www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko novca mesecno izdvajate za knjige ?!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 2:25 pm    Naslov poruke: Koliko novca mesecno izdvajate za knjige ?! Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ajde kazite koliko novca mesecno izdvajate za knjige ?
I koja je to najskuplja knjiga koju ste ikada platili ?



_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema pravila...kada je sajam knjiga dam i poslednji dinar iz novcanika...a koliko? pa...koliko se u njemu zatekne Mr. Green inace vise uzimam knjige iz biblioteke nego sto ih kupujem...mozda pazarim jednu, dve mesecno...opet, nema pravila

a sto se najskuplje knjige tice...hmmm...za poklon sam rodjaku kupila da vincijevu monografiju...bila je nekoliko stotina evra...za sebe sam uzimala neke prilicno skupe atlase, enciklopedije itd uglavnom preko kataloskih prodaja tako da sam imala neke popuste Very Happy

elem, nesto ne smatram da se vrednost knjige moze izmeriti kolicinom novca koju za nju das...rekla bih da su me najskuplje kostale one koje nakon kupovine nisam uspela do kraja procitati...desavalo mi se par puta...zalije mi je para koje sam za njih dala nego za sve gorenavedene superskupe knjige zajedno Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uao, pa zanimljive su ti te cene od po nekoliko stotina eura Smile
Ja sam danas potrosio 1 100 RSD za dve knjige....
Danijela Stil - Krila
Ken maklur - Preokret
Inace trosim svakog meseca bar 500RSD uvek ima neceg za ubiti sat vremena, na kioscima...npr prekjuce uzeh za 200RSD Nedeljka Meseldziju - Folk pevacica 1. deo...Znaci svaki mesec.....

E sad posto sam ja elektrotehnicar energetike, pored ove literature kupim gomilu prirucnika, elektro knjiga i sl....

A najveca suma je bila za kajzerov elektrotehnicki prirucnik par hiljada dinara....

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih sve pare dala za knjige ali moram da naucim da ne kupujem sve sto vidim Mr. Green

inace desi mi se da dam do 2000 mesecno ali to nije svaki mesec

a sajam knjiga je specijalan, za to stedim mesecima pa se istrosim, za sve pare Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 13, 2009 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko kupujem knjige jer ih uglavnom dobijam,posto ljudi iz moje okoline znaju koliko me citanje hrani i koliko bez njega ne mogu,pa uvek dobijam knjige na poklon Smile
Pogotovo za rodjendan,uf,to mi je omiljeno Smile
Poslednji put sam kupila tri knjige na sajmu knjiga prosle godine Smile
A najsuplja knjiga koju sam kupila je 300 najboljih dela Luvra,koju sam pazarila u Luvru,naravno Smile
I nikada se nisam pokajala sto sam je kupila.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Koliko novca mesecno izdvajate za knjige ?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon