www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 27, 2009 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ocigledno su pare na prvom mestu, a uz pare i ljubav..


I jedno i drugo dele prvo mesto. S' tim što pre ljubav.

Citat:
Nemoj pogrešno da me shvatiš, vidim da pored sebe imaš imućnog čoveka koga voliš. Ali, utisak je da voliš novac pre svega.


Volim mog muža pre svega, a samim tim predivno živim sa imućnim istim.

Citat:
Iz ovog podebljanog se samo istice koliko si mlada. Mislim, jos uvek verujes u price sa princom na belom konju.


Ja imam pored sebe princa na belom konju. Idealnog muža, volljena sam, volim ga, imućni smo. Predivno. Takva sreća se retko nalazi.

Citat:
Brak mozda i moze trajati vecno, ali pare nikad, danas milioni, sutra samo stotine. Nikad se ne zna.


Ja znam da ne može, jer znam odakle nam pare, i da je to veliki i stalni izvor prihoda. Ok?

Citat:
A i pobogu, sta tebi fali da radis dok on radi? A drugo, nikad ne reci nikad.


Čuvam sina, po stoti put. Da, kažem nikad. Moj brak će trajati zauvek u to garantujem životom. Ali zašto bilo šta da dokazujem. Uživam u životu, lepo mi je, voljena sam i volim, imam pare. Sve imam. Wink

Mislim da ovde nije tema analiza mojih rečenica. Ne? Rolling Eyes


I za sve sada odgovor...


Citat:
Da li ste ikad doživljele da morate birati između
1. Mlađeg, punog ljubavi, ali bez stana, auta i slično, al kad vas pogleda u oči, osjećate njegovu ljubav
ili
2. Starijeg, auto nabrijano, pun novca, mijenja cure kao čarape, ali ipak tako loš vaš privlači?

Kojega ste ili kojega bi izabrale?


Od ova dva ponuđena biram mog muža : voli me, voljena sam (pun ljubavi Mr. Green) , ima pare, dobar automobil, veran mi je, ostajemo zajedno do kraja života.


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 27, 2009 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Od ova dva ponuđena biram mog muža : voli me, voljena sam (pun ljubavi Mr. Green) , ima pare, dobar automobil, veran mi je, ostajemo zajedno do kraja života.


Tvoj muž nije ni bio ponuđen Mr. Green Da ga dodamo mi pod 3., možda ga još ko odabere Razz ?

Citat:
Mislim da ovde nije tema analiza mojih rečenica. Ne? Rolling Eyes


Ja sam jezičara, ja imam profesionalnu deformaciju da analiziram jezik Very Happy

Elem, biram No 1 Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 27, 2009 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Queen, evo jos ja zadnji put.

Citat:


Čuvam sina, po stoti put. Da, kažem nikad. Moj brak će trajati zauvek u to garantujem životom. Ali zašto bilo šta da dokazujem. Uživam u životu, lepo mi je, voljena sam i volim, imam pare. Sve imam


Ja sam bila u vezi 8 godina. Garantovala da nikad nece da pukne...(a samo ti i ja znamo zasto garantujemo) i eto veza posle 8 godina puce. Ne zbog manjka ljubavi, ne zbog daljine...ali puce. Moras da naucis da za nista u zivotu ne mozes da garantujes. Nista u zivotu nije sigurno. Meni je zaista drago da si nasla sve u zivotu. I muza i pare i dete i sve, ali sve je prolazno. Ne znam vam izvor vasih para, ali u ovom svetu mnogi gube, i ja ti ovo sve govorim iskreno iz srca, da samo malo razmislis, mucnes glavom, jer ces grdno da se razocaras ako tvoje garantuje bude kompromizovano. Jedino u sta mozes da garantujes je u svog sina, on ce uvek da ti bude sin. Sretno!

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Matzili
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 158
Mesto: Par metara dalje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stariji i pun ljubavi...

_________________
To mi radi, to mi radi, jer ti mozes da mi radis sve
To mi radi, to mi radi, jer ja zaljubio sam se...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matzili je napisao/la sledeće:
Stariji i pun ljubavi...

amin! Mr. Green Cool

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 30, 2009 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Matzili je napisao/la sledeće:
Stariji i pun ljubavi...

amin! Mr. Green Cool


Slažem seee Exclamation Mr. Green Mr. Green
 
MissPookie
`Mndra Mja`
<b>`Mndra Mja`</b>





Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 5704
Mesto: .:. West Coast .:.

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Matzili je napisao/la sledeće:
Stariji i pun ljubavi...

amin!


Amin twice! Mr. Green

_________________
~Never tell your problems to anyone... 20% don't care and the other 80% are glad you have them~
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MissPookie je napisao/la sledeće:
Citat:
Matzili je napisao/la sledeće:
Stariji i pun ljubavi...

amin!


Amin twice! Mr. Green


Opet amin Mr. Green

Mada ne da bude puno stariji,jedno 2-3 god.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo od vas sto ste ovo aminovale, ali ta opcija ne postoji. Ajde okice na prvi post i da se vratimo na temu, po mogucnosti bez silnih potpisivanja, licno misljenje se ceni Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 01, 2009 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oket...onda biram starijeg punog k'o brod...dakle da do kraja odgovara opisu iz prvog posta
Citat:
2. Starijeg, auto nabrijano, pun novca, mijenja cure kao čarape, ali ipak tako loš vaš privlači?

(sa naglaskom na ovo 'tako los'...verovatno najprivlacnija osobina od gorenabrojanih Cool )

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
erilla
~kuin lumihiutale~
<b>~kuin lumihiutale~</b>





Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 11947

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 3:21 pm    Naslov poruke: Re: On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad dozivjela da moram birati, uvek je postojao neki kompromis, ali kad bih morala birati, izabrala bih Arrow
Citat:
Mlađeg, punog ljubavi, ali bez stana, auta i slično, al kad vas pogleda u oči, osjećate njegovu ljubav

... zato sto su sve materijalne stvari prolazne, danas jesu a sutra nisu, a prava ljubav je nesto sto vredi. I to jako.

Kao i mnogima, i meni je zapala za oko Queen sa svojim nacinom razmisljanja.

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:

- Ja imam pored sebe princa na belom konju. Idealnog muža, voljena sam, volim ga, imućni smo. Predivno. Takva sreća se retko nalazi.

- Čuvam sina, po stoti put. Da, kažem nikad. Moj brak će trajati zauvek u to garantujem životom. Ali zašto bilo šta da dokazujem. Uživam u životu, lepo mi je, voljena sam i volim, imam pare. Sve imam. Wink

- Od ova dva ponuđena biram mog muža : voli me, voljena sam (pun ljubavi Mr. Green) , ima pare, dobar automobil, veran mi je, ostajemo zajedno do kraja života.


Prosto mi je neverovatno, da u 21. veku jos postoje osobe koje veruju u princeve na belom konju i "... and they lived happily ever after".
Nisam zavidna niti ljubomorna, svakome priustim zivot kakav zeli, ali zalostno je da ljudi misle da su pare sve, i ako imas pare imaces i srecu.
Iz vlastitog iskustva znam da ti ne vrede ni pare, ni ljubav ni sreca, jer se zdravlje (nazalost) ne moze kupiti.
Sreca nije vjecita a isto tako u zivotu nista nije zagarantovano. Verovali mi u to ili ne.

No, svako ima pravo na svoje misljenje, ali vislje sto letis (ili zivis u snovima) tezi i bolniji je pad na realan pod.

_________________
I dižem glavu gore, kao ratnik što ide u boj. Dok vetar šiba u lice, ja odlazim stari moj ...
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majo moja ti znaš da te ja volin i da si mi draga, al u p**** materinu, tema je o čoviku koji te voli al je mlađi AL TE VOLI i o čoviku koji je STARIJI al ima para a ne vidin da u temi piše + MAJIN MUŽ PUN KVALITETA?
Zašto ti moraš u svaku *ebenu temu mišat svog muža?
Ok, svatili smo imaš savršen brak, ne treba nan dodatno pojašnjavat..
Draga oladi s time .. ovo ti govorin za tvoje dobro..


A šta se tiče teme, već san rekla
Ljubav .. je podcijenjena.
A ja osobno ako nekoga ne volin, ne mogu imat ništa dublje s njime.
Tako da uvik biran MLAĐEG s ljubavi nego STARIJEG s parama. jer pare su prolazne, ljubav je ta koja ostaje..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> On mlađi i pun ljubavi ili on stariji i pun novca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon