www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
@lavlje srce, bas me nasmeja tvojim monologom Mr. Green

znam tacno o cemu pricas

a sto se ovog tvog primera tice, ne mislis li mozda da je i zena u tome delimicno kriva....ona je ta koja navikava muskarca da sve ima ispeglano, spremljeno, namesteno...a taj samo da uziva i da , sto kazes, zadovoljava se malim stvarima...
zajednicki zivot gledam kao stvar dogovora i pozrtvovanosti obe strane, a ne rintanje samo jednog....cak i muskarca...
malo skrenusmo s teme Mr. Green


e drago mi je da sam te nasmejala Mr. Green
ma naravno da znas sta zelis.....pa zrela si osoba Wink
jeste ,...moze zena da bude kriva...ali sta ako je on tako naviknut kod mame?? Evil or Very Mad i jednostavno zenom smatra bas upravo onako iz one price koju sam ispricala?i on nece da se menja...ili napr. kobajagi se on menja a sve je zaludjuje svojom ljubavlju da ona prosto popusti jer zeli da mu kao dokaz svoje ljubavi prema njemu ,cini ugadjanja? Rolling Eyes

da odosomo u off Mr. Green Mr. Green


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
@cherry, bas sam skoro napisala, da ne volim sto zensko okarakterisu kao domacicu, da je maltene jedino sto se ocekuje od nje da sedi kuci i da cuva decu dok muskarac radi i zaradjuje....ja to deljenje ne volim...
malo skrenusmo s teme Mr. Green


Pod ovim - Moja žena imaće sve što poželi (ne devojka žena mojih deca) Arrow
Ne smatram da će sedeti kući nismo se skapirali Mr. Green ... imaće sve - znači da će doboti sve što poželi... ljubav prema njoj... a kako se to pokazuje što reče lavlje srce, odvedeš je na more, banju ima million mesta.. a odatle i nema problema u vezi
Nema vike što nisi kupio krompir, ne izlazim izt kuće vidiš kakva sam imam 100 kila... Mr. Green

I nismo skrenuli sa teme, nego piše sa dna Laughing

Aj to je poslednji komentar od mene Mr. Green

Srećna vam godina pazite koga birate.... vi ste u pitanju a ne on Laughing

_________________

 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pazi i ti da te neka ne zaludi Mr. Green Mr. Green Mr. Green sa sve kravamam ,pilicima i konjima Mr. Green i jos sa jedno 10 jutara zemlje pa da ti tast kaze " evo zeta ,evo snage nama da se radi na njivi" pa da svako leto provedes na njivi a ne na letovanju...hoces dobar miraz jel?? Mr. Green Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da ja ostavim i mladjeg i starijeg i uzmem pare i odem sama na letovanje? Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eee a bila je i tema za lezbejke Laughing Laughing

Što da dve uspešne žene koje se vole imaju para odu na letovanje EXTRA Mr. Green

E sad skrenusmo sasvim na drugu stranu

Priznajte nije loša ideja Mr. Green

_________________

 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma neeeeeeeeee...nego zavrnemo starijeg za pare a odvedemo mladje na letovanje Mr. Green Mr. Green ....pa dje ces sama na letovanje Sad nema nista gore Sad ...treba ti neko uz obalu mora da se setate,nocno kupanje,pa sex na plazi..... Mr. Green Mr. Greena on mlad lep...a ti puna kao brod Mr. Green od matorog Mr. Green
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ubice nas modovi Mr. Green


off topic



dakle, izmedju starijeg i mladjeg biram mladjeg


moj konacan odgovor Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj konacan odgovor je ...............trazim pomoc prijatelja.... Mr. Green Mr. Green

sorry moderatorima.... Embarassed ali nisam mogla da izdrzim a da ne kazem jos i ovo Mr. Green
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
Što da dve uspešne žene koje se vole imaju para odu na letovanje EXTRA Mr. Green


Kombinuj to sa mojim potpisom i - milineeee Mr. Green Mr. Green


Ma birajte pare, kad vam kazem, mladost nishta ne vredi, znam iz prve ruke, ovi stariji su mozda zaboravili kako je Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom da ste me bas nasmejali, niko nikoga nece ubiti, ovog puta ide na "dusu" by dameski Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eto opet ja nastradam, ni kriva ni duzna Wink


odoh ja s mojim deckonjom, ipak je mladji od mene Razz

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slatka moja, slucajnosti ne postoje, pa zato i ode na tvoju dusu Mr. Green

Ajmo sada polako nazad na temu Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon