www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Seljančica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 3:02 pm    Naslov poruke: Seljančica Na vrh strane Na dno strane

U danasnje vreme ubrzanog ritma gradskog zivota dobro je ponekad pobeci na selo.Cist vazduh,nezagadjena priroda,tiha okolina,usporen ritam zivota dovoljno je da coveka osvezi,napuni mu baterije,za godinu dana.Kad se celom dozivljaju pridoda seoska slava,sto podrazumeva bogatu trpezu,dobru kapljicu,veselu muziku,onda je to stopostotni oporavak,a uzitak je nemerljiv.Na poziv mog prijatelja Steve nasao sam se za bogatom trpezom njegovog jos bogatijeg domacinstva.A kod njega,hvala Bogu,svega.Sto prepun svakakvih djakonije;prasetine,jagnjetine,divljaci,vina,piva,rakije,vinjaka,konjaka…Gazda Steva se pobrinuo i za muziku.Muzicki sastav iz obliznjeg hotela preselio se u njegovo ogromno dvoriste pa,ozezi,ozezi…
Steva nas je castio kao kraljevsku porodicu.Uvece se potrudio da svi budemo luksuzno odvezeni do vatrogasnog doma gde se odrzavala igranka.
Kada su mi se pripite oci privikle na jaku rasvetu shvatio sam da zdravi seosko okruzenje ne doprinosi poboljsanju samo prinosa na polju poljoprivrede,stocarstva…vec i po pitanju lepote seoskih devojaka.A svaka lepsa od lepse.Jedre,rumene,bujne da sve puca na njima.Neznase koja je bolja.Da ti pamet stane.
Steva je znao da sam neozenjen i slobodan,pa mi je odma dao kratku biografiju nekih od njih.Kada mi je pokazao na lepuskastu crnku izazovne gradje odmah sam mu rekao:
-To je ta!Ona je za mene.

Imala je dugu crnu kosu,lepuskasto lice,azurno plave oci.Na sebi je imala dugacki mantil ali se ispod njega moglo primetiti da ima lepo razvijeno telo.Njene bujne grudi prkosno su se nadimale ispod tanke bluze.
-To je Slavica,Jovina.Neznas ti njega.Jako dobar covek a zena mu prava azdaja.Slavica je mlada i o njoj se jos nista nije culo.Cuj,neznam sta ti planiras veceras ali,ako ti je do jebanja,…nisam siguran da ce ti mala ispuniti tu zelju.Mozda bi bilo bolje da izaberes neku drugu.Ja mogu da te upoznam sa Slavicom,a ti dalje gledaj sta ces.
-Slusaj,da nebi gubio vreme na muvanje ti mene odma upoznaj a ja cu dalje sam.
Tako i bi.Steva je pozva kod nas.Dok je prilazila nasem stolu izazovno se gibala u boku,kao da je znala zasto ju je Steva pozvao.Mada,gazda Stevin poziv se ne odbija,ma sta da je u pitanju.
Upoznao nas je u par reci i pre nego sto je sela za nas sto pozvao sam je da plesemo.Racunam,da vidim kolike su mi sanse.
Vec nakon par pocetnih koraka plesa,stisnuh je uz sebe malo jace,tek da vidim njenu reakciju.A ona hladnokrvna.Gleda me zavodnicki,poluotvorenih ociju,pogledom kakav su glumice,u doba nemog filma,upucivale svojim partnerima,pogledom koji je odisao strascu.Imao sam utisak da i Slavica glumi,ili je pokusavala da nauci umetnost zavodjenja gledajuci takve filmove.
Vec sledeceg trenutka gurnuo sam nogu izmedju njenih,polako milujuci Slavicine butine.
Ona se tada priljubi uz mene,jos vise.
“Ovo ce biti lakse od prelazenje ulice na zeleno”,pomislio sam.Okurazen njenom odobravanjem,proturio sam ruku ispod njenog mantila i spustio je na zgodnu straznjicu.Blago je stisnuh.
Slavica me je i dalje gledala onim zanosnim pogledom,kao da je zaljubljena.A tada je naslonila glavu na moje grudi i potpuno se predala mojim milovanjima.
-Nadam se da ti ne smeta sto te diram-rekoh tiho,na uvo.
-Meni nista ne smeta-uzvratila je jos tise.
“Ako je tako”,mislim se ja,”onda nema potrebe za gubljenjem vremena ovde,u prepunoj sali”.
-Hajdemo napolje-predlozio sam.-Da li znas neko mesto gde bi mogli biti sami?Zelim nesto da ti kazem.
Bez odgovora,Slavica me uhvati za ruku i povede ka izlazu iz vatrogasnog doma.Kada smo izasli napolje ona se osvrne oko sebe,kao da zeli da osmotri situaciju,pa me povede u obliznji sumarak,iza doma.
Cim smo zamakli u gustis naslonih se na jedno drvo,privukoh Slavicu ka sebi i poljubih.
Slavica me zagrli oko vrata i pribi se uz mene,ljubeci me strasno.Spustio sam ruku i poceo da otkopcavam dugmad na njenoj kosulji.Gurnuo sam ruku na njene bujne sise,blago ih gnjecio uzivajuci u svakom stisku,uzbudjen njihovoj cvstoci,velicini.
-Cim sam te ugledala kako ulazis u dom odmah sam te zavolela-oglasi se Slavica,polako se odmknuvsi od mene.-Shvatila sam da si ti covek mog zivota.Za mene vise ne postoji ni jedan muskarac-gledala me je zanenseno.
“Da li ona to mene zajebava”,pomislio sam.Stekao sam utisak kao da cita tekst iz nekog ljubavnog romana.Iskrena izjava ljubavi je jedno,a ovako napadno,izvestaceno je nesto sasvim drugo.Shvatam da zene ponekad glume,ali ovo je bilo previse.Odlucio sam da ne obracam paznju na njene reci.Umesto toga poceo sam da otkopcavam slic na njenim farmericama.Odmah zatim gurnuh prste u njene gacice.
-Bane,znam da hoces nesto da me pitas-rekla je mirno.
-Sta to?-upitah.Nikakvo pitanje mi nije bilo ni na kraj pameti,posebno u ovakvoj situaciji dok moji prsti klize brazdom njene BiiiiP.
-Znam da ces se ljutiti na mene kad ti budem nesto rekla-nastavi ona zagonetno.
-Sta to?-ponovih.Postajao sam nestrpljiv i radoznao.
-Bane,ja to nikada nisam radila.
-Sta to nisi radila?-upitah brzopleto.-Aha,mislis,…nevina si?
Slavica postidjeno klimnu glavom.
-Slavice,nemoj da te to smeta-tesio sam je polako zavlaceci prst u njenu nepoharanu BiiiiP.-Nebrini,bicu pazljiv.
-Ja,…neznam da li sam spremna.
-Spremna si,veruj mi.Imas sve sto ti je potrebno-rekoh dok sam prstom prodirao u BiiiiP.
Znam da sam ja bio spreman.Uzbudjivalo me je to sto cu joj biti prvi muskarac u zivotu.Biti gde niko nije,san svakog muskarca.
Dok je ona razmisljala,ja sam skinuo bluzu sa sebe i spustio je na travu.Pripremao sam nase ljubavno gnezdo.Seo sam na bluzu i ispruzio ruku ka Slavici pozivajuci je u moj brizni zagrljaj.
Slavicu se spustila i sela pored mene.I dalje je cutala kao da nezna gde se nalazi.
Polegao sam je na ledja i skinuo joj farmerice.Pozurio sam da joj skinem gacice plaseci se da se ne predomisli.
-Bane…budi pazljiv,molim te-tiho je promrmljala,gotovo neprimetno sireci svoje lepo razvijene noge.
-Naravno,Slavice!
Skinuo sam joj grudnjak.Dah mi zastao kada su njene bujne grudi nabreklih bradavica zabljesnule na mesecini.Nisam imao predstavu da su toliko velike,uzbudjujuce,izazovne na milovanje.Legao sam na nju,strasno je poljubio.Polako sam se spustio do njenih izazovnih sisa,gnjecio ih snazno.Spustio sam usne na njenu nabreklu bradavicu,te poceo da je grickam,lizem.
Slavica mi se potpuno prepustila.Milovala me je po glavi,mrseci moju kosu,gotovo je cupajuci od uzbudjenja.
U jednom trenutku sam se uspeo na nju a zatim se okrenuo na ledja povukavsi Slavicu na sebe.
-Popni se na mene.Sama odluci koliko brzo i snazno ce biti nase vodjenje ljubavi.
Slavica se uspravi.Opkoraci me nogama a zatim uze moj nabrekli mklurac u ruku.Nacilja ga na otvor svoje pickice a zatim poce polako da se spusta na njega.Gurne ga malo pa zastane,pa jos malo,pa pauza.Kada se ohrabri puce kao struna,kriknuvsi glasno.Tada nasede na mene,rukama se osloni na moje grudi i poce hrabro da me jasi,kao da to radi ceo zivot.Devojci se osladi otkrice pa nastavi divlje da najahuje na mom kurcu.
Uhvatio sam je oko struka,a zatim je dodatno nabadao na sebe.
-O,Boze,kako je ovo lepo!-stenjala je glasno podskakujuci na meni.
Od stidljivog,nevinog maceta,Slavica se preobrazila a divlju lavicu.U jednom trenutku ukruti se kao da je upravo primila strelu u grudi,{a primila je koplje u BiiiiP},zateze ga u luk a odmah zatim poce glasno da stenje dozivljavajuci strastan orgazam.
Ja tada nastavih da je nabijam na sebe dok nisam i sam svrsio u njenu,upravo osvojenu,tvrdjavu nevinosti.
-Rekao sam ti da si spremna-dobacio sam joj dok je i dalje sedela na meni.
-Za ovako nesto sam bila spremna odavno,ali…nazalost,nisam znala da je to ovako lepo…Nezelim vise nista da propustim.Dodji,idemo kod mene…moji su jos na igranci-govorila je isprekidano,tresuci se od uzbudjenja.
Mogu samo da kazem da te noci nije samo ona naucila nesto novo.Uspela i meni da otvori nove horizonte jer je zelela da nauci sve o vodjenju ljubavi,i to odmah.Koliko god je ta noc bila znacajna za nju,toliko je bila nezaboravna i za mene.
Bane Gradski

izvor: erotskeprice.ws



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Seljančica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon