www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Podesavanje mikrofona u MSNu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 6:59 pm    Naslov poruke: Podesavanje mikrofona u MSNu Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim MSN na srpskom (skidao sam preko IE-a a Windows mi je tako podesen zanemarite to, pokusacu sve da prevedem na engleski - verujem da vam nece biti tesko da se snadjete).

Dakle da pocnemo:


Kliknite na malu ikonicu u cosku pa Tools > Configure Audio/Video (ako se dobro secam al u svakom slucaju prepoznacete na istom je mestu).



Otvara vam se tzv. Wizard za podesavanje mikrofona i web kamere (ako je imate).

Logicno - idemo na Next



Ovde podesavate jacinu zvuka (nije narocito vazno jer pri razgovoru sa nekim imate pored njegove slike podesavanje jacine) U principu imacete vec izabran Output odnosno ovo sto je kod mene SoundMAX HD Audio 0. Reprodukujte zvuk, vidite da li vam jacina odgovara pa po zelji smanjite/pojacajte na ovom slide-u pored Smile

Opet Next



Opet slicna prica kao u predjasnjem koraku s` tim shto je ovo podesavanje za mikrofon. Dakle namestite mikrofon kako ga regularno koristitie (polozaj) i procitajte ovaj tekst napisan pod navodnicima (mozete bilo shta da prichate samo je bitno da pricate svakodnevnim tonom, videcete da ako je preglasno on ce automatski smanjiti a ako je tiho moracete da pojacate sami - opet gledajte da vam ni u jednom trenutku ovaj pokazivac koji je kod mene zelen ne ulazi u crveno, ako udje MSN ce sam smanjiti kao sto rekoh).

Opet Next



Sad ide podesavanje Web kamere koju ja nemam, ako je imate samo idite na Next dok ne dodjete do opcije Finish kao na ovoj slici.

To je to - uzivajte Smile

Tutorial za vas napisao Mr. Bond


 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iz Makedonije, srpski znam skoro sve, a engleski skoro nista, ne prevodi na engleskom molim te.

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dempsey je napisao/la sledeće:
Ja sam iz Makedonije, srpski znam skoro sve, a engleski skoro nista, ne prevodi na engleskom molim te.


Ma mislio sam na ove delove koji se ticu samog MSN-a posto ne znam dal koristite englesku ili lokalnu (srpsku, hrvatsku, makedonsku) verziju Smile
 
Dempsey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 37

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne mogu poceti. Ne mogu ni pronaci pa otvoriti Windows Live Messenger Embarassed

_________________
tomorrow, tomorrow is new day
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dempsey je napisao/la sledeće:
Ja ne mogu poceti. Ne mogu ni pronaci pa otvoriti Windows Live Messenger Embarassed


A jel imas ti uopste MSN? Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Podesavanje mikrofona u MSNu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon