www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepsi dar za njega...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
marin.s3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Najlepsi dar za njega... Na vrh strane Na dno strane

E ovako. . . Sad si ja bas nesto mislim. . . Sta je bilo ono najljepse sto ste napravile za svog decka,darovale mu a da se on sasvim odusevio time. . . Sta se jednom decku uopce moze kupit. . . Nesto originalno i drugacije od bilo cega. . . Al tako da je to bilo ono cime ste mu htjele pokazat koliko ga volite mada se darovima ne iskazuje ljubav. . . Ne onoliko koliko rijecima i dijelima. . . Ali ipak. . . Bas me zanima jer i ja razmisljam sta kupit svom decku. . . Nesto jedinstveno. . . Very Happy

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odakle da pocnem Smile Smile Smile
Da bi kupio pravi poklon odnosno priredio nesto spektakularno pre svega moras jako dobro poznavati doticnu osobu.
Moj dragi se recimo odusevio izrezbarenom motorcicu, knjizi o Indijancima, striptizu, pudingu... itd..itd..
Izreziranoj veceri na terasi itd itd...
Sigurna sam da ces smisliti nesto lepo.
Ne mozes pogresiti ako sebe skockas u nesto mnogo sweet (citaj sexy) i ponidis mu "bite" Wink
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kupi mu set "Unior" srafcigera, sigurno ce se obradovati! Mr. Green
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Ma kupi mu set "Unior" srafcigera, sigurno ce se obradovati! Mr. Green
Super...mada mislim da je bolje da mu kupis jednu "Hilti" busilicu....odusevice se Laughing Laughing Very Happy Very Happy

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim clanove da ne pokusavaju biti vickasti vec da ozbiljno shvate temu, ovo nije Trac partija, hvala na razumevanju!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, pa ima mnogo toga... Volim da svojoj, voljenoj, osobi priredjujem iznanedjenja i pokazujem joj koliko mi, zaista, znači... Tako sam, jednom, prilikom za godinu dana zabavljanja, svom, sada bivšem, dragom, poklonila ukoričenu svesku A5 formata u kvadratiće... Mr. Green Ali, čar je u tome što je u svakom kvatratiću, svake stranice, pisalo, njegovo, ime... Blesavo, zar ne... Embarassed Mr. Green

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^woOooOOooooOoOw,pa koliko ti je vremena trebalo za to Question super stvar Smile ha,ha.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam tu malo prakticna. Moj muz je imao rodjendan pre dva dana, i dobio je duks koji je zeleo vec dugo, nesto sto nose ragbi igraci Rolling Eyes , patike, i parfem koji se meni svidja od Givenchy Mr. Green . I super se obradovao bez da mu ista majstorisem rucno

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslala sam postom kovertu u kojoj je bila cestitka za rodjendan i lizalica, i u cestitci je pisalo

tvoj privatni manijak

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odvela ja njega na večeru u jedan prekrasan restoran Mr. Green
em obožavam morske plodove, em sam znala da je mnogo gladan Mr. Green
niti je bio rođendan, nije bio nikakav sad poseban dar. ali smo oboje uživali u tome.
najljepše je kad je spontano..
 
Betty Boo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam svom muzu kupila bade mantil. On nije neki ljubitelj takvih stvari, ali ja volim da ga vidim u tako necem i pritom je jako praktican Laughing Sada i on voli da ga obuce.
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slejdž je napisao/la sledeće:
Ja sam tu malo prakticna. Moj muz je imao rodjendan pre dva dana, i dobio je duks koji je zeleo vec dugo, nesto sto nose ragbi igraci Rolling Eyes , patike, i parfem koji se meni svidja od Givenchy Mr. Green . I super se obradovao bez da mu ista majstorisem rucno


Ovako i ja radim..
Promatram sta mu se svidi i onda iznenadim.
Bivshem decku sam uzela dres svedskog nogometnog tima. On se tome toliko obradovao bio da je jedva cekao da obuce dres sljedeci vikend kad je ishao sa frendovima igrat nogomet.. Laughing kaze da ga i dan danas nosi.. Laughing (sad smo dobri frendovi)..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najlepsi dar za njega... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon