www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jao, pa kud baš meni ...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 1:49 am    Naslov poruke: Jao, pa kud baš meni ... Na vrh strane Na dno strane

Podijelite s nama neke vaše ženske neugodnosti Mr. Green Mr. Green
Što vam se desilo, što ste napravili slučajno i slično..
Naravno odnosi se samo na ženske neugodnosti Very Happy
Tipa- U wc-u ste, izlazite a na štikli vam ostao wc-papir Mr. Green Mr. Green



Evo da ja počnem.

Neki dan hodam gradom, i zastanem nad jednim izlogom. Neka fakat lijepa majičica stoji i ja stanem i ugazim u govance Embarassed
Skroz maleno, neprimjetno, i nastavim šetat dalje Rolling Eyes
Dođem u ured i krstim se kao što to ovdje smrdi Mr. Green
Ne shvaćajući da mi je na desnoj cipeli govance maleno, uđem u direktora i zapitam da li je možda klima prestala raditi jer nešto strašno smrdi u mom uredu i nema zraka i jako je zagušljivo... Direktor me pogleda, pogleda moju cipelu i kaže .. " Xxxx, molim vas otiđite promjeniti cipele" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Embarassed



_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahahah Smile

Meni se jednom desilo da sam se vratila u razred iz WC-a i zaboravila da obucem bodi,pa mi je samo tako visio,i napred i nazad,a uopste nisam primetila. Rolling Eyes Mr. Green

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao-katastrofa Laughing Meni se recimo desilo upravo to sa toaletnim papirom. Kada sam u diskoteci izasla iz wc-a,sa toaletnim papirom zakacenim za stiklu,decko s kim sam se smekala tu noc mi je prisao i rekao: Djevojko,mislim da ti je dosao fax Smile tu noc smo zavrsili zajedno i dan danas smo skupa, super zar ne? Mr. Green
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 22, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ijao kako je romantik ^ bas. Smile
inace,u poslednje vreme mi se desava da odem u skolu i zaboravim da obucem brushalter,sva sreca,nemam neke bujne grudi,pa se i ne primeti.
Smile

p.s. valja malo promeniti nesto,citav dan se osecam lakse Mr. Green

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ispričam nešto šta se desilo meni i mojoj drugarici za vreme letnjeg raspusta.
Otišle smo na limunadu uveče,i sedimo mi i sedimo i od sedenja počelo nam se ići u WC.
I sad mi se spremamo da uđemo u WC (vidimo nije zaključano pa možemo slobodno ući .. ) i neki stariji čovek stoji i piški Mr. Green Laughing I drži hm hm u ruci. Mi čim smo videle pobegle i nismo se vraćale Laughing Mr. Green
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj setila sam se sad da sam jedno jutro kad smo svo petoro kretali u isto vreme,u gužvi,mislivši da je tu madja sestra,uletela tati u WC.
Ja mislim da me tako u zivotu ničega nije bilo sramota Embarassed

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 21, 2009 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekoh da je Afrika država Embarassed

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izlazila sam sa drugaricom u grad, presvlačila se 20 puta i na kraju u žurbi navukla farmerice koje su stajale na stolici, a koje sam nosila tog dana. Tek u centru grada sam primetila da mi nešto viri ispod farmerki i da se vuče po asfaltu...crne unihop čarape koje sam skinula zajedno sa farmerkama Embarassed sreća da je bila zima pa se nije mnogo primetilo Laughing Laughing Laughing uletela sam u prvi ulaz zgrade, izvukla čarapu i spakovala je u džep kaputa Laughing Laughing Laughing

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, ja mislim da je bas ovde bilo, nesto se pricalo u punoglavcima, i ja sam rekla "Sta ih briga, oni ce postati LEPTIRI!!!"

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izbekeljila sam se profesoru iz engleskog.
Tek posle sam shvatila kolikop je to bilo ružno.
Embarassed

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a napisala sam to u Dijaspori na jednoj temi da sam cijeli dan bila na nekom simpozijumu u Atini sa tisucu Grka i na kraju na rucku sjednem pored nekog lika i telefoniram s frendicom kak mi je dosadno, svi vec smrde i dave, voljela bih se nadrogirati i ne slusati ih vise i takvo sto "lijepo" cijelih 5 minuta i taj lik pored mene me pocne gledati ovak - Shocked i evo prekopirala sam s te teme Laughing Laughing

Citat:
i ja nisam ni gledala ovog tipa, okrenula glavu i pričam na našem "ma evo me s nekim smaračem, jedva čekam doma ne mogu ga više gledat " bla, bla i završim razgovor a ovaj stao , šuti i gleda me, oči mu kao krofne i tek će on na našem " nemoj me zaj*ebavat "


ma sva sam se bila potresla Mr. Green
 
zoeBG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2007
Poruke: 58

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 18, 2009 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmmmm, klub, muzika, prepuno, sve super, ali desilo se to da sam sa drugaricom krenula do toaleta posto nece sama.I ajde, krenem ja i pri silasku niz stepenice meni se noga izvrne i ja poletim napred par stepenika i padnem nekom decku u narucje. On naravno pocne da se smeje, a ja umalo u zemlju ne propadoh. Bilo bi mi lakse da sam nesto pila pa da imam izgovor Wink

_________________
JA SAM...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Jao, pa kud baš meni ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon