www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 22, 2009 12:02 pm    Naslov poruke: Re: On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Na vrh strane Na dno strane

_NataLia_ je napisao/la sledeće:
Da li ste ikad doživljele da morate birati između 1. Mlađeg, punog ljubavi, ali bez stana, auta i slično, al kad vas pogleda u oči, osjećate njegovu ljubav
ili 2. Starijeg, auto nabrijano, pun novca, mijenja cure kao čarape, ali ipak tako loš vaš privlači?


Kojega ste ili kojega bi izabrale?


Mlađeg,punog ljubavi Very Happy



_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2009 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo prvo naravno.Ja sam zadnja koja bi izabrala ovo drugo.Jednostavno ne shvaćam takve ljude.Ajde ako je mlad, zgodan, pun ljubavi i para i volim ga..To je savršeno Very Happy al da ja budem s nekim starim, ružnim prdonjom koji voli curice a ja ne volim njega nego njegove parice .... Mr. Green naa a

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo ja sam već izabrala, starijeg (mog muža), i ne moram ništa dalje birati. Ali između ova dva izabrala bih
Citat:
2. Starijeg, auto nabrijano, pun novca, mijenja cure kao čarape, ali ipak tako loš vaš privlači?

Ne privlači me kod njega ono ''loše'' nego što je uspešan čim ima pare, dakle čovek sa dobrom perspektivom da će uvek imati. I ako ja jednog dana ne budem imala pare, imaće on. Mada će pre mlađi, onaj koji ništa nije proživeo menjati cure ko čarape, i retko koji razmišlja ozbiljno o vezi, retko se vezuje samo za jednu, već ima i nekoliko sa strane i naravno od ljubavi se ne živi, mora imati bar nešto. Iako ja imam puno para nije mi dovoljno da hranim dvoje dece od istih (muža i dete). Sačuvaj Bože. Definitivno mi je važno da ima pare, auto relativna stvar, naravno da treba imati prevozno sredstvo (da nije autobus, ili bicikl), stambeno obezbeđen naravno, pa neću da provedem romantično veče sa njim pored kontejnera tražeći večeru. I ponavljam ova konstatacija...
Citat:
1. Mlađeg, punog ljubavi, ali bez stana, auta i slično, al kad vas pogleda u oči, osjećate njegovu ljubav

jel ima 'leba od ovoga? Rolling Eyes
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ u redu je imati svoje "misljenje", ali to ne znaci da treba vredjati ljude i ovoliko dramiti Wink Ovo sto si ti napisala je cista teatralnost, daleko od stvarnosti. To sto neko ima pare, ne znaci da je sposoban, pa mogao je ukrasti, naslediti, ziveti citav zivot na grbaci roditelja, a to za mene i nije neka perspektivna osoba. Eto mene bas zanima na koji nacin je do juce maloletna osoba poput tebe zgrnula tolike pare da bi sebe nazvala bogatom? Znas ja sam npr. do punoletstva isla u skolu i nisam imala vremena bas da zgrcem neka bogatsva Wink Teorija da ce pre mladji menjati devojke je cista glupost, sve to zavisi od osobe do osobe. Ovo sto si ti nabrojala je cista potreba za materijalnim stvarima i ok, ako je to ono sto je tebi bitno i potrebno, ali bilo bi lepo da naucis da postujes druge ljude i vrednosti. To sto neko nema svoju vilu ne znaci da ce te odvesti pored kontejnera ili da cete otici na gradski otpad da trazite nesto za grickanje.

Ima li hleba od mladjeg? Da znas da ima Mr. Green To sto je mladji, a nema para ne znaci da ima promaju u glavi i da se nece izboriti za sebe u zivotu, ne znaci da ce spavati pored kontejnera, ali ce te usreciti sa par reci, pogleda i dodira. No dobro, stvar izbora, sto ljudi - sto cudi i hvala Bogu da je tako Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme...

Citat:
nego što je uspešan čim ima pare


Po čemu je novac merilo uspeha? Može da ima pare tako što ih je nasledio od babe iz Australije ili bogatog tatice, a da nema 3 čuke u glavi, a rad, ambicija i uspeh su mu misaone imenice.

Citat:
I ako ja jednog dana ne budem imala pare, imaće on.


Ko ti to garantuje? Ko garantuje da će on uvek imati novac i da ćeš, čak ako ih on i bude imao, imati i ti. Može da se okrene i ode jednog dana i ostavi te bez dinara, na ulici.

Citat:
pa neću da provedem romantično veče sa njim pored kontejnera tražeći večeru


Veruj mi, sa momcima koji nisu preterano imućni i nemaju svoj stan i kola, ne provodi se veče pored kontejnera. Nemoj biti tako uskogruda.

A to ko menja cure ko čarape...tu pravila nema. Danas je ionako sve iščašeno.

Slažem se, ne živi se od ljubavi. Treba nam i razumevanja, truda, preduzimljivosti, snalažljivosti, sreće,...Lagala bih kad bih rekla da lagodan život ne prija, kad ne mora da te boli glava da li ćeš danas imati za ručak ili detetu knjige da kupiš. Ali, ne, nije mi primaran njegov stan ili automobil. Imam ja svoje Very Happy A još mi je milije ako sve to zajedno steknemo Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni sad nista nije jasno, je li ovo ista ona Queen koja je non stop govorila kako voli svog Baneta, da bi mu oprostila prevaru, cekala ga da je u zatvoru. A sad mi se cini da bi ga ostavila da nema para?Nista mi nije jasno...

Dakle, moje misljenje: Slazem se da se od ljubavi ne zivi, ali u svakom slucaju bi izabrala (kao sto i jesam) mladjeg sa puno ljubavi. Jer, ljepse mi je da gladujem sa nekim koga volim i ko me voli nego da uzivam u novcu sa poptunim neznancem u krevetu.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 25, 2009 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma moram opet reć: ljubav, ljubav i samo ljubaaav.Sve je to super i sa starijim i punim para ako je riječ o ljubavi, a ne sponzorstvu Rolling Eyes Da bi s nekim lijegala u krevet, budila se, doručkovala, dakle živjela, moram ga definitivno voljet.Kako čitav život živjet s nekim koga ne voliš samo zato jer ima para???Još pogotovo ako ti nije fizički baš privlačan.Meni bi se to gadilo.Ne bi izdržala tako ni tjedan dana?Zar čitav život glumit i lagat da ga voliš samo da bi nosila odjeću s potpisom, vozila dobar auto...Ljubit ga na silu??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Pare jesu važne, al definitivno mi nisu prioritet u životu.I ne bi ni slučajno žrtvovala šansu da s nekim živim iz ljubavi radi to malo para.Ako mi je to sve tako bitno onda ću se radje potrudit da si sve to sama svojim radom osiguram.Kad si s nekim koga voliš onda život ima drugčiju boju.Možeš ti uživat u parama, al bez ljubavi je život suh.Svaka čast svakome..Svatko zna što želi i što je spreman žrtvovat da to i dobije...Al kad bi ja mogla vodit ˝ljubav˝ s nekim koga ne volim (velim još pogotovo ako me fizički ne privlači) samo da bi imala para, mislim da bi onda mogla i stat na ulicu i čekat da mi odrede cijenu...Bez namjere da ikoga uvrijedim, za mene osobno to bi bilo jednako.Opet napominjem:može on imat para i 90 godina i bit ružan ko smrt Very Happy ako ga volim.Ništa nije bitno ako je prava ljubav u pitanju (napomena onima koji ne znaju: prava ljubav nije kad voliš nekog zato što ima para Laughing )Ipak mislim da je većina veza sa starijim osobama punima para danas samo laž i gluma.Ima i onih iskrenih al većinom su u pitanju sponzorstva, na veliku žalost Exclamation

Lavlje Srce je napisao/la sledeće:
Hot Cherry je napisao/la sledeće:

Potpuno se slažem i ka tome još fali dodati bez para nema ljubavi..... i mnogi se možda neće složiti.

Dok nisi niko i ništa (t.j bez para) - nema ljubavi


ja se napr. slazem sa Hot Cherryem... Wink pa generalno kad se posmatra.....naravno da nema u danasnje vreme ljubavi ako nema para...to jeste jedna gruba i ruzna cinjenica ali je to tako...zaista,kakvo ja to vreme mogu da provedem sa nekim muskarcem ako on nepr. ne zaradjuje i ne moze da me izvede u bioskop,ili pozoriste ili nkeu veceru ili na koncert ili na putovanje do nekog izletista,banje,salasa za vikend???a da ne govorim na putovanje u inostranstvo da zajedno dozivljavamo upoznavanje neke nove kulture,obicaja,tradicije??
pa sta ce mi tamo neki muskarac koji cuci u jednoj sobi roditeljske kuce,pa pri tom toliko zaradjuje da jedva ima sebi da kupi duks,farmerke i par carapa ,ili da nema auto ili da ga ima ali da mu od plate ne moze da ostane da natoci gorivo???i kad i kako ce taj da me izvede negde?pa necu valjda s njim da se vidjam samo u njegovoj sobi? Laughing
e pa tu zaista nema ljubavi...i meni takav muskarac ne treba!kako mogu da se zaljubim u njega?u njegovu lepotu?a ovamo nije sposoban da sebe prehrani??
naravno da mora ljubav da postoji...ali od ljubavi se ne zivi
ma nema sanse Mr. Green Mr. Green za mene...je privlacniji muskarac koji je sposoban da zaradi pare a ne neku crkavicu:wink:


Evo jednostavno ne mogu da ovo ne komentiram.Samo kratko:Prava ljubav nisu izlasci, kino, auti, putovanja, banje.To je ljubav prema parama i provodu, a ne prema osobi.Kad nekog voliš bit ćeš sretan što je s tobom pa makar čučali na ulici, a ne u roditeljskoj kući.Kad nekog istinski voliš neće ti najvažnije bit da vidiš Pariz ili Karibe, bit će ti dovoljno da skupa pogledate zalazak Sunca.Normalno da je bolje ako se ima para, al ako istinski voliš neće ti to bit najvažnije.



[Edit by anchi22: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto vidim da niko nije razumeo moj post, evo da vam pojasnim neke stvari...

Citat:
♥ QueeN ♥ u redu je imati svoje "misljenje", ali to ne znaci da treba vredjati ljude i ovoliko dramiti Ovo sto si ti napisala je cista teatralnost, daleko od stvarnosti. To sto neko ima pare, ne znaci da je sposoban, pa mogao je ukrasti, naslediti, ziveti citav zivot na grbaci roditelja, a to za mene i nije neka perspektivna osoba. Eto mene bas zanima na koji nacin je do juce maloletna osoba poput tebe zgrnula tolike pare da bi sebe nazvala bogatom? Znas ja sam npr. do punoletstva isla u skolu i nisam imala vremena bas da zgrcem neka bogatsva


Prvo, ne zgrćem ja sama tolika bogatstva već moj muž, a zajedno smo bogati, ne idem u školu, imam sina pobogu. Govorila sam o onom koji je uspešan i sposoban da radi, a ne o nasledstvu. Koliko god da sam bila maloletna, imam puno sreće i bogatstva u životu.


Citat:
Ovo sto si ti nabrojala je cista potreba za materijalnim stvarima i ok, ako je to ono sto je tebi bitno i potrebno


ja bih ovde dodala plus neizmerna ljubav mog muža koju imam.

Citat:
bilo bi lepo da naucis da postujes druge ljude i vrednosti.


Niko ih nije omalovažio. To je samo moje mišljenje i viđanje stvari. Žao mi je ako sam uvredila nekoga, javno se izvinjavam, namera mi nije bila zaista.

Citat:
To sto je mladji, a nema para ne znaci da ima promaju u glavi i da se nece izboriti za sebe u zivotu, ne znaci da ce spavati pored kontejnera, ali ce te usreciti sa par reci, pogleda i dodira.


Upravo to, buduće vreme, imaće, meni je potrebno da bude na istom nivou sa mnom što se para tiče. Nije problem ako nema neko vreme, ali ceo život ja da ga izdržavam ... Jok ne treba mi to. Dakle ja i moj muž imamo pare, to smatram našim bogatstvom. I tako ja živim.

Citat:
Ko ti to garantuje? Ko garantuje da će on uvek imati novac i da ćeš, čak ako ih on i bude imao, imati i ti. Može da se okrene i ode jednog dana i ostavi te bez dinara, na ulici.


E pa zato ja imam puno para. I izabrala muža na istom nivou. Da se okrene i ode? Pa 100 % sam sigurna da se to neće desiti, jer znam njegove stavove, a i dovoljno je proživeo, pa s'toga ne bi me menjao neku laku devojku, da ne nazovem drugačije.

Citat:
Treba nam i razumevanja, truda, preduzimljivosti, snalažljivosti, sreće,...Lagala bih kad bih rekla da lagodan život ne prija, kad ne mora da te boli glava da li ćeš danas imati za ručak ili detetu knjige da kupiš. Ali, ne, nije mi primaran njegov stan ili automobil.


Upravo ovo. Ja sam rekla da mi odgovara stariji jer je moj muž stariji od mene, ali neki nažalost nisu shvatili poentu mog posta, pa ispadoh sponzoruša. Ma nek misli ko šta hoće, ja znam ko sam i šta sam.


Citat:
Meni sad nista nije jasno, je li ovo ista ona Queen koja je non stop govorila kako voli svog Baneta, da bi mu oprostila prevaru, cekala ga da je u zatvoru.


Stojim iza ovoga a to ima kakve veze sa parama? To su dva različita pojma. Moji stavovi o životu i braku i pare.

Citat:
A sad mi se cini da bi ga ostavila da nema para?Nista mi nije jasno...


Složićeš se samnom da ovde samo što me nisi nazvala sonzorušom i to nije lepo. Jer ja ovo gore citirano nigde nisam napisala. Grešiš i loše ti se čini. Dakle moj odgovor na ovo, da ti pojasnim je NE ne bih ga ostavila, jer prvo ne može da se desi da nemamo, a drugo ja bih radila dok on ne nađe novu kombinaciju (posao). Ne može ništa da pukne da nemamo.

Citat:
Slazem se da se od ljubavi ne zivi, ali u svakom slucaju bi izabrala (kao sto i jesam) mladjeg sa puno ljubavi. Jer, ljepse mi je da gladujem sa nekim koga volim i ko me voli nego da uzivam u novcu sa poptunim neznancem u krevetu.


I da, svojim postom sam rekla da su bitni i ljubav i pare, i ključna stvar je da ja ne moram da biram, izabrala sam i moja odluka je do kraja života. Ostajem sa njim zauvek i uvek ćemo imati pare. Volim mog muža više od života. Toliko.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Koliko vidim ... nije gadljiva na pare, pogotovu ako su tudje.


Toliko o tome. ^
Laughing Laughing Laughing Laughing


Pricajte shta god hocete, ako su vam pare imperativ.. pardon, "da budete uspeshni" ko shto je neko napisao par poruka iznad, do toga se u Srbiji sad' najlakshe moze doci - prodaj gudru. Jes' da nije zakonito, nit' "moralno", al' imacesh pare.. pardon, "bicesh uspeshan".. je l'?

A poshto cilj opravdava sredstva..
I tad' ce svi da te vole, je l'?
Samo se teshite..

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Prvo, ne zgrćem ja sama tolika bogatstva već moj muž, a zajedno smo bogati, ne idem u školu, imam sina pobogu. Govorila sam o onom koji je uspešan i sposoban da radi, a ne o nasledstvu. Koliko god da sam bila maloletna, imam puno sreće i bogatstva u životu.

Pa cek, mladji onda ne spadaju u "uspesne" i "sposobne", iskljucivo mora biti stariji da ima svoj stav i da zna kako da vodi zivot Confused

Citat:
Upravo to, buduće vreme, imaće, meni je potrebno da bude na istom nivou sa mnom što se para tiče. Nije problem ako nema neko vreme, ali ceo život ja da ga izdržavam ... Jok ne treba mi to. Dakle ja i moj muž imamo pare, to smatram našim bogatstvom. I tako ja živim.

Kako si tako sigurna da se to "neko vreme" ne oduzi te potraje malo duze/vise Confused Pa ne znamo sta nam sutra nosi a ne da pricamo za buduce vreme..

Citat:
I da, svojim postom sam rekla da su bitni i ljubav i pare, i ključna stvar je da ja ne moram da biram, izabrala sam i moja odluka je do kraja života. Ostajem sa njim zauvek i uvek ćemo imati pare. Volim mog muža više od života.

Ocigledno su pare na prvom mestu, a uz pare i ljubav..
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 26, 2009 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Prvo, ne zgrćem ja sama tolika bogatstva već moj muž, a zajedno smo bogati, ne idem u školu, imam sina pobogu.


...sunčano je, a kurs evra je u blagom porastu Mr. Green Šalu na stranu, ali uzalood pokušavam da shvatim uzročno-posledičnu vezu između niza tvojih izjava...

Citat:
Stojim iza ovoga a to ima kakve veze sa parama? To su dva različita pojma. Moji stavovi o životu i braku i pare.


Stav o životu podrazumeva i stav o novcu. Između ostalog.

Citat:
I da, svojim postom sam rekla da su bitni i ljubav i pare


Mora da si na ovo mislila Arrow
Citat:
Definitivno mi je važno da ima pare, auto relativna stvar, naravno da treba imati prevozno sredstvo (da nije autobus, ili bicikl), stambeno obezbeđen naravno, pa neću da provedem romantično veče sa njim pored kontejnera tražeći večeru.
Prosto vrvi od ljubavi.

Nemoj pogrešno da me shvatiš, vidim da pored sebe imaš imućnog čoveka koga voliš. Ali, utisak je da voliš novac pre svega.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 27, 2009 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Složićeš se samnom da ovde samo što me nisi nazvala sonzorušom i to nije lepo. Jer ja ovo gore citirano nigde nisam napisala. Grešiš i loše ti se čini. Dakle moj odgovor na ovo, da ti pojasnim je NE ne bih ga ostavila, jer prvo ne može da se desi da nemamo, a drugo ja bih radila dok on ne nađe novu kombinaciju (posao). Ne može ništa da pukne da nemamo.


Iz ovog podebljanog se samo istice koliko si mlada. Mislim, jos uvek verujes u price sa princom na belom konju. Brak mozda i moze trajati vecno, ali pare nikad, danas milioni, sutra samo stotine. Nikad se ne zna. A i pobogu, sta tebi fali da radis dok on radi? A drugo, nikad ne reci nikad.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon