www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gajca traži
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: gajca traži Na vrh strane Na dno strane

molim vas treba mi pesma od tocilovca moj zivot su zene majavsc@yahoo.com


Edit by ~SonicLady~: promenjen naslov teme

[Edit by Raziel@Nosgoth: Izmenjena adresa na koju se salju pesme. Stara adresa je anica_sa@yahoo.com.]


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 02, 2008 2:26 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm...a da nije mozda Aca Matic? Question Rolling Eyes Evo dela njegove pesme, pa javi da li je to ta. Wink

"Odlazim drugim zenama,
sa njima provodim noci...
A ti danima cekas
da li cu tebi doci...

Moj zivot su zene,
vino i pesme stare...
Molim te, idi od mene,
ne diraj, ne diraj srcu rane..."
Idea

Pozdrav! Cool

_________________
 
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je ta pesma
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, onda te ocekuje prijatno iznenadjenje za nekoliko minuta! Razz

Pozdrav! Cool

_________________
 
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti puno brate
 
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li neko pesmu od radmile dimic a sto ti je mila kceri
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, imam je ja ali ide samo u paketu njenih pesama, pa ako ti to bude odgovaralo, odlicno, a u suprotnom, zatrazi od nekoga samo tu jednu pesmu, pa ako je neko ima - tim bolje! Very Happy

Saljem ti taj novogodisnji paket, a tebi ako je mnogo, znas sta ti je ciniti! Razz Wink

Pozdrav! Cool

_________________
 
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 13, 2009 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

molim vas jel ima neko pesmu mislim da peva mico bolda ti si zena sto sudbine menja
 
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

molim vas
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 12:54 pm    Naslov poruke: :] Na vrh strane Na dno strane

gajca je napisao/la sledeće:
molim vas jel ima neko pesmu mislim da peva mico bolda ti si zena sto sudbine menja

gajca je napisao/la sledeće:
molim vas

Nema potrebe da bilo koga molis, ako neko ima pesmu poslace ti je. Wink Kao ja, recimo! Very Happy Da, da, pesma je kod mene, ali moram da te "izgrdim" sto nam nisi dao pravi naziv pesme! Evil or Very Mad Ukoliko nisi siguran da je naziv tacan, uvek prvo idi do podforuma Arrow Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača... i tamo postavi pitanje. Idea

Ovog puta si imao srece jer sam sticajem okolnosti imao tu pesmu kod sebe, a pravi naziv joj je "Boginja ljubavi"! Razz
Saljem ti je za par minuta, u svakom slucaju. Shocked Smile

Pozdrav, gajca! Cool

_________________
 
gajca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 21, 2010 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel ima neko pesmu neznam ko peva ide ovako-Pruzicu ti priliku da ispravis gresku ako to ne ucinis cekaj kaznu tesku.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 22, 2010 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema za tebe je svakako, kao i u prethodnom slucaju Arrow Tražim naziv DOMAĆE pesme ili izvođača...! Idea Skrecemo ti jos jednom paznju da ovde trazis iskljucivo numere kojima znas i ime izvodjaca i tacan naziv, u suprotnom rizikujes da ti pomoc i prisustvo na sajtu bude uskraceno, a to niko ne zeli. Rolling Eyes
Naravno, cim saznas ko i sta, javi ostalima u ovoj temi, da znaju sta da potraze za tebe, i to je to. Smile

Do tada, pozdrav, gajca! Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> gajca traži Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon