www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Alkoholizam
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
pidora
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu ne pijem alkohol, mrzim opijenje, to mi je odvratno. Vise volim da popijem casu vina uz rucak Smile

 
ajrin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Okt 2004
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alkoholizam je bolest koja prati ljude koji su kukavice u dusi. Oni ne mogu da podnesu poraze koje zivot svima donosi pa traze utehu u alkoholu.
 
chika velja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Dec 2004
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alkoholizam-to je bolest
pijanstvo -to je titula nisam alkoholicar,alkohol mi nije potreban da bih funkcionisao
nisam jos ni pijanac ne pijem svako vece,negde sam na pola
 
milicaanchy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 649
Mesto: Under the division bell

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moji nikad ne piju.Jedino ih uhvatim za NG kako piju vino,ali sta je to...

_________________
Crvenokosa lutalica
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja u familiji imam par njih... u porodici ne ...

a bas ja imam faze kada zaredjam po par dana (ono s zurke na zurku i sl.) ali posle toga ne pijem dugo... 8)

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
*KENZO*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 119

Datum registracije: 09 Okt 2004
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alkohol nije za svakoga.
Mislim da bi zakonom trebalo zabraniti njegovo prodavanje mladjim od recimo 16 godina.
 
LekiCA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 56
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pijem,pa nekontam u cemu je "gust"piti...za mene je to bezveze.Razumijem ljude koji popiju,al znaju granicu,i to odobravam dok ne pocne pricinavati stetu okolini,sjesti za auto,otici kuci pa isprebijati djecu i zenu...

_________________
Ne nedostaju nam osobe koje volimo,nedostaje nam onaj dio nas koji su odnijele sa sobom.Možda je tuga neka vrsta neizvjesnosti. Ulovi te kad si sam i drži te nesigurnim dok netko do koga ti je stalo odlazi ili umire.
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pijano ne mogu videti ni na slici................ma fuj Exclamation
Alkohol je jedan o faktora zbog kojih se desavaju mnogi ruzni dogadjaji.....silovanja,maltletiranje u porodici,saobracajne nesrece,tuce,skandali..........ko je naprevio nesto lepo u pijanom stanju Question Exclamation Neutral
 
b.zec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja pijem samo pivo i tekilu sa red bulom i to samo kad izadjem u porovod, i poznajem milion alkoholicara, i niti ih mrzim niti ih volim, ali jedno je sigurno njima je zivot svima upropascen onog dana kada su poceli redovno da konzumiraju alkohol, a to se meni nikad nece desiti.
 
KrunoC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 13

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi sa alkoholom dobijaju dodatno lažno samopouzdanje jer ga prirodno nisu razvili . Time dobivaju na vlastitoj važnosti ali su i dalje niko i ništa . Alkohol se troši iz navike i gluposti .

_________________
Krunek
 
LutkaPHX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 6

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebi nikad rekla da je alkohol dobra stvar ali kad je u mjerama i kad ima nekih granica nije toliko lose.

_________________
~Ti si zadnji stih na mojoj ploci~
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da nitko ne bi trebao dopustit da zbog alkohola postane opasan za okolinu.ja volim popit.ponekad uz rucak malo vina,pice u bircu i tako.nije da se ne volim napit.auuuuu volim se oturit ko stoka!al samo kad idem van i ne redovito.ono kad se ocu s frendovima opustit,izdivljat.da se poslje mozemo smijat glupostima koje ne bi radili da smo trijezni...ustvrai kad pijem pijem da se zabavim a ne zbog toga sto imam problema i sto mislim da ce mi bit lakse ako se napijem.to mi je glupost i nikad se nisam napila iz tog razloga.ma alkohol je zakon rekoh ukoliko ne postanes zbog njeg opasan po okolinu i ukoliko ne dodjes u to stanje da ne mozes provest dan a da nista ne popijes.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Alkoholizam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon