www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa "NL" (sweetlady) i njen kutak !
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja navrnuH tek sam' da napomenem da bash dobro tumacim..."shifre"... Laughing Laughing Laughing

A da, i jedan megafon za sledeci put, da se bolje cujemo... Laughing Laughing Laughing



_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Alex u mom kutku (uginuce neko mace po komsiluku) Laughing Laughing Laughing
Samo da se prisetim onog efikasnog nacina za ucutkivanja pa ces sigurno dobro tumaciti "sifre" Laughing Laughing Laughing a i megafon ce ti biti potreban da bi dozivao u pomoc Laughing Laughing Laughing Laughing

Kissic Wink

_________________
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 18, 2009 5:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu valjda poginuti pri ulasku Shocked Mr. Green
Tako moja "NL", vidim negde si se pogubila nema te, il sam ja Shocked ko ce ga znati Mr. Green no nije vazno ko je Mr. Green ...
Grabi kad navratis Wink Kiss.


 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 19, 2009 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuc kuc Mr. Green Mr. Green Jel slobodno, mislim mogu li malo da provirnem? Mr. Green Mr. Green
Posto si ti sad zauzeta (znam zimovanje, sneg, sigurno je tu i vino, kamin, itd itd ... a skijas se mozda 23 minuta, od toga je 10 minuta oblacenje Mr. Green Mr. Green) ja odlucila da malo prodrmam tvoj kutak...

Znam, sad se sigurno pitas gde je pice i hrana, ali ne brini, pobrinula sam se i zato Mr. Green Mr. Green

Mi smo lepe i mlade NL, hranimo se iskljucivo sa zdravom hranom i pijemo samo vodu ... kao Mr. Green Mr. Green
Eto, sta drugo da kazem, osim party moze da pocne Mr. Green Mr. Green

Btw "ma ja ti radim svasta nesto", nemoj da obracas paznju Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

Ljubim

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing Ehhh moje NL Laughing Laughing Laughing

Hvala Anchi duso evo navratila i grabim bas mi je prijala Very Happy Wink Hvala (i ne brini nikad ti pri ulasku u moj kutak poginuti neces Laughing Laughing Laughing )

Erilliceeee Laughing Laughing Laughing Iskljucivo zdravom hranom i pijemo samo vodu Mr. Green Mr. Green Mr. Green Vidim da ti "radis svasta nesto" ali moram da obratim bar malo paznje Laughing Laughing Hvala i u pravu si party moze da pocne mada sa ovim izborom hrane i pica ne verujem u neki veliki uspeh Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Bubim drage moje NL nedostajele ste mi Embarassed

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 23, 2009 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svratih da te pozdravim Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 2:54 am    Naslov poruke: Ljubavi moja :) Na vrh strane Na dno strane

Ljubavi moja Embarassed



Sreco ....odlucio sam da to bude bas ovde u tvom kutku ...
i bas danas , da se lakse pamti ...


Neka bude kako dolikuje ... na kolenima ...


Srecooo

zelim da te pitam hoces li da mi dozvolis da ti ulepsam svaki naredni trenutak , i da sa osmehom uz mene pravis lagane korake kroz zivot ....


Da li Hoces Da Se Udas Za Mene ?


SRecan ti 8.Mart Bebe ... Embarassed















_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Dusoooo Embarassed Ovaj khm khm khm... jutro duso Embarassed Da popijemo kaficu Mr. Green Sta mislis Embarassed



_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 4:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm Embarassed Embarassed Embarassed Jel ti to opet okolo Mr. Green Mr. Green Mr. Green
moze kafica srecooo Embarassed Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko okolo Mr. Green JA Mr. Green Oko cega Embarassed Znas li ono ide maca oko tebe Laughing Laughing Laughing
Ne srecooo daleko bilo Embarassed Mislim da vec znas odgovor Mr. Green Znajuci da vec imamo cere po forumu Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srecooo nista ja ne odbijam ...
Al stvarno ne znam odgovor .. i molio bih te da mi kazes otvoreno Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 08, 2009 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posle ovih silnih buketa sta reci,srecan ti praznik slatka Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Nasa "NL" (sweetlady) i njen kutak ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon