www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegovo velicanstvo SLADOLED!
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~
::  
Autor Poruka
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 12:41 am    Naslov poruke: Njegovo velicanstvo SLADOLED! Na vrh strane Na dno strane

Koliko uzivate u sladoledu?
Koji vam je omiljeni ukus?
Da li mozda imate neki recept da podelite sa nama?
let`s talk about icecream.................. Smile :icecream: :icecream: :icecream: :icecream:


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj nije bitno kaki je....samo da je ladan i sladan hehe!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 20, 2004 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sladoled pa to je moja omiljena hrana..stvarno cini mi se da sam zavisna o isti..hehheheeh..mmmmmmmm..uh sad sam jedan smazala i jos biiiiiiii..mmmmmmmmmmmmmmmmm

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daro polako majka mu stara....oces da dobijes upalu krajnika ako ih imas uoptje!!!!
 
*Jedinstvena*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Jul 2004
Poruke: 131
Mesto: Lausanne

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jer to neko reko SLADOLED Shocked mmmnjam mmmnjam
Obozavam sladolede....

A to najbolje moze da potvrdi moj druag X3mer koji me je celo vece vodao po Niskim poslasticarnicama Laughing
Jaaaaaaaaadan....vratio me kuci tek oko 2...mislim jos biha ja ostala al se sve zatvorilo a i njemu se spavalo hehehehehhee Laughing

_________________
--------@Jedinstvena@--------
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je svaki komentar suvisan, samo cu reci ovo Very Happy :

[web:b6634ad66b]http://www.domaci.de/album_pic.php?pic_id=45[/web:b6634ad66b]

[web:b6634ad66b]http://www.domaci.de/album_pic.php?pic_id=39[/web:b6634ad66b]

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Malena021
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 924
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...pa dobro care...ti to mana pravis zazubice? Smile hehe..ma salim se...
Ja OBOZAVAM sladoled...u NS-u postoji jedna poslasticarnica u kojoj j esladoled FENOMENALAN....ma nema bolji na svetu cini mi se Smile u stanju sam tamo satima da jedem slad.....mmmmmmmmmmmm............. Smile Smile Smile
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 21, 2004 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma Roberto nemaj brige,navika je cudo..ma bre ljudi ja kad se razbolim pojedem jedan sladoled(veci onako..) i sve bude ok...eto!!!!!!!! Sladoleeeeeeeed..mmmmmmmmmmmmmm

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 25, 2004 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mmmmmmmmmmmmm sladoled u sto vecim kolicinama!pa nije ni cudo sto se gojim ko luda!

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2004 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sto vecim kolicinama-nikad ne znam kad je dosta!!!!

u KG postoji poslasticarnica cuvenog CIKA CEMALA-garantovano niste jeli bolji sladoled!!!!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2004 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cico bre pa da ti nisi ja..ma u ogromnim,cak kazu neki nenormalnim kolicinama,jedem a lepi se za druge ..hihiihih..Bogu hvala!!!!!!! Joj podje mi vodica na usta...mmmmm..njam!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
D-S-L
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 18 Sep 2003
Poruke: 595
Mesto: Mnchen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 03, 2004 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sladoled je svaki ukusan...............njam njam njam

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~ -> Njegovo velicanstvo SLADOLED! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon