www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
kad nema para romantika prosto iscezne

Aaa, znaci romantika je nesto sto se odrzava novcem? Kako? Odes u Maxi i kazes "Dajte mi 2 kg romantike, ona stara mi je pri kraju"?



_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:

Aaa, znaci romantika je nesto sto se odrzava novcem? Kako? Odes u Maxi i kazes "Dajte mi 2 kg romantike, ona stara mi je pri kraju"?


Mr. Green Mr. Green

ne ...nego prvo bude romantika...jel tako?a kasnije ona iscezne pri prvim problemima koji se jave kao posledica nemanja novca Wink .....
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izabrala bih nekog mojih godina il pak malo starijeg od mene, punog ljubavi ostalo dodje po sebi, valjda imamo ruke sagraditi zivot kakav zelimo a to valjda mozemo skupa ako se slazemo i ako imamo neki cilj u zivotu.

Stariji pun love nisam za, jednostavno sta ce meni taj puni brod ako mi se covek gadi, sto bih na silu i da trpim zbog interesa i materijalnih stvari, tako jedino gubim vreme a i gubim cari sto mogu imati s nekim koga volim i gde mi je dovoljan pogled da se rastopim.

Kad tad ce mi izaci na nos i dosaditi sve to, i docice dan kad cu osetiti da mi nesto nedostaje, a to nesto nema cenu a i novac ne moze kupiti. Wink


Poslednja prepravka: anchi22 on Pon Dec 29, 2008 12:52 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije tako. Novca uvek ima za osnovne stvari, tako da to ne predstavlja veliki problem. Za sta ti jos trebaju pare? Za putovanja, besne automobile, vile, jahte?

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heh! ne verujem da bih ikada sebi dozvolila da me muz/svaler/ljubavnik/kako-god izdrzava...to bi za mene bio tezak zivotni poraz...odricem se svega i svacega da bih zavrsila fax i sta sad? da sve to batalim, lepo se udomim kod nekog tatinog sincica (ili, pak, kod samog tatice) koji ne zna sta ce sa parama? ma daj...zelim da stvorim nesto svoje, ali zelim i coveka koji ce zajedno sa mnom stvarati bolju buducnost...zelim sposobnog, vrednog, odlucnog, hrabrog, ali i 'punog ljubavi prema meni' (ili sta god da je vec pisalo u prvom postu ove teme)...ako pritom ima i novca...odlicno...ako ne, zaradicemo ga zajedno Wink

ponajbolje bi bilo da je jos malko i stariji, al ajde...mozda ja zaista i trazim previse Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Izabrao bih ovu sa puno ljubavi prema meni, pa bila ona starija ili mladja, svorc ili puna kao brod, totalno je nebitno. Wink



ma nije moguce, ti si gadljiv na pare a mi nismo?

pa sad odjednom i ti si ih zavoleo

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
anchyvg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Sep 2007
Poruke: 223

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 29, 2008 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvaznija je ljubav a kola i pare nisu vazni u zivotu!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam se nasla u toj situaciji , ali ipak radije bih izabrala mladjeg a punog ljubavi.

A za novac ..pa potruditi cemo se zajedno da zaradimo sve ono sto nam je potrebo za zajednicki zivot...i komad suha kruha je bolji natopljen ljubavi nego kavijar natopljen suzama

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... Laughing pa izabrala mladjeg bez stana itd
pa smo vremenom zajednickim snagama dosli do materijalnih dobara
i na srecu ljubav je jos prisutna pa cak i u nasim poznim god

_________________
vera,ljubav,nada
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi ljubav presudila.
a da je stariji taj koji pogledom pokazuje ljubav onda njega.
 
suncej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav je uvek na prvom mestu!
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih mogla biti sa nekim starijim mnogo od mene (npr. 20-tak god. ili vise) ni za koje pare na svetu. Da spavam sa njim nazor kao neke koje to mogu samo da bih imale lovu-NEMA SANSE.. Nije mi vazno sta ima a sta ne - ako mi se svidja i ako me dovoljno privlaci i da su neke priblizne god.za moj ukus dovoljno je.. Ljubav mi je uvek na prvom mestu. Ne postoji nista lepse kad si zaljubljen voljen kad ti je lepo sa nekim ..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon