www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jana stigla do ~10.000~ !!!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:14 pm    Naslov poruke: Jana stigla do ~10.000~ !!! Na vrh strane Na dno strane

Sreco, sta drugo da ti kazem nego SVAKA TI CAST...
Sad si na neki nacin ipaka postala Legenda... jer si prvi clan sto je uspeo vise od 10.000 postova da upise na ovom sajtu, i cak kad jednog dana, nedaj Boze, odes sa sajta, ces se po tome pamtiti Exclamation

U zadnje vreme si se i malkice uozbiljila i uspes sa svojim prisutstvom da oraspolozis mnogo ljude (pogotovo mene i kuma) i uz to tvoje postovanje si uspela da osvojis ne samo moje srce, nego i od mnogo njih (bar na neki nacin) Exclamation

A kad si ti ovde, se nekako osecam ovako...

Nadam se da ces dugo da ostanes sa nama, i da cu jos mnogo vreme s tobom da provedem na sajtu...

:155: za tebe i lolim SRECO MOJA!!!




Poslednja prepravka: Jugović on Pet Mar 25, 2005 3:51 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekaj jugo polako
Jaca zagrizla i napreduje Very Happy

Vidi ovo:
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=5414&highlight=

Kao sto vidite, strucni ziri zaseda, a za sada:

JANO! CESTITAM!

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!


Poslednja prepravka: leggy datum Pet Mar 25, 2005 3:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako polako, nije jos, jos ima vremena malo Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve cestitke i od mene!Svaka cast! Very Happy
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi.... pogotovo leggy... malo bolje vi pogledajte a ne ja! Razz Wink
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ispravili smo se Very Happy

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

janci sve moje cestitkice...uzede mi titulu ispred nosa Razz ....al delimo slavlje i ja sam tu sasvim blizu...zalicemo zajedno u kafanici...vazi??? Wink

_________________
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast kumoo....i da dupiramo to brzo... Wink 8) 8) 8)


:greenjumpers: :greenjumpers: :greenjumpers:


:136: :136: :136: :136: :136:


:469:
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HVALA SVIMA OD SRCA

Jugovicu -sta god da kazem suvisno je....znas i sam znaju i ostali...vekilu zaslugu za 10.000 ima tvoja pricaonica koja me je jos vise navukla na net...Ljubim te lolim

Care -mislim kada si pravio sajt nisi ni pomisljao na to koliko ces neke ljude,tj.mene da usrecis,hvala ti od srca... :cheers:

Ostalim koji su mi cestitali mogu samo da kazem-Obozava vas vasa Jana :blowkiss:
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

au kumo pa bre znas kad cu sad da te stignem pa nikad a taman sam se bio nameracio Mr. Green salim se svaka ti cast i samo pici dalje Wink

_________________
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast Jano, spremi se za trku na 20000 Very Happy

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Jana stigla do ~10.000~ !!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon