www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Postoji li kraj kosmosa?
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
brbljivac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Postoji li kraj kosmosa? Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji kraj svijeta (kosmosa) i ako postoji kako ga zamisljate?

 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi, svemir je veliki koliko je star, oko 12 milijardi svetlosnih godina... Iza toga nema o cemu da razmisljamo, to ne mozemo da pojmimo.

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
ministar1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 12
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao kosmos a kako drugačije možeš zamišljat nešto beskrajno Mr. Green
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 4:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm....umem puno da razmisljam o takvim stvarima i stvarno nemam neko odredjeno misljenje o velicini svemira. Smatram samo da je to nesto veoma kompleksno i o tome bih mogao da filozofiram dokle necete Mr. Green
 
bojke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volio bih da obidjem citav svemir Laughing
 
Pink
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vjerujem bas da postoji kraj svijeta.
 
BLeNtaVi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: Miami/Kotor

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje koje sam sebi postavio milion puta. Jos nisam dosao do zadovoljavajuceg odgovora. Ako sve mora da ima kraj, po nekoj logici, onda mora nesto da postoji i iza toga kraja. Ja nekako tako razmisljam, a na pitanje sta je iza svemira mislim da covjecanstvo nikada nece uspjeti da odgovori. Mozda smo mi samo sitne cestice nekog ogroooomnog svijeta, ko zna.
 
tottesco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ne postoji 8)

_________________
pa da da da...
 
grof1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm... sobzirom da je dokazano da vecina ljudi koristi samo 7% (neki ni toliko..he he) svog mozga zista je tesko da se pojmi velicina svemira i dali ima kraj. Morace ljudski rod jos puno da evoulira da bi mu bilo "dozvoljeno" da shvati sta je svemir i koliki je. Idea
 
vvasic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 11 Dec 2003
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve ima svoj kraj pa i svemir, samo sto smo mi jos mali da bih shvatili ko smo, gde smo i gde idemo...U ostalom tajni su i nedokučivi putevi Gospodnji...
 
ivan84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa gledaj mozes da to i ovako razmatras:

ako se malo zamislis i promatras npr. mrave, i shvatis

da su oni samo jedan mali dio naseg svjeta, i gotovo
da i neznaju da mi postojimo?!?

tako mozda postoji i netko punoo veci i od nas a da mi to neznamo!!!

pa ako mi mozemo jednim potezom unistiti cijeli mravinjak,

postavlja se pitanje - sta ako netko moze isto tako jednim potezom

izbrisati Zemlju?????
 
sarajka81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 10

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kraj kosmosa naravno da ne postoji. to je ogroman prostor pun sazvjezdja, planeta, asteroida i ostalih svemirskih objekata. medjutim, postoji kraj zvijezda. kao na primjer zvijezde koriste helium, momenta kad prestanu krenu trosit hydorgen a polije toga zavrsavaju u crnoj rupi....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Postoji li kraj kosmosa? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon