna se da li je bolja pesma ili spot!
A-mh!!!

Ali, fenomenalna pesma, pazi kad je fenomenalna, nadam se da ti se svidja.
A-mh ---> u 02.41 minutu pesme se razgovetno cuje kad ispusti ovaj krik!

kiss od tvoga brat_i_sestra_svakako raptora!

A-mh

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysty moja draga Very Happy
Šta reći a što već ne znaš? I treba da postoji poseban kutak za nekog kao što si ti jer si i ti posebna na ovom forumu i izdvajaš se od većine,znaš na šta mislim Wink
Drago mi je da smo se skontale a nadam se da ćemo se i uživo upoznati jednog dana,pa blizu smo bwe Razz




V T ! ! !



 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti lepoto moja sto si svratila Exclamation Znam na sta mislis Wink
I ja se nadam da cemo se jednom upoznati Wink

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

LJubim i volim puuuuuuuuuuuuuuuuuuuno Exclamation
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mysty moja draga Very Happy
nadam se da ćemo se i uživo upoznati jednog dana,pa blizu smo bwe Razz


V T ! ! !



I ja se nadam

Mr. Green Laughing Laughing

Mada nemam pojma o čemu se ovde radi... i kakve to kutkove otvarate


Hvala Ljepa Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> for mysty... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon