www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~ Sta vam se lepo izdesavalo u 2008. godini? :) ~
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 1:04 am    Naslov poruke: ~ Sta vam se lepo izdesavalo u 2008. godini? :) ~ Na vrh strane Na dno strane

Kraj godine... Uzmemo papir, napisemo bitnije dogadjaje iz ove godine, povucemo crtu i dobijemo rezultat - pozitivan naravno Very Happy Hajde da se podsetimo svega lepog, a sve ruzno da zaboravimo...

Podelite sa nama sta Vam se to lepo desilo u toku 2008. godine Very Happy



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upoznala sam nekog meni veoma dragog i moja lg ELSA, to je ono sto je najbitnije i sto mi prvo pada na pamet!

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje radim, sto je u danasnje vreme uspeh u Srbiji, morate priznati
uspela da odem na more, posle toliko godina, videla drugu zemlju, bila na drugom kontinentu Mr. Green , upoznala fantasticno drustvo

naputovala se ove godine kao nikad do sad

nasla decka

shvatila ko mi je bitan u zivotu



dovoljno... Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljepo... pa mogu reč da mi če mi ostati u vječnom sječanju koncerti Kad bi bio Bijelo dugme

putovanje u Tursku, nešto neopisivo i preljepo, puno ljepih doživljaja i divnih ljudi

i pred sam kraj godine, desilo mi se da upoznam jednu divnu osobu.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepa tema Very Happy

- Završila sam srednju školu ( gimnaziju ) sa dobrim prosekom i upisala pravni fakultet tj.onaj koji sam i želela Wink
Ali nisam upala na budžet Sad .. Na maturi sam se predivno provela,ludovala do zore,išla sam sa dragim na Zlatibor Embarassed ,išla na Dane piva koji su bili organizovani u mom gradu i izvozala se na mom omiljenom ringišpilu Mr. Green
Dobila sam 9-ku iz rimskog prava (inače najtežeg) Wink
I to bi bilo okratko to..
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se mogu pohvaliti da mi je ova godina jedna od najljepsih.
putovala sam skoro svakog mjeseca u drugu drzavu, pa u SAD, od Londona do Grcke, bila nakon duljeg vrjemena na krstarenju s dragim ljudima na mikonosu i tak. imala sam bas ludo i razvratno ljeto Mr. Green

pocela sam raditi u Ministarstvu.
saznala sam gdje mi je otac otkad sam mala a on otisao.
usla sam u vezu u kojoj je sve onak kak treba, tj. kak volim,
o izlascima i ostalome s prijateljima da ne govorim.

enivej, sjajna, prekrasna, divlja godina. i bas mi nekak zao jer se zavrsava.
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polozio(B, C, E).

Isao na more u CG i na ekskurziju u Grcku.

Naucio dosta toga o zivotu...

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-vratila se na italijanski
-shvatila da imam pravih prijatelja
-uocila kome ne treba da verujem,posle 11 godina,ali ipak uocila,sto je najvaznije
-zapocela rad na svojoj prvoj knjizi
-spoznala svoju ljubav prema filozofiji
-shvatila da su pogresili kad su mi govorili da ne volim,vec da sam opsednuta
-spoznala nove dimenzije svoje duhovnosti

kud ces vise?

a sad,nek neko postavi temu za lose stvari u 2008-oj,tu ce lista biti poduza Rolling Eyes

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jelte, draga mi kolezinice, mi koji smo pretrpeli poraze na skoro svim poljima da se ne javljamo ovdi ili sta...? Rolling Eyes

ajd, dace se iskopati i ponesto lepo...hmmm...bilo je tu nekoliko nezaboravnih lumperajki Mr. Green , nesto vise parica nego inace, jedna vrlo uspesna dijeta Very Happy , balasevicev koncert koji cu ceo zivot pamtiti, videla sam neke meni drage ljude posle...uh...pitaj boga koliko...leto u bosni posle koga sam se kuci vratila savrseno odmorna i naspavana...i tako...uglavnom neke sitnice koje, u stvari, zivot i znace Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zajednički život, svadbe 2 drugarice, rođenje Teice, odlazak na more solo po 1. put, puuuno kvalitetnog provoda, osmeh na licu moje Nađice i, nakon svega, osmeh na Mom licu Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto najlepse sto se ne moze uporediti sa nicim drugim jeste sto mi je jedan mali clan/sin napunio kucu tj. ulepsao svaki trenutak od njegovog rodjenja Very Happy kao i slavlje njegovog prvog rodjendana to bih izdvojila od svega ostalog Mr. Green
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra se udala, prvi put (posle mnogo godina) sam prešao granicu (Rolling Eyes), video sam par novih gradova, upoznao dosta ljudi sa neta, ponovo počeo da crtam stripove, stupio u kontakt sa nekim osobama, napravio svoj prvi sajt, drugarica je opet u drugom stanju...
Suma sumarum: Malo bolja nego prethodna. Bar me nije terao baksuz...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> ~ Sta vam se lepo izdesavalo u 2008. godini? :) ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon