www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Iskrenost prema izabraniku?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 15, 2010 1:01 pm    Naslov poruke: Iskrenost prema izabraniku? Na vrh strane Na dno strane

Jasno je da pitam devojke, posto sam primetio jedno cudno pravilo, da su devojke sa kojima sam bio otvoreno neozbiljan, bile iznenadjujuce izdasne u razgovorima o svom seksualnom iskustvu, a devojke sa kojima sam bio otvoreno ozbiljan su sve glumile prepodobnu paraskevu kao da onu stvar u zivotu nisu videle. Dakle, da li i zasto ima razlike u predstavljanju seksulanog zivota izmedju razgovora u ozbiljnim i neozbiljnim vezama.

 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 17, 2010 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa eto mozes i sam da doneses zakljucak...valjda mozes... Very Happy
ja bi odgovorio...ali nisam djevojka...nego momcina... Laughing Laughing Laughing

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 18, 2010 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm... koji bi to bio zakljucak? Meni i dalje nije jasno... Sta? Zasto su spremne da se potpuno otvore nekom dripcu za kog znaju da je potpuna vrdalama, da je sa njima samo zbog mesa... A coveku koji ih voli, pokusava da razume, pricaju price za malu decu, tipa "ti si mi drugi..." itd.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 18, 2010 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da budes vrdalama...malo... Laughing a ne pametnjakovic... Mr. Green
cure ne vole dosadne momke... Smile
rijec zabavljanje to i znaci...'oce da se zabavljaju...
to sto ti kaze da si joj drug...to ti je samo ljepsi nacin za jednu savim,
socnu i jasnu psovku...

sem toga...pokusaj razumevanja nije i razumevanje...
ti dok pokusavas da ih razumes...
one se za to vreme dobro razumeju sa vrdalamama...

opusti se...malo...kroz salu ces vise stvari saznati...o nekome...
nego kroz direktna pitanja...niko ne voli da odgovara na takva pitanja...
ja da znam konkretno sta tebe muci... Shocked ja bih mozda mogao i konkretnije da odgovorim...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 18, 2010 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mlad si, uzivaj svoj zivot, proci ce on brzo. Ne treba se puno mucit oko toga... sve ce doci na svoje mjesto.

"Pusti ga neka leti, neka ga koke vide,
Posle ce biti kasno, i petlu vreme ide..."

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 19, 2010 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi... ja to ne bih znao da nisam 100 x bio vrdalama. Ako je neko procenio da sam neki p*ckopacenik, nije dobro procenio. Lepo kazem sta me muci... muci me totalna iskrenost prema lelemudima, a totalno zamrzavanje prema ozbiljnim momcima. Muci me zasto je to tako... nije bitno kakav je taj ozbiljan momak, mozda je veci lelemud od svih lelemuda sa kojim je doticna bila, ali eto sa njom odlucio da bude malo ozbiljniji.

Mislim da je ovo ozbiljno pitanje/tema, kako god hoces...zato sto bi sa nekim koga volis, trebao da imas potpuno iskren i cist odnos, kao sto imaju sasvim slucajni "one time thing" partneri. Postavio sam ovo zato sto sam to primetio. Da ribe sa kojima se spandjas za jednu noc, sasvim opusteno razgovaraju sa koliko su frajera bile... sta su najblesavije uradile u krevetu, sta je najblesavija stvar koju je neko trazio od njih da urade u krevetu... sta ih pali u sex-u itd. dok su devojke sa kojima sam ono imao str8 vezu od pocetka do kraja, tipa izlasci prvo...pa cvece bla bla, sve po redu... bile potpuno zatvorene po tom pitanju, pa cak ni u sali nije bilo price o ranijim avanturama/vezama, bivsim frajerima... dakle prilicno vesto izbegavale konverzacije takve prirode uz vidnu neprijatnost. Radi se o vise slucajeva, nije da tipa bio sa jednom pa mi sve ispricala a ova druga nije nista, nego vise njih "ozbiljnih" su mnogo ozbiljne i drze sve to za sebe a vise "neozbiljnih", normalno i opusteno prica o svemu.

Dakle ili su ribe sa kojima sam hteo da budem ozbiljan, redom bile neke prepodobne (sto ozbiljno sumnjam) ili iz nekog razloga devojke ne vole da dele svoju sexulanu istoriju sa momcima sa kojima stvari idu nekom "ozbiljnom" putanjom. Mozda su devojke ogledalno nas samih, pa ono u fazonu ako si ti prema njoj ozbiljan, ona tvoju ozbiljnost replicira/uzvraca tako sto svoju ozbiljnost kapira kao "ja se u zivotu nisam po*ebala", a ako si *ebivetar onda i one uzvrate tako sto otvoreno pokazu svoju senzualno/sexualnu stranu.

Ovaj post bi trebalo da baci malo svetla na ovu situaciju, kao prvo da li sam se utripovao, ili je jos neko od momaka primetio ovakvo ponasanje devojaka. Da li devojke znaju da su se tako ponele prema nekome/nekima, da li se tako ponasaju nesvesno, da li se uopste tako ne ponasaju.

Ljudi ne znam za vas, ali meni je ovo bitno.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 19, 2010 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zene bolan...zene...tu nista nema smisla...jer da ima...
njihova vrsta se nebi tako zvala...
znas li koliko je ljudi pokusalo da odgonetne...neke njihove postupke...
nacine razmisljanja...osjecaje...itd...
ja se s njima stvarno dugo bakcem...i znam mnogo zena...
svih mogucih i nemogucih kategorija...pricao sam o svemu sa njima...
i sve sto sam ja zakljucio da su zene...kameleoni...
u stanju su da promijene svoje karaktere, svoje zivotne stavove,
svoje nacina zivljenja...sve su u stanju da promijene....
da bi se zavukle pod kozu onom ko im se svidja...
ako ti budaleses...budalaesat ce i ona...ti ako pametujes...pametovace i ona...
ti ako seks, spomenes kao nesto savim usputno,
imaces takav seks...ako s njom pocnes da pricas o seksu kao nekom,
cinu iz svevisnje ljubavi...takav ces seks i imati...namucices se dok je ne povalis...
a stvarna istina je daleko, od toga svega...one samo hoce dobar seks...
pre svega...
ljubav...ljubav dolazi kada se uvjeri da je seks na zadovoljavajucem nivou...
tj da je barem kao zadnji...dobar...koji je imala...i onda imas neke sanse da te zavoli...
a to...ljubav da cveta...a seks...da je los...
tu ti ljubav traje...dok prvi ne naidje...za kojeg ona procijeni da ce biti bolji od tebe...
ja nisam neko ko voli da daje savete...
iako me neke osobe nazivaju dragim savetama...
posto moji savjeti su uskljucivo vezani za mene i moja iskustva...
a dva ista coveka sa istim iskustvom na svetu nema...
zene nemoj da pokusavas da shvatis u potpunosti...
jer je to ne moguce...ponasaj se...onako kako bolje prolazis...
jer ja sam znao zene..koje nisu volele da pricaju o seksu...
neprijatno im je...nesto...ko ce znati...sta je u pitanju...
ali su mnogo volele da se seksaju...bez price...
ti bude jasno sta one sve znaju i sta su sve prosle...po raznim krevetima...
opet znao sam i zene, koje mnogo brbljaju o svom ljubavnom umijecu...
a kada je pipnes...sva se zacrveni i pocne da drhti...
trazi svetlo da ugasis...naljuti se kada joj predlozis nesto egzibiciono...
zene su to...nikad neces naci istu zenu koja, misli isto,
i koja voli isto...nikada neces naci zenu koja ce nesto da uradi sto joj kazes...
nikada neces naci zenu, koja misli jedno, isto govori, i to isto radi...
svaka zena prica jedno, drugo radi, a na osamn'esto misli...
znam ja da se nece svi sloziti sa ovom mojom teorijom...
koja nije donesena na osnovu procitanih knjiga, iliti raznih internet iskustava...
nego iz zivota...mog zivota...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2010 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na odgovorima. Ne znam sta ovo znaci, ni jedna devojka nije odgovorila, samo obilaze. Sta je ribe? Pojela vam maca jezik? :)
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2010 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo da ti se javi jedna devojka Smile Ja sam iskrena, s tim da nemam bas ni puno seksualnog iskustva. Sadasnji partner zna za bivseg (i jedinog pre njega). Eto, mozda ti ja bas i nisam adekvatna da odgovrim na ovo pitanje, al tako je kod mene Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 20, 2010 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ministre... Very Happy salim se...
@minister, nema na cemu...
tema ti je sasvim ok...i ja sam jedva cekao, nekog da se javi...
tj neku curu...slabo se one javljaju...na ovakve teme... Wink
ne smiju...boje se mene... Mr. Green Laughing Laughing Laughing
salim se...boje se one sebe... Mr. Green

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
minister
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2009
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2010 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="*Mayche*"]Pa evo da ti se javi jedna devojka :) Ja sam iskrena, s tim da nemam bas ni puno seksualnog iskustva. Sadasnji partner zna za bivseg (i jedinog pre njega). Eto, mozda ti ja bas i nisam adekvatna da odgovrim na ovo pitanje, al tako je kod mene :)[/quote]

Oh, hvala bogu da je jedna odgovorila. Hvala Mayche na odgovoru, ali to je samo mali deo onoga sto sam pitao. Radi se o konkretnim "bezobrazlucima", npr. ovde na forumu ima nekoliko tema tipa "sex u troje","sex sa osobom istog pola...", "u guzu...", sad devojke daju odgovore ono... "bila sam sa dvojicom...bilo mi je super" ili "bila sam sa devojkom...nije mi bilo nesto zanimljivo..." e sad, ono na sta ja dajem akcenat je, koliko tih devojaka koje su u ozbiljnoj vezi, je reklo svojim "ozbiljnim" partnerima takve stvari. Moja konstatacija, je da dosta devojaka bez problema govore takve stvari ljudima sa kojima su u nekoj semi/prolaznoj avanturi, a razgovore takve prirode sa "ozbiljnim" partnerima izbegavaju. Mene je interesovalo sledece:

1.Da li i zasto smatrate moju konstataciju ispravnom/pogresnom?
2. Ako ste devojka, smatrate moju konstataciju ispravnom ili se upravo vi tako ponasate?
3. Ako se tako ponasate, zasto to radite?

Da li se zenske osobe smatraju vrednijim/boljim/vecim u ocima svojih izabranika samo zato sto mu se predstavljaju cedne? Tipa "ja sam bila samo sa dvojicom, misionarski i bio je mrak" :)
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2010 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

necu duziti... Mr. Green normalno je da svaki normalan muskarac,
smatra da je "vrednija" zena koja,
je imala manje partnera , i koja je uspjela da seks upraznjava iskljucivo sa jednim partnerom...a ne sa dvojicom ili trojicom...odjednom...
kad kazem vrednija...mislim na onaj nas ponos...ili ocenu vrednosti...koja zapravo i nema veze sa kvalitetima jedne normalne zene...
prava vrednost kod zene se ne nalazi medju nogama...
nego izmedju ociju...u glavi...i unutar njenih grudi, u srcu...i dusi...( mada neke zene nemaju...nista od toga ali imaju izmedju nogu pa i tako dobro prolaze) Mr. Green
"ko nema u glavi ima izmedju nogu"...vazda bilo... Very Happy

znam neke cure...tj. sad su zene, koje su za noc imale i mnogo vise partnera od trojice...pa su danas sretno udate imaju djecicu...i ne tucaju se okolo,
s kim stignu...kao neke koje su imale dva tri momka pre braka...
pa se sad prase s kim stignu...bez obzira sto su u braku i imaju djecu...


naravno, ja ne bih volio znati, da je neko tucao moju djevojku..u guzu...
razbio bih ga...ili bih i ja morao njegovu da tako tucam... Mr. Green Laughing Laughing Laughing

koliko je ko imao partnera...nije potrebno govoriti...to se vidi...
sve to iskusan covek moze da provali i bez njenih reci...kojima iskusan covek i ne vjeruje nikad...sem kad on zeli da vjeruje... Exclamation
nijedna zena ti nikad nece iskreno reci s koliko je bila momaka...
dobro hoce...reci s kojima je bila u vezi...i za koje se zna...
a one sto javnost ne zna za njih nikada ti nece reci...mozda ako je nekako navuces na to...pa da je uhvatis u momentima kad ima preceg posla od "razmisljanja"... Mr. Green
kad lakira nokte...ili se ogleda...
naravno da svaka zena misli da je vrednija, ako se predstavi kao malo, ishabana...
sto meni recimo nema nikakve veze...i to mi nije presudno...
dal je ona bila sa desetoricom ili petnaestoricom...ili dvojicom...( to je rijetkost)
pre mene...sta me briga...ako su to bile regularne veze...
i ja sam imao svakakvih veza...i mnogo veza...dok se nisam smirio...
tj dok nisam nasao sebi koja ce mi sve to naplatiti...sto sam radio zenskom rodu... Laughing
naravno da necu biti s nekom koju je pola grada povalilo... Very Happy
a sem toga ja takve sve znam... Mr. Green pa se ni slucajno ne moze desiti...
pre svake ozbiljne veze...tj, kad vidim da cu zabelajiti...ja pruzim svoje pipke...
koji daleko dosezu...i saznam sve sto me interesuje o bilo kome...pa tako i o toj nekoj nesretnici, u koju se zaljubim...slucajno... Mr. Green Laughing

sto se tice konstatacije...receno ti je...zabavljanje je jedno...ozbiljna veza je drugo...
zabavljanje je opustena varijanta...i sluzi samo za zabavu...
tada ljudi lakse, govore o svom seksualnom zivotu ili bilo cemu...
barem moja iskustva su takva...
dok rec ozbiljna veza...to i znaci...imas neke kontove...( u kojima se uvek zayebes)
i normalno da ces paziti i sta pricas i kako se ponasas...
jer ti je stalo do te osobe...a meni ako je stalo do neke osobe...
necu traziti od nje, neke sumnjive...egzibicije...i tako to...sto inace trazim...
ili sto traze od mene... Mr. Green
kao sto ni ona nece pricati kako se tucala sa dva partnera od jednom...
jer logicno je ako mi to kaze...da mi nece biti svejedno... Rolling Eyes
barem meni...takve stvari nisu svejedno...

ne znam 'oces ista skontati...posto nisam bas pri sebi... Mr. Green
ostavila me jedna drugarica samog... Razz da se patim... Mr. Green Laughing Laughing Laughing
dok cekam svoju curu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Iskrenost prema izabraniku? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon