www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem, molim pomozite!!!
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 1:46 am    Naslov poruke: Problem, molim pomozite!!! Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas bila zadovoljna s AVG antivirusom, pa sam ga aninstalirala u nameri zameniti ga za Nortona 2007. Ali nekim delom se instalirao i zatrazio pasvorda, kojeg nigde nisam mogla naci, pa sam ga pokusala aninstalirati, ali ne da mi, kaze eror. Ne mogu da sprovedem ni defragment, ovde ne kaze eror, kaze samo ne moze. Ne znam sto da radim, pomozite.


_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala si u Control Panelu da ga uninstaliras preko add remove programsa?

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i nece, kaze mi eror file. Koji je to fajl pojma nemam niti kako ga pronaci, kaze da je u mom profilu.

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...pokusaj da nadjes program na disku c ili gde je vec instaliran i sama fajl po fajl izbrisi ako hoces pravi antivirus uzim kasperski ili nod ali ljudi kupite original i da vas ne boli glava...da ne bi posle morali da dajete pare za popravku ili cak za nov komp...meni zbog pesme u kojoj je bio virus nije hteo da se upali komp zato original antivirus i nemam brige.... Wink
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili da ga kroz Start nadjes u programima, i tako uninstaliras?!

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da mozda i tako...ali pre svega kad nesto instaliras ili izbrises moras restartovati komp...ako nista sacuvaj vazne stvari na cd...i obori sistem.... Mr. Green
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo da kazem. Uspela sam bez predhodnog uninstaliranja Nortona, instalirati O&O, inace se kupuje ali ga daje na probni period. Pokazao mi da imam trojanca u C i D, a tamo mi je muzika. Reci rema10 jel si pronasao u koj je pesmi virus il si ih sve obrisao, jaoj. Defragmentirao je, sad idem da probam ovo sto predlazete i javi cu jel sam uspela.
A ja cu i legalan windovs instalirati i antivirus, ali samo nek posluzi jos ovih dva meseca.

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

komp nisam mogao da upalim i onda sam non stop kad se upali ostavio upaljen komp nisam smeo da ugasim i sve moguce sam pokusao da izbrisem ali je virus krenuo na programe windowsa i nisam mogao nikako da izbrisem i sta cu ceo sistem i ode sve u......pppppppiiiiiiiiiiiiiiiii.......... Mr. Green
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah, tebi se desilo isto sto i meni prije par godina, kad mi je virus otisao u windows i unistio poveci dio posla (3-4 naselja s ponudama) radila sam tada nekretninama. Odnela sam ga u kompaniji gdje sam ga kupila, ali nije se sve dalo spasiti. Bio je to udarac, razumem te.

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato lepo uzeo oborio sisteam i opametio se...sve sto je vazno drzim u glavi...nikad comp ili tako nesto...xixixixixixixixi..... Mr. Green
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gdje god sam nasla Nortona, ne mogu ga uninstalilrat. On nema uninstal kao druge stvari sto si pokazu stanes li na njima mausom. A mozda ovaj Norton nema uninstal jer nije do kraja instaliran? Trazio mi pasvord, a nemam ga, gdje da mu nadzem taj pasvord, mislim da bi se uninstal pojavio kad bi ga do kraja instalirala, a onda ga zamenim za drugi Confused Trenutacno sam bez antivirusa Sad .

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
-malecka-
~Plava Princeza~
~<b>Plava Princeza</b>~





Datum registracije: 19 Jun 2008
Poruke: 5840
Mesto: Beogradski kej..

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skini nod32, free version dok ne instaliras drugi..
A obrisi sve fajlove od tog Nortona koje mozes i koji su preostali..

_________________
"Toliko je bilo u životu stvari kojih smo se plašili.. A nije trebalo.. Trebalo je živeti.."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Problem, molim pomozite!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon