www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

GTA IV
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  

Koji vam je najbolji GTA
GTA IV
52%
 52%  [ 13 ]
San Andreas
40%
 40%  [ 10 ]
Liberty sity
8%
 8%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 25

Autor Poruka
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 27, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: GTA IV Na vrh strane Na dno strane

Najbolji od svih...
Mogli su malo da olaksaju upravljanje autom ali dobro...
Grafika je odlicna,detalji full. Jos su ubacili kao za glavnog lika [color=red]Srbina[/color],koji ima neke probleme sa Albancima jer im duguje novac....
SVe u svemu radnja je odlicna,najbolje izdanje do sada,bravo za Rockstar tim!!!


 
sebi1991
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 5
Mesto: Vladimirovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam pitanje... Ne mogu da aktiviram igricu sta da radim... New Evil
 
War Machine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najbolji GTA 3.
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne mogu da aktiviram igricu sta da radim...



Jel pokreces preko Rockstar Games Social Club a?
Trebas da imas instalirane neke stvari a te stvari imas na disku,reko bih 4 disk,cini mi se net frame work 3.5,windows xp service pack 3 i onda bi trebalo da hoce?
Javi ako si uspeo nesto?
 
devla94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 13 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

IV Objasnila !!!
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GTA IV do sada najbolji iako sam u san andreasu uzivao ovaj mi je jos bolji .. jedino mi zao sto ne mogu na svom kompu igrati Confused
 
tangens
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jan 2009
Poruke: 84
Mesto: MESTO

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igrica je definitvno najbolja ali je previse zahtjevna Cool i slazem se sa miloosem da su mogli malo da olaksaju upravljanje autom Cool
 
jujui
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 5
Mesto: Basel

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je igra ok, super...

samo da nije tolko zahtjevna za kompjuter:S

covjece, nakon sat vremena igranja, komp mi je takav, vruc, komforno mogu da yaya na njemu ispecem:D
 
CAZI[NJ]ANIN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 08 Apr 2009
Poruke: 1
Mesto: Cazin^^

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 08, 2009 10:01 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Meni je GTA IV najbolji, zašto?? pa svaka nova igrica je pretežno bolja od predhodne... jer tu dolazi do raznih namudawanja od auta i sl... Ja sam GTA IV instal bez problema... radi mi na ful grafici... i pc mi se ne grije... jes da mi je malo jača pila... Ako kome treba save game 100% nije bad da pošaljem... ima i upustvo al opet ako ko nezna mogu i malo objasnit Smile toliko od mene Very Happy

_________________
kO ranO raNi iL je Budala iL pekaR....
 
ღ kača ღ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jun 2009
Poruke: 31

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 10, 2009 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skinula sam ju, ali nikako počet igrati Smile. Znači, igrica je dobra Smile.

Javim svoje rezultate Smile.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 05, 2009 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sebi1991 je napisao/la sledeće:
Ja imam pitanje... Ne mogu da aktiviram igricu sta da radim... New Evil


Ja isto nisam mogao zato sto nemam odgovarajucu graficku ... to cu igrati cim promenim graficku verovatno... ali inace nisam neki fan tog gta ... mada nije lose nekad se opustiti i odigrati malo Cool

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2010 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

San Andreas...

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> GTA IV Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon