www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepsi dar za njega...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 11, 2008 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nesto sto voli,da nosi,sat parfem stvar,a najlepsi poklon sam mu jaaaa Mr. Green


_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni to bi bila moja nevinost...Jer zaista to ne moze da dobije bilo ko

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec sam ovo rekla par puta,ali evo,opet cu.
Napisala sam knjigu posvecenu njemu i svi tekstovi u knjizi posveceni su njemu.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Budja 88
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jul 2008
Poruke: 1679
Mesto: ...u njegowom zagrljaju,daleko od tudjix pogleda...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,ne znam,wolim da mu pooklanjam sitnice...
Ewo,npr.,owe godine sam mu sa mora donela malenu gitaru,odušewio se... Mr. Green

_________________
Swi moji gresi ljubaw su ubili,
jedino Bog može da me iskupi...
 
.......
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2008
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj momak obožava nutellu...jede je i za doručak i za ručak i za večeru...pa sam mu zato kupila srebrni nož na koji sma ugravirala naše incijale i datum od kad smo zajedno...uz to još teglica nutelle...bio je oduševljen Very Happy
 
maychicaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 2
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 9:24 pm    Naslov poruke: moj poklon Na vrh strane Na dno strane

ja sam decku poklonila kutiju u kojoj je bilo 444 srca na kojima su pisali razlozi zasto ga volim... na ostalih 111 srca pisalo je JER TE VOLIM Smile)
poklonila sam i kutiju sa 2kg medenog srca unutra Smile)

_________________
...Just a little more love...
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poshto mi je bivshi stalno prichao kako ima dve najvece ljubavi u zivotu- mene i zvezdu ja sam mu takvo neshto i dala =) (inache je vatreni navijach koji ne propushta ni jednu utakmicu)
kupila sam veliki hamer papir, na sredini iscrtala flomasterima zvezdin grb (ali sam bash dugo i pazljvo radila da bi boje bile izjednachene, a oblik savrshen), slikala sam se u zvezdinom dresu i izlepila te slike i par nashih. to mu je stajalo na zidu =)
kupovala sam mu dukserice, majce i sl...
za novu godinu sam mu jednom kupila zvezdin zidni sat (dan pre nove godine sam ishla u red star shop, sat i po vremena mi je trebalo od skupshtine do knez mihajlove Rolling Eyes ) i zvezdin kalendar i napisala na papiricu "neka nas vreme nikada ne rastavi"
ironija- te godine smo raskinuli Laughing

a sadashnjem dechku stalno pishem pesme (napisala sam mu nekih sedamdesetak) i on je odushevljen time, sve ih chuva =)



filicka je napisao/la sledeće:
Vec sam ovo rekla par puta,ali evo,opet cu.
Napisala sam knjigu posvecenu njemu i svi tekstovi u knjizi posveceni su njemu.

neshto najlepshe shto osoba moze da dobije
mozda zbog toga shto sam ja napisala zbirku pesama njemu i trenutno zavrshavam "roman" u kom se govori o nama od prvog trenutka kada smo se poljubili. zapisana je svaka moja emocija, svaki osecaj skoro svake sekunde za sve ovo vreme
pesme, textovi- nose najvishe emocija i uspomena i bash zbog toga smatram da imaju ogroman znachaj Wink



[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 18, 2009 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....... je napisao/la sledeće:
Moj momak obožava nutellu...jede je i za doručak i za ručak i za večeru...pa sam mu zato kupila srebrni nož na koji sma ugravirala naše incijale i datum od kad smo zajedno...uz to još teglica nutelle...bio je oduševljen Very Happy


Ooh pa to je isto dobra ideja Mr. Green
Svidja mi se i ona ideja sa sveskom, hmm kreativne ste cure Very Happy

Ja sam svom poklonila majicu kada sam bila na finali lige prvaka, bio je odusevljen Mr. Green
Hmm dalje dobre ideje? Paa lijep kajs, lijep sat, smijesne/fine bokserice (uvijek sam voljela one s (ludim) natpisima), pohvalnicu, igracku Mr. Green ili ga odvesti na hamam Shocked

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 29, 2009 4:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prosle godine za dan zaljubljenih sam mu narucila veliki trofej i naplocici je pislo " njegovi ime i ispod najbolji decko na svetu" i veliki ram za sliku pun nashih zajednickih slika..... on se odusevio... Very Happy Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najlepsi dar za njega... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon