www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa "NL" (sweetlady) i njen kutak !
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da i ja ostavim nesto za vas dve ... ako vam ponestane da ne morate do prodavice Cool


_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Laughing Beboooooo Laughing Pa dobro... znam da si ti prestao da pusis Embarassed Pokusacu i ja (samo da odlucim Mr. Green )... Juce sam popusila paklu i malo vise Confused Otrovacu se Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidim da se bas trudis da prestanes Mr. Green
al moraces jace da se trudis ... jer sam ja prvu kutiju zavrsavao negde u ovo vreme , ako mi je ustaljeno vreme ustajanja u 7 Mr. Green ...

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Znaci ja jos imam fore Embarassed Mr. Green Laughing

Bebo idem za par minuta na rucak pa do novog klijenta i ne vracam se u kancelariju Wink
Hoces li ti duso kaficu? Embarassed

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pfff... ne bre ... komsinica je kuvala meni i bati kapucino ... i ne treba mi nista do sutra ... fujjj .... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
al ako obecavas da ce me tvoja kafica izleciti ... Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Sreco kakva ti je to komsinica kada ni kafu ne ume da skuva Laughing Znas da retko sta obecavam a posebno ne nesto u sta nisam ni malo sigurna (kao u to da ce te moja virtualna kafa izleciti Wink ) Bubim medeni Embarassed Nezno, nezno, nezno Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to bas i ne deluje nezno nezno Embarassed Shocked

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam bebo Embarassed zato se i smejem Mr. Green Hmmm sta bih ti radila Embarassed Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je vreme za takticko ... povlacenje Embarassed
Al taj se nikad nije povlacio .. a ti verovatno nemas vremena da detaljniji opis ''Hmmm sta bih ti radila'' tako da cu ostaviti to sve da tapka u mestu Cool Embarassed Embarassed

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala slatka na otvaranju cestitke Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 23, 2009 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti se nikad ne povlacis bebo ali ja da Embarassed Laughing Znam kada preteram Mr. Green Embarassed Laughing Znas kako sam reagovala pri citanju ove poruke Laughing Nije dobro imati iPhone... moze biti opasno po zivot Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Taco mogla sam ja to i bolje bila na poslu Embarassed ... drugi put Wink Procices ti meni jos koji spratic pa ce sledeca biti jos lepsa Very Happy
I naravno nema na cemu draga Very Happy

_________________
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 25, 2009 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rucak Very Happy

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Nasa "NL" (sweetlady) i njen kutak ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon