www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Te noci u parku
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 10:31 pm    Naslov poruke: Te noci u parku Na vrh strane Na dno strane

Prica, kao i imena su izmisljena ! ! ! Nemojte govoriti „BiiiiP bih te“ „poderao bih te“ i tako to jer sam muskarac nisam nastran (od ljeta razmisljam da li da je postavim…ali evo vam je,btw nista nisam dodavao kako sam je prvi put napisao takva je i ostala)

Cao, ja sam Anastasija. Dozivela sam mnogo toga sa deckom, a ono sto mi se desilo ovog ljeta necu nikad zaboraviti. Zabavljam se sa Ivanom, vec dvije godine. Sa njim mi je super, ujedno sa njim sam sve i probala. Sex je super, malo mi je u pocetku smetalo jer mu je stvarno preveliki (22cm), ali sam se navikla. Voljeli smo da izlazimo u park i na nasu klupu gdje sam izgubila nevinost (sa njim). Ali to nije prica koju cu vam pricati. Naime i to vece kao i obicno izasli smo oko 8 zauzeli nasu klupu i cekali da padne tama na nas grad da bi mogli nesmetamo da radimo nase „sitne“ stvari. Nosila sam kratki zuti sorc koji je vrlo lako mogao da se pomakne u stranu a na sebi sam imala plave gacice koje je moj decko posebno voleo. On je nosio svoje bijele bermude (inace sportski je tip). Ne mislim na bilo koje bermude, ove su bas imale slic dovoljno veliki za njegovu veliku batinu. Takodje, vrlo rijetko je nosio gace…tj nikako, po njegovoj prici gace je prestao nositi jos u petom razredu osnovne. Nosi uvijek bokserice i to marke „lucijus“. Lagane su i obavezno moraju imati dugmice.
Da nastavimo sad mi o nasoj posebnoj veceri… Pricali smo uglavnom o nekim nebitnim stvarima, taj sat koliko je trebalo da se bar koliko-toliko smraci. Onda sam ga opkoracila i krenula strasno da ga ljubim. Nikad mu nije dugo trebalo da objasnjavam, zna se sta je i on a i sta sam i ja zeljela. Njegove ruke sam osecala svuda, malo po malo i ruke su mu se nasle ispod mog sorca, na moju pozadinu. Poceo je da mi mesi guzu bas onako kako sam ja voljela. Iako to nikad nije uradio, to vece mi je stavio prst u cmar. Trzla sam se jer mi je priznajem malo zasmetalo uz pitanje „sta to radis“, rekao je samo „opusti se, ovo vece ce da nam bude malo drugacije od proslih“.

Vrlo cudno, ali kasnije se ispostavilo da jeste bilo drugacije, ali ne kako smo se nas dvoje nadali. Izvadio je ruku iz mog sorca i malo me odmakao od sebe da bi mogao da izvadi svoj prelepi, dugi BiiiiP. Mislim da sam ovlazila duplo vise cim sam ga ugledala. Voljela sam da mu drkam, imam neki super osecaj dok drzim to cudoviste u ruci. Pitao me je da li hocu da mu popusim, ali nisam htjela, nije mi se svidjalo da mu pusim. Probala sam, nije do ukusa, jednostavno ne svidja mi se to sto radim. Nije se ljutio, zamolio me da predjem na drugu stranu (ka zbunu) i dalje sjedeci mu u krilu, jer je tako mogao lakse da me zadovoljava. Pomakao mi je sorc i gacice, a kroz moju mladu picu prosao je vjetar koji je neobicno duvao to vece. Poceo je malo po malo da kruzi prstom na mojoj pici koja je bila sva mokra. Dok je sve to radio, ljubili smo se strasno, nisam dugo mogla da izdrzim njegovo „izazivanje“ pa sam sama pokusala da se nabijem na prst, ali se odmakao i izazovno nasmijao uz reci „oho, neko je veceras bas zagrijan za sex“. Nisam stigla ni da kazem „da“ on je snazno i vrlo brzo stavio svoj prst na sto sam ispustila vrisak ali ne dovoljno jak da bi se culo na nekoj razdaljini. To mjesto je bas onako za parove koji vole da se kresu u parku. Oko klupe su zbunovi a ostale su dovoljno daleko da niko ne vidi sta se ovamo dogadja. Stavio je ubrzo i drugi prst i radio bas ono sto mene najvise pali, izludjuje. Ne samo da je je otkrio sve moje tajne nego blizu mog svrsavanja stao je. Rekla sam mu nastavi, ali ne rekao je „necemo tako, pa brzo da ti dojadi“. Ponovo sam ga opkoracila i onako tuznim napaljenim pogledom rekla „molim te, jebi me, veceras sam tako potaljena, zelim da me rasturis“. Sa obzirom da je uvek volio da se sali rekao je „naravno, ljubavi, veceras cu da te poderem kao siroce napolitanku“,na sta sam se „odvalila“ smijati. Dok sam se ja smijala izvadio je svoje omiljene kondome „durex – elite“ (ljubicaste).
Podigao me iznad svoje strele i rekao da ja ciljam ili ces ti. Naravno znao je da ja volim da ga stavim u moju mackicu sto sam uradila i taj put. Sjela sam na njega, a osjecaj je bio kao da sam na sedmom nebu iako mi je trebalo da se malo naviknem na njegovu ponavljam ogromnu batinu. Pocela sam da ga primam centimetar po centimetar, kao i uvek misleci da nema kraja. Rekao je „ti si jedina koja si ga primila do kraja, jedina koja izdrzi do kraja, hajde sad, pokazi mi najbolje sto znas“. Bila sam dovoljno uzbudjena i nije trebalo dva puta da mi kaze pocela sam da se nabijam kao luda.
-„to ljubavi, to skaci mi na kurcu, aaaah kako me jases, ufff Ana kako si dobra“ – kresao me je i ujedno lupao samare po dupetu. Ne bi me cudilo da neko u daljini nije cuo nase stenjanje.
-„aaaaa Ivane kako me kreses, uvek cu da budem na tvom i samo tvom kurcu, hocu samo da me ti busis, da me poderes aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jebi meeeeee, jebiiiiiiii“.
-Uz dovoljno sto me napalio pre sexa brzo sam svrsila prvi put i pokusala da se malo odmorim, medjutim on nije stajao.
-„neko mi se to umorio a, neko je svrsio, a neko ne…nabijaj se dok ti ja ne kazem da stanes“
Kresao me kao lud nabijao a ja sam samo jako uzdisala moje vrlo cesto „aaaaa“ kretalo se u trzajima i zvukom koji je odzvanjao udarajuci svojim stomakom u moje guza. Na toj maloj klupi imali smo 2-3 poze. Na „nemoj, stani“ nisam ni pomislila, toliko sam uzivala da nisam znala sta pricam, ne bih se prepoznala do tad.
-„To, to, to, to, aaa kako se nabijam, svidja li ti se ljubavi, kako mjesam a?“
-„mesas kao luda, samo se nabijaj….brze“ – ponovo me pljesnuo po dupetu sto me dodatno potpaljivalo
-„ajde, skroz, do kraja, tooo Ivane, to ljubavi, ajde jos, jos, jos, nikad mi tvoj BiiiiP nece dojaditi, jos malo, molim te, jos, jos, jos, toooooo, sad,jebiiii mee, jebi me kao lud - gurni mi do kraja, do kraja …aaaaaaaaaaah….toooo, to, to, to, to..“
Izvijala sam se kao luda dok sam sjedila na tom kurcu, uz grcevito svrsavanje. Tresla sam se od glave do pete. Svrsili smo zajedno, iako to nije bilo tako cesto.
Sjedili smo tako jedno vreme, u zagrljaju, nisam imala energije da se mrdnem, iscrpio me skroz. Posle koji minut odvojila sam se i sjela. Pocela sam da se smijem kao luda, nisam znala sta mi je, bila sam skroz mokra, preznojena i bilo mi je nekako vrlo cudno.

Skinuo je kondom, zatim izvadio maramice i vodu i krenuo ka zbunu. Ja sam za to vreme lezala na klupi i svo vreme imala osmeh na licu, kao da mi je taj sex bio poslednji. Osjetila sam ruke na svojim butinama sa unutrasnje strane i pitala sam „oho brzo si se vratio, zagrijan za jos, zao mi je ljubavi, ali stvarno mi treba malo da se odmorim“. Samo sto sam to rekla izlazi Ivan iz zbuna i kaze „o cemu pricas ?“ Sledece sto sam videla je njegovu nogu koja je udarila nekog starijeg covjeka. Uz psovke i svakakve jos reci poceo je da ga udara nogom na zemlji. Ustala sam i brzo ga zaustavila govorila sam „budalo jedna, sta to radis, ubices ga“. Ivan je trenirao borilacki sport i nije mi bilo prvi put da gledam kako ubija nekoga od batina. Cak sam ga se i ja bojala kad poludi, ali cesto sam mu u sali govorila „nastavis li, vjencacemo se na Sokocu“ (tu je poznata ludnica u Rep. Srpskoj). Prestao je da ga udara ubrzo posle moje reakcije. Jadnik je lezao na betonu i drzao se za sve dijelove tjela valjajuci se po zemlji uz jauke. Ivan ga je podigao i zapretio mu da ce ga ubiti ako ga jos jednom vidi u mojoj ili uopste nasoj blizini.

Tu nije bio kraj, iako mi se ucinilo da je prosla vjecnost, bilo je tek 22h. Za 5 minuta ponovo je dosao da ga nazovem „starac“ na sta je Ivan ponovo ustao i rekao „sta je cica, nije ti dosta“. Starac je rekao „nemoj decko, molim te, dosao sam da ti se izvinem“. Izvadio je 50km i rekao „neka ovo bude moje izvinjenje“. Stari ga je pitao je li za cigaretu i da li mozemo da krenemo sa ugovorom. Ivan ga je pogledao cudno i rekao kakav ugovor, a zatim odmahnuo rukom dok mu je ovaj nudio cigaretu?
-Decko, ja sam svoje BiiiiP prosao, imam 60 godina, prestao sam da kresem pre 10 godina, sad mi ni vijagra ne pomaze. Imam jedan vrlo zanimljiv predlog za vas dvoje. Zelite li da cujete ….???

“Neko iz Mase”

izvor: erotskeprice.ws



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Te noci u parku Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon