www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ivana Jordan - Svetlost koju trazim
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2004 5:12 pm    Naslov poruke: Ivana Jordan - Svetlost koju trazim Na vrh strane Na dno strane

Imam i ja muzicku zeljicu..Ne mogu nigde da nadjem od Ivane Jordan pesmu Svetlost koju tražim!!!Pomagajte!! Laughing Laughing Laughing

 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ja hocu i englesku verziju te pesme!


e a ja zelim Zeljka Vasica-nisam od juce
Dado Glisic-disem al nisam ziv


to su moje zeljice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 22, 2004 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Tresnjice
Ako si mislila na pesmu "Svetlosni zrak" nju sam nasao i stavio je u MP 3 Razno, mozes je skinuti.

@Ksenija
Ne mogu bre nigde da nadjem Dadu Glisica..... pokusacu i dalje da ga nadjem pa cim postavim (ako nadjem) javicu ti, strpi se jos malo Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 22, 2004 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Care ma nije "Svetlosni zrak" tu pesmu imam i ja,to je sa proslog albuma..Ova pesma "Svetlost koju trazim" je sa najnovijeg albuma,stalno je pustaju na BK!!!
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 22, 2004 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ima i engleska verzija!to nema nigde!
Care,verujem ti jer sam i ja trazila dugo dugo!jedino ako neko ima to nek se javiiiiiii!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 23, 2004 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja pretrazila ceo net i dc++ i nigde nema ni jedne verzije Sad!
 
ana_bgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Avg 2004
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 25, 2004 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e jel neko zana kako se zove engleska verzija? i jel neko uspeo da nadje pesmu? ja sam pretrazila sve i nisam uspela da je nadjem.
 
jpetar75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2004
Poruke: 1

PorukaPostavljena: Pet Avg 27, 2004 3:53 pm    Naslov poruke: PESMA SE ZOVE SVETLO KOJE TRAZIM!!! Na vrh strane Na dno strane

DOBIJAM JE U PONEDELJAK!!!
 
SrebrnaTresnjica011
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 4277

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 27, 2004 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to Peroooooooooo!Very Happy
 
minja
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 10 Nov 2003
Poruke: 297

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste li nasli pesmu "Svetlo koje trazim? Ja je imam pa ako nekom treba nek se javi Very Happy
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 01, 2004 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrodosla komsinice Wink
Ajd posalji je na mail da je postavim. Nema nista bez nasih Kraljvcana Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 02, 2004 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KONACNO, dobili smo pesmu i postavili je za download.

Veliko hvala ide u Kraljevo za naseg clana i moju komsinicu -minja- Wink

Direktan link mozete naci:
# OVDE

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Ivana Jordan - Svetlost koju trazim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon