www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nasa "NL" (sweetlady) i njen kutak !
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Duso vidis da ne znam vise ni sta radim kad si mi u blizini Embarassed Laughing Laughing Laughing

Hvala Toni Wink Laughing

Gospodo Very Happy izvolite po kaficu Wink





_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taman da popijem kaficu dok se ne vratis sa rucka Razz
Prijatno bebe Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Hvala bebo Embarassed Danas poranila malo... ali bas mi je bilo potrebno malo svezeg vazduha Embarassed hrane i jake kafe Embarassed Mada ni to nije pomoglo Laughing Laughing Laughing
Nadam se da ces i ti ubrzo zavrsiti taj posao Razz

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posao zavrsen ...
i meni cak strogo skretanje misli ne pomaze ... ispitujem ovamo sta moze da bude prblem a samo jedno mi u glavi ... Embarassed Rolling Eyes Embarassed

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Sva je sreca sto si se malo vise zadrzao pa sam i ja mogla nesto da uradim na poslu Embarassed Mada nije lako sa mislima koje lutaju Embarassed Ah da.... makni se s'mesta covece Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je bas extra ovde gde sam , ne micem se nigde Cool Laughing

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Laughing Laughing Laughing Na to mogu reci samo jedno..... duso Embarassed Embarassed Embarassed

Nisi mi rekao 3 jel'da a lepo pise da je za 2,5 na kutiji ? Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duso neka ostane samo u lepom secanju ... Embarassed jer svaki put kad se setim ... ode pritisak opet u .... k....Laughing
Ako me podsetis na to neka bude u 4 oka ... Razz Embarassed

ma ne mogu nikako da resim zagonetku ... 2 * 1.5 l =3l a lepo pise 2.5 ... Confused Laughing

_________________
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed Ne smem u 4 oka Laughing Laughing Laughing Hmmm mada...... Mr. Green

Pa to i ja racunala celog dana Embarassed Embarassed Embarassed nije logicno Mr. Green "ma ne mogu nikako da resim zagonetku ... 2 * 1.5 l =3l a lepo pise 2.5 " Gori smo nego neki macici Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 15, 2009 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ... ako ... da i mi jednom budemo macici Embarassed
Vidimo se posle voljena Embarassed Razz

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 09, 2009 5:10 pm    Naslov poruke: Cry Little Sister Na vrh strane Na dno strane

Cry Little Sister



Cry little sister
Thou shall not fall
Come, come to your brother
Thou shall not fly
Unchain me sister
Thou shall not steal
Love is with your brother
Thou shall not kill
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green ahajajjajaagagaghaha

_________________

 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 09, 2009 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Laughing Laughing Laughing Mamaaaaa Laughing Laughing Laughing pre par minuta me je maltretirao i vukao za kikice a vidi ovo "zvrlja" po mom kutku Mr. Green Mr. Green Mr. Green




Naravno salim se batice

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Nasa "NL" (sweetlady) i njen kutak ! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon