www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eh, ta diploma
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nightmare je napisao/la sledeće:
Naravno da je bitna, samo to u startu ne primetite.
Iz iskustva znam da ta razlika ume da se ispostavi kao veliki problem.


Ok,znam i te primere,ali...rekla bih da se tu radi o kompleksima.......



_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa cicom. Ako neko nema diplomu ne znaci da je nesposoban za zivot. Puno je onih koji su bez diplome uspeli vise da stvore nego oni sa kojekakvim zvanjem mr. dm. dipl. bla bla!!

Diploma je po meni samo maska iza koje se mnogi ljudi u ovoj zemlji kriju. Sta nekome vredi sto je diplomirao npr. arhitekturu ako nema pojma kako da to unovci. Verovatno ce ostatak zivota provesti radeci kojekakve poslove i zivotariti dok ce neki obican majstor ili zanatlija uspeti da razvije svoj posao i stvoriti sebi prilicno dobre uslove za zivot. Diploma mi apsolutno nije bitna ali mi je bitno da je osoba sa kojom nameravam da provedem ostatak zivota, sposobna da stvori nesto i da unovci svoje znanje ma kakvo ono bilo. Bitno mi je da se sa tom osobom nalazim na odredjenoj frekvenciji. Ne bih samo mogao biti sa nekim koga nista u zivotu ne zanima sa nekim ko nije vredan i posten.

Primer sa mojim roditeljima je jako dobar. Keva je napustila institut gde je radila kao visi radioloski tehnicar da bi radila kod kuce sa caletom (koji inace ima samo srednju limarsku ali je jaaaako sposoban covek i sve ume da radi a vrednijeg coveka NIKADA nisam sreo u zivotu do sada) i zaradjuje troduplo vise nego u svojoj struci.
Diploma je samo imidz...nesto sto je kod nas sirok pojam i ne mora nista da znaci. Lepo je pored sebe imati doktora,direktora,inzinjera ili tome slicno ali to je dzabe ako sa tom osobom ne progovaras vise od tri puta na dan.
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nebitno skroz..

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne igra diploma nikakvu ulogu u izboru partnera... mislim ako se vi zaista volite necete gledati na to ko je koju skolu zavrsio... to nema nikakvog smisla... a i sigurno necete ici u gradu od tipa do tipa "ej koju si skolu zavrsio?" sad neznam,kaze ti "mesara" i ti mu okrenes ledja "onda ti ne dolazis u obzir"... mislim... ono... Very Happy
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Robiska..moji matori slice tvojima..mama sa diplomom ,poslovna Moskovljanka ostavlja sve iza sebe i odlazi sa tatom obicnim majstorom za Lazarevac Idea ! A vole se ko prvog dana..jedan dan jedno bez drugoga..nervni slom sestra i ja dobijamo od njihove kuknjave!
Dakle,da ne duzim..meni vazda bio bitan partner..!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roby, ok je to za tvoje roditelje, izuzeci uvek postoje, nekada ljubav bude jaca od svega.
Ali ja ipak mislim da u vecini slucajeva onako kako kaze Zorspo.

_________________
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa briga me za vecinu slucajeva...meni je bitan moj slucaj Laughing Wink .

Ja studiram zbog sebe a ne da bi se dopao nekoj devojci. Imidz arhitekte mi nije bitan kolko mi je bitna vrsta posla kojim cu se (iskreno se nadam) baviti uskoro.To je nesto sto sam zavoleo jos u osnovnoj skoli kada mi devojke nisu ni bile nesto bitno u zivotu.
Isto tako postoje oni koji vole neke druge stvari sto mozda i ne zvuce otmeno a to ne znaci da manje vrede.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e da...ima jedna knjiga, zove se `imati ili biti` od Froma. svako ko misli da su diploma bitna , status, priznanja bitna u oceni coveka (ili samog sebe) bi trebalo da procita tu knjigu. prica je u tome sto se stalno sakrivamo iza onoga sto smo stekli, onoga sto posedujemo (npr. diploma).

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roberto-NS je napisao/la sledeće:
Pa briga me za vecinu slucajeva...meni je bitan moj slucaj Laughing Wink .

Ja studiram zbog sebe a ne da bi se dopao nekoj devojci. Imidz arhitekte mi nije bitan kolko mi je bitna vrsta posla kojim cu se (iskreno se nadam) baviti uskoro.To je nesto sto sam zavoleo jos u osnovnoj skoli kada mi devojke nisu ni bile nesto bitno u zivotu.
Isto tako postoje oni koji vole neke druge stvari sto mozda i ne zvuce otmeno a to ne znaci da manje vrede.


Roby, postujem ja tvoje misljenje. Reci mi samo jedno, da li bi mogao zamisliti da sutra kao uspesan arhitekta svojim kolegama treba da predstavis svoju buducu suprugu. Svi prisutni su od vise skole pa sve do dr.
Da li bi tebi bilo prijatno da ih upoznas sa devojkom koja ima zavrsenu samo osnovnu skolu i radi u gradskoj cistoci?
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se izvinjavam sto upadam u razgovor izmedju tebe i Robishe,ali...prosto ne mogu da ocutim!!!!!!!

Pobogu!!!!! Mad Koliko bi neko trebalo da bude iskompleksiran pa da se stidi svoje zene(muza) samo zato sto nije zavrsila fax ili visu..ili sta god!!!!! Oni koji su u tom fazonu bi trebalo prvo da se zapitaju zasto su uopste zapocinjali zajednicki zivot sa `takvom` osobom!!!!!!!!! Shocked

To sto neko nije zavrsio fax ne znaci da je glup,nenacitan,prost itd. Poznajem gomile ljudi koji su zavrsili neke silne fakultete,a koji nemaju 2 grama mozga u glavi,koji su praznoglavi i puni sebe....licno,sa takvima ne bih provela ni 2 minuta a o zajednickom zivotu da i ne pricam.....Iz iskustva mogu da kazem(a verujem da ce neki,ako ne i mnogi potvrditi) da za diplomu nije potrebna velika pamet...fax moze da zavrsi svako!!!!!! ........ A ne birate `svakog`da biste sa njim proveli zivot!!!!!!! Nije diploma bitna-bitna je sposobnost(Sto rece Robisha vec)..bitno je sta covek ima u glavi,kako se oseca sam sa sobom pa i sa drugima......bitno je kako se dvoje kapiraju,sta ocekuju jedno od drugog.....

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo,mala je verovatnoca da cu se naci na istoj talasnoj duzini sa nekim kome je vrhunac da radi u gradskoj citoci. Nemoj sada ici u krajnost. Mi ovde pricamo o prosecnim ljudima a by the way,u nasoj novosadskoj gradskoj cistoci radnici imaju mesecno do 30 000 din platu a ti mi nabroj ljude koje poznajes,da su zavrsili fakultet i da imaju vecu platu od njih (verujem da bi ih smestila na prste jedne ruke).

Kada bi zenu upoznavao sa kolegama, ma kakva joj bila profesija...to je totalno ne bitno u tom trenutku. Ako ona ima neku kulturu ponasanja i pojavu...nema ja tu sta da se cimam i brinem oko ugleda. To bi mi bilo sasvim dovoljno a veruj mi poznajem tolko ljudi (doktora pogotovo zbog keve) koji su teske sirovine i dzabe im sve diplome na ovom svetu,uvek ce biti seljoberi.
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam, Roby.
Pre mesec i po dana okoncala se jedna veza u kojoj sam bila. Sve je delovalo na prvi pogled savrseno.
Bivsem mladicu je trebao jos jedan ispit do MR. Pravio se da je najpametniji na svetu. Ali ni jedna diploma, ni jedna prica koju je on prosipao, nije mogla da sakrije njegovu losu dusu.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Eh, ta diploma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon