www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moja najdraza morica (škorpijica) stize i do 37 spratica :)
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
marijana23
<Usne boje vina>
<b><Usne boje vina></b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Mar 2008
Poruke: 14391
Mesto: negdje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i ja Wink

Kiss



_________________
Pjevat cu dok suze me ne zabole,
ljubit cu dok usne mi ne izgore,
voljet cu dok oci se ne zatvore,
zauvijek ces biti tu..
 
tombocar
-kraljevski stil-
<b>-kraljevski stil-</b>



Godine: 41

Datum registracije: 12 Jul 2008
Poruke: 4473

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 10, 2008 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitam Wink Very Happy

_________________
Najbolji ljudi to su oni koji su prema sebi najstrozi, i koji oproste drugom i ono sto ne bi nikad oprostili samom sebi.
 
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam od srceta i sve najlepse...

_________________
U dusi sam dete koje ne zna da mrzi,u zivotu sam putnik koji uvek pronadje pogresan put,u stvarnosti sam BUDALA koja uzlud VOLI!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitam Škorpiji!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitke omiljenoj moderatorici sa turizma Mr. Green
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekanaaaa pa ti još malo pa dođe do jubilarne 40-ice Very Happy čestitam na pređenom spratiću, da se još dugo družimo kako ovde tako i u palačinkarnici Mr. Green još nam je vrsta ostalo da isprobamo, nema stajanja Mr. Green

Veeeliki ljubac from me to you!




_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anchi22 - znas kako sreco Razz ajd sto sam ti platila da me volis ovoliko, al sto znas da mi lepis lazne epitete, e pa za to vec nisi placena Mr. Green a za ovo sjatka ces te "cuti" Mr. Green Hvala za temu, sve one lepe reci, poklone i poljupce, a ja uzvracam vodopad poljubaca za tebe i slatkisa Very Happy

velociraptor - zet s dve gajbe (al ne piva) Mr. Green Forumka devojka obecava da cemo se manje druziti u pomenutoj temi, ali ako se nadjemo u temi Koliko je sati, necemo praviti problem, pa cak i ako napravimo gresku oko minut-dva Mr. Green Salje vam svaja obojici poljupce Very Happy

Sascha336 - hvala kolega na cestitkama i cvecu Very Happy

bLackLady - ovo nije fer, ljudi ce pomisliti da sam i tebi platila da lepo pises o meni Mr. Green a opste je poznato da nisam takva Mr. Green "Muzicu moj" Razz hvala na ovim recima, za broj strana cemo videti koliko ce vreme i okolnosti dozvoljavati, ali skakucemo i dalje, tj u mom slucaju stipkamo se i dalje po spraticima Mr. Green Hvala na cestitkama i poklonima, ljubim te Very Happy

Nesho79 - eh koliko me izogovara okolo mogao si i ovde vise reci napisati Mr. Green Salu na stranu, hvala za cestitku Very Happy

Jejaorka - eh, ne moze se svako pohvaliti da ima ovakvu ludacu u porodici Mr. Green Hvala tetkice za cestitku, poklon je pravi Mr. Green mozete ti i teca opet doci u goste Razz Saljem jedan poljubac bez bakterija Mr. Green

TAMARA MAGIS - hvala na cestitkama i lepim zeljicama, nastavljamo druzenje i dalje uz neizostavno brckanje Mr. Green

Francuskinja - Mlle Scorpion se zahvaljuje na iskrenim cestitkama Very Happy

Ivankamaza - hvala koleZinice za cestitke, nastavljamo dalje Very Happy leti poljubac do tebe Very Happy

daja23 - hvala dami u najboljim godinama Razz za zelje i cestitke, druzimo se i dalje pa ce biti i jos predjnih spratica Very Happy cmokic Very Happy

sweetlady - vidi vidi ti mene, gledam i ne verujem Mr. Green Hvala zlatna ribice za cestitku, ovaj ludi provod, ali najvece hvala sto ste me posle ostavili da spavam Mr. Green a verujem da si ti nasla za to vreme nekoga s kime ces "ocajavati" Mr. Green Odose poljupci do tebe, a ja cu uskoro s porodicom u goste Mr. Green

coco_bill - hvala kolega za cestitku, a i za ovu macu s plenom Very Happy

marijana23 - hvala jos jednoj vrsnjakinji za cestitku Very Happy uzvracam poljubac Very Happy

tombocar - hvala za cestitku Very Happy

katarinaa85p - hvala puno za cestitku, lepe zeljice, kao i za poklon slicicu Very Happy

Konjanik - zahvaljujem Ludom Bosancu za cestitku Very Happy

Anđela - hvala za cestitke ex-koleZinici koja nam redovno osvezava Turizam Mr. Green

~SonicLady~ - e moja sekana, znala sam ja da se ti sa mnom druzis iz koristi, nije isto 3 i 4 banke Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Naravno da nastavljamo druzenje, na svim mogucim poljima, tamo, vamo, svuda po malo, pa cak i tamo gde smo danas bile, ali ono stvaaaarno nije bilo humano, al ajde ne bunim se Razz Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Hvala na poklonima, ti najbolje znas sta ja volim Very Happy a ovog medu cemo i dalje obilaziti, cuvati, maziti i paziti od tudjh dodira i pogleda Mr. Green Saljem koficu poljubaca do sledeceg pljuska u duetu Mr. Green



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Moja najdraza morica (škorpijica) stize i do 37 spratica :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon