www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Alkoholizam
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
mracninone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svih poroka ovog svijeta, moze li se i jedan uporediti sa alkoholizmom!!!

 
viktorpop
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 382
Mesto: Kraljevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene to su ljudi koji ne mogu da pronadju sebe u realnosti. Alkoholizam je po meni pored direktne stetnosti po zdravlje alkoholicara, izuzetno opterecujuci za okolinu koja ih trpi, grozni su.
 
RistaSM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam u zivotu uzeo alkohol ali nekim ljudima je to potrebno da bi uradili/rekli ono sto misle ili da bi se zabavili...
 
Lana-marija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 42

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim alkohol i klonim se osoba koje ga preterano koriste!!!
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pijem. Tek ponekad po 2-3 dzin tonika, ili koktel cosmopolitan, ali nikada cesto i nikada da se napijem.
 
lily_7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 96
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još nisam upoznala čovjeka bez poroka, nekoga da nikad nije popio kap alkohola, zapalio cigaretu. Opet, bolje alkohol nego droga. Ali naravno u granicama. Jer je i alkoholizam bolest

_________________
lily - zagreb
 
Gianfranco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi treba da nauce da se opuste bez toga... Ponekad nije lose uzeti alkohol ako je covek bas napet ili zeli provod po svaku cenu...
 
Tibor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2004
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alkohol Slabo trosim opet sam ziv
i verujem da ce u buduce tako biti
 
Edgar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 48

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv alkohola ... ali ima protiv ljudi koji ne umeju da se kontrolisu ...
 
imhotep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 101
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja isto nemam nista protiv alkohola, ali to ne znaci da se mora stalno lokati.
Ok je tu i tamo popiti nesto, cak je ok i zapiti se ponekad sa drustvom ali opet treba paziti da to povremeno ne preraste u svakodnevno opijanje.
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas!!! Znao sam da pijem po mjesec dana konstantno svaki dan. Ja i jedan moj drug smo znali da popijemo po litar rakije i gajbu pive tek tako. Bili smo pravi maratonci. Cesto se desavalo da sljedeci dan nas zateknu na istom mjestu gdje su nas i ostavili. Eh pa dok je moglo moglo je sad vise ne. Sad sam u situaciji da popijem dva do tri piva pa sledeci dan nikako da dodjem sebi. Kao da sam popio tri gajbe.
Prosli prvi maj nisam se usudio da popijem jedno pivo a kamoli vise. Znam da mi valja sad odbolovat 5-6 dana nak obicne pijanke.

Naravno da sam iz vlastitog iskustva protiv opijanja i alkoholizma.

_________________
Mrznja nije nasa vec nam je data...
 
stante
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 10
Mesto: Subotica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 17, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je u redu, dok se ima mere, i dok je pod kontrolom. Mislim da alkohlizam polako iz bolesti prelazi u socioloski problem. Mnogi mladi ljudi (bar u SCG) ne piju zbog problema, psiholoskog profila i sl. vec zbog toga sto to drugi rade, da ispadnu "face". I onda se to posle prepricava, ko se kad napio, koliko. Za svakim drugim stolom je to prica (kao da slusate lovacke price). To je dogadjaj, o tome se onda prica danima (ili cak i godinama). Mozda je sve to uslovljeno i podnebljem, i nesrecnom sudbinom ovog regiona, ali ne bih sad o tome, to je vec za neke druge teme.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Alkoholizam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 4 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon