www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

MOV, mpg, wmv pretvoriti u mp4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:16 am    Naslov poruke: MOV, mpg, wmv pretvoriti u mp4 Na vrh strane Na dno strane

Zelim neke snimke sa kompijutera na mobitel (Nokia 6230i) da stavim ali oni imaju format .MOV, .mpg, .wmv ili slicno kako to da pretvorim da mogu staviti na mobitel i da mogu na mobitelu da gledam!

Hvala unaprijed za pomoc. Pozdrav


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo na ovom sajtu imas objasnjenje koji program da skines i kako da ga podesis... nadam se da ce ti biti od neke pomoci

http://www.gromkov.com/faq/faq2004-0072.html

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno puno hvala. Razumela sam kako treba sad cu samo da probam dal ide!

Najbolji ste. Hvala
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam pokusala da skinem sebi program ali nece, dodje do 67% i nece dalje. Imali neki drugi file gdje mogu skinuti?
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemozeee, opet ista stvar.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, onda nesto kod tebe ne valja, skinuo sam program sa onog linka i postavio na nas server... ne znam sta jos da uradim Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 9:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala tebi puno dosta si ti uradio. I ja mislim da je to mozda neki problem kod mene. Bitno je da imam pa cu ostalo da potrazim u cemu je problem.

Veliki Pozdrav i hvala puno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> MOV, mpg, wmv pretvoriti u mp4 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon