www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Erillicino Poštansko Sanduče
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Erillicino Poštansko Sanduče Na vrh strane Na dno strane

NEsam se trudio da u naslov teme ubacujem ukrase, specijalne znake, nit' bilo šta slično jer "lepše je prirodno", ne? :p

Ne znam da smišljam stihove, ranije sam znao da crtam al' više ni to ne znam, kao ni da sviram paaa...da odmah samo predam "poštu" i "vatam maglu" :p

Vraćam nešto što sam bespravno uzeo, bez prinude - čuvano, maženo, paženo, grejano...i td... Mr. Green Pa sledeći put bolje da čuvaš, može svaka budala da uzme Embarassed Embarassed Laughing Laughing Wink



p.s. nadam se da niko neće pogrešno protumačiti Razz



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 2:57 am    Naslov poruke: Saša Kovačević - Jedina si vredela od svih Na vrh strane Na dno strane

Saša Kovačević - Jedina si vredela od svih


_________________
~Duo de la muerte~
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ne pomisliš da sam te zaboravila, nisam Laughing Laughing

evo malo za promenu čupavci
Laughing


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slobodno ostavljajte postu, svaki dan pregledam sanduce Mr. Green


Alex - Naravno da je najlepse prirodno i hvala, svidja mi se moje sanduce Very Happy
A nimalo mi se ne svidja to predavanje poste i odmah vatanje magle Confused, ali ok, prezivecu Mr. Green
Da te pitam nesto ... secas li se sta smo rekli o poklonima? Wink


BulatCar -Hvala mnogo na pesmi Wink iako sam ocekivala da ce biti nesto od Ivane, kad sam videla tvoj nick Very Happy
A ja ti umesto pesme poklanjam ovo, nema stampanja, rucno se mora sve napisati unutra Very Happy





Jejaorka - Ma znala sam ja da me Jeja nije zaboravila Mr. Green Hvala ti mnogo, obozavam cupavce Very Happy

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 8:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo sugrađanko, kako je to nekad izgledalo:



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci sanduce se pregleda svakodnevno...
e pa draga moja kao prvo cestitam na kutku Mr. Green


I kao sto rekoh lady sad smo komplet,,, mozda se cesce srecemo ovako ili onako, ili kako vec Laughing zar je to vazno Wink

Sta bih ti uputila a sto ne znas,,, opet ja Rolling Eyes Laughing


Posto usually pravis kolace Mr. Green evo ja da ti dam jedan veoma lep recept pa dal da ga probamo Mr. Green Mr. Green


Toliko od mene draga "NL" i ne zaboravi ocekujem kolac od tebe, nemoj da se vadis na mamu Laughing Wink


 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Draga moja NL Razz Evo i mene u tvom kutku cestitam Very Happy

I naravno da ubacimo nesto u sandcuce

Reci su suvisne sve vec znas Embarassed Very Happy Very Happy kao sto nasa treca NL Anchi rece vidjacemo se malo cesce ovako Embarassed Very Happy




 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od mene kratko, slatko i sa posebnim znacenjem Mr. Green



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo za moju omiljenu poslastičarku Mr. Green


_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 21, 2008 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik -Hvala sugradjanu na slikama Wink Kaficu sam ostavila u tvom kutku Very Happy

Anchi22 -Draga moja NL, hvala ti na poseti i onim slicicama
Recept za kolace je odlican, mislim da su ti kolaci savrseno ukusni Mr. Green
I dobices ovih danas nesto samo moje, necu se vaditi na mamu, obecavam Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green


Sweetlady -Evo i moje druge NL u kutku ... super Mr. Green Kao sto ste rekle, bar ovako se cesce vidjamo Wink
Ne smem puno da pricam, znas vec razlog (roman i tako to ... Mr. Green ), pa cu ti reci samo hvala na svemu



Skorpijica -Kazu da je kratko i slatko najbolje Laughing Laughing
Hvala na sliki "projekta" a ostalo sam ti ionako vec napisala (NG i itd ... Mr. Green Mr. Green ) Laughing Laughing


Jejaorka -Hvala ti mnogo moja omiljena mlada Mr. Green Mr. Green Nadam se da je torta od sargarepe Laughing Laughing

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se...nazalost.

[img]http://img380.imageshack.us/my.php?image=photo0231dw8.jpg[/img]

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 9:10 pm    Naslov poruke: ~Čarobna Noć~ Na vrh strane Na dno strane



~Čarobna Noć~


_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Erillicino Poštansko Sanduče Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon