www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sexi obuca
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Sexi obuca Na vrh strane Na dno strane

Da li ste ikada pozeleli da vasa devojka ostane obuvena za vreme sexa?
Koja obuca budi takve fantazije? Na kakve cipele otkidate?


 
mrk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 9
Mesto: pirot

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim cipele za vreme sexa

_________________
$OMI
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

juuu ni ja ...

a nisu loshe ove na slici... Rolling Eyes

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 8:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da li neko voli?

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve mi je jedno. Ja cak ne vidim ni zasto zene tolku frku prave kod izbora obuce kada nama muskima to i nije nesto posebno bitno. Kada je budem ljubio,necu je gledati u cipele Mr. Green .

Za mene postoje samo ruzne i lepe cipele Laughing . U slucaju da se zadesim negde sa devojkom u zanosu,skidanje cipela bi mozda bilo i gubljenje vremena dok kada je krevet u pitanju,mislim da su tu nepotrebne.
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tokom seksa ni jedna devojka sa kojom sam spavao nije bila obuvena

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
jazla
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 251

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam za cipele tokom seksa ne pae me, ali sto volim da vidim na devojci cipele sa pantljikama koje se vezu oko clanka i uz nogu sve do kraja lista.
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cipelice sa visokom stiklom su vise nego *ebozovne. Wink
 
stevulj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cipele su Ok kada je riba niza od tebe, a hocete negde na brzaka stojeci-em ne boli kicma posle, em ti lepo ali u krevetu Rolling Eyes

_________________
Jagodinsko pivo...........
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mog decka pale na mojim nonama sandale s visokom petom i onim trakicama i cizme na spic s petom od 12cm

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
emptynone
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 780
Mesto: Trenutacno na nebu, medju zvjezdama.....

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam malo mladji pa mi necete ni vjerovati da sam spavao sa nekom curom...... ali ako nevjerujete...... ko vam je kriv ..... Laughing Laughing
I nevolim kada cura ostane obuvena za vrijeme sex-a. Exclamation . Exclamation . Exclamation . Exclamation .
To me uopce ne napaljuje....

_________________
Razum i logika u životu ne daju mnogo
razloga za radost, a ni za patnju.
Ko je ikada voleo zato što je za to
imao razloga ili zato što je želeo?
Ljubav se boluje i što nas više boli
to nam veću snagu daje...
 
proxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Little_dress pozdrav za tebe i tvoju fantasticnu temu! Svaka cast! Obozavam kada devojka za vreme sexa nosi sandalice na veoma visoku stiklu! To me extra pali! Gola i samo sandalice sa stiklom na nogama!!!! Ja znam cesto da kazem da im ne bi dao da silaze sa stikle ni kada spavaju..... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sexi obuca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon