www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

problem sa kompjuterom HITNOOOO
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~
::  
Autor Poruka
starac123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jul 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 29, 2008 9:17 pm    Naslov poruke: problem sa kompjuterom HITNOOOO Na vrh strane Na dno strane

ovako imam jedan malo veci problem...Danas sve normalno radio da bi mi se osjednom sam ugasio i da bi ga ja isao paliti i da bi sve normalno radio i da bi mi se pojavilo kao dali ocu otvoriti start windovs normaly ili safe mode i kliknem na start windows nomaly da bi se ucitavao normalno komp sve do tamo di bi mi se trebao ucitati deskop i tada postane crno a i dalje se cuje kako komp normalno radi sve ventilatori...HD ..cak sam isao i kupiti graficku novi i dalje je tako..:Ako ko zna moze pomoc....

 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 02, 2008 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Sledeci put izaberi Safe Mode, pa Restart kompjuter, to nekad zna resiti problem.
2. Jesi li probao da ubacis operativni sistem opet? Znaci format, pa instalacija sveze kopije Win.
3. Ako i posle ovoga imas problema, proveri RAM (memoriju).

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
starac123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jul 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
1. Sledeci put izaberi Safe Mode, pa Restart kompjuter, to nekad zna resiti problem.
2. Jesi li probao da ubacis operativni sistem opet? Znaci format, pa instalacija sveze kopije Win.
3. Ako i posle ovoga imas problema, proveri RAM (memoriju).


Hvala sta si pokusao pomoci ali je crkao HD i Graficka..neznam kako ali ajde kupio novo....
 
bojano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoguce da ti je hard crkao , bolje proveri, odnesi ga kaod nekog drugara pa ga spojite kod njega pa ces videti.
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji mogucnost da ti napajanje nema struju na vodovima koji napajaju uredjaje(cd,Hdd)koriste struju od 5v, a maticna 12v, Upali maticnu ali ne i hard jer nema dovoljno struje ,zato pokusaj od nekog za probu da stavis napajanje pa pocasti sebe malo kulturnijim napajanjem
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^To moze da bude slucaj kada tebi na BIOS check-u ne prepoznaje ni jedan uredjaj (IDE). Onda moze biti da nema struje - ali ako on krene da uchitava Windows - HD ima struje sigurno.

al ovo je matora tema.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> problem sa kompjuterom HITNOOOO Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon