www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

.. Suze ...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 4:50 pm    Naslov poruke: .. Suze ... Na vrh strane Na dno strane

Devojke,situacije je izmakla kontroli,dečko želi da vas ostavi a vi i dalje osećate ljubav prema njemu. Da li koristite suze da biste ga zadržale? Pošto znamo da neki dečki padaju na njih..

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, nikada, niti cu

ako je on to resio, nista mi ne bi pomoglo, pa ni to

a ako mi se place, plakala bih da on ne vidi

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 5:07 pm    Naslov poruke: Re: .. Suze ... Na vrh strane Na dno strane

A sta mozes resiti suzama ako je on vec naumio, sto bi ga vise zadrzavala Confused

Suze mogu upaliti nekoliko puta, al to posle dodje da ostaje stobom iz sazaljenja a takav nacin je na silu, ni tebi ni njemu ne treba tako nesto.
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ni ja plakala pred njim al znam da neke cure to rade i dečka natera suzama da ostane sa njom.
Neki ne mogu da gledaju kako devojka plače,možda bi se sažalio pa hteo još jednu šansu.
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih plakala pred muškarcem. NI da ga volim cijelim srcem. Exclamation Kad shvati što je izgubio .. bit će mu kasno Wink

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto da on ne vidi? Zašto 'nikada'? Je l to sramota? Ne vidim zašto ne bih plakala pred muškarcem. Nemam problem sa tim. Ne želim da krijem u sebi da mi je teško ili da patim. Svakako, da plačem sa namerom (da ga zadržim) ili da gloomim žrtvu - ne umem, niti želim, niti mislim da bi to upalilo.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Zašto da on ne vidi? Zašto 'nikada'? Je l to sramota? Ne vidim zašto ne bih plakala pred muškarcem. Nemam problem sa tim. Ne želim da krijem u sebi da mi je teško ili da patim. Svakako, da plačem sa namerom (da ga zadržim) ili da gloomim žrtvu - ne umem, niti želim, niti mislim da bi to upalilo.



a zasto bi? em sto je njemu neprijatno, em sto je tebi jos gore, a pogotovu znas da suze ne resavaju nista...jel bi se vratio s prvom suzom? cisto sumnjam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Draga moja, jesi l' čula onu 'Isplači se, biće ti lakše...' Wink ? Ma kako to (ne) utiče na njega, nemam nameru da se suzdržavam i skupljam bol u sebi Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno, samo ne vidim potrebu zasto pred njim i pred tim recima :odlazim:

btw, blago tebi kad mozes da places Confused

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora da bude izričito i isključivo pred njim i samo u toj situaciji Smile Ne stidim se svojih osećanja, pokazujem jednako i kad sam srećna, kao i kad sam tužna. Ali, ne, nikada se smišljeno nisam okoristila sopstvenom tugom kako bih postigla neki cilj...Osećanja emitujem spontano.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Zašto da on ne vidi? Zašto 'nikada'? Je l to sramota? Ne vidim zašto ne bih plakala pred muškarcem. Nemam problem sa tim. Ne želim da krijem u sebi da mi je teško ili da patim. Svakako, da plačem sa namerom (da ga zadržim) ili da gloomim žrtvu - ne umem, niti želim, niti mislim da bi to upalilo.



Nije, ne kažem to. Pogrešno si me shvatila. Htjela sam reći da naravno nije to sramotno niti išta, al recimo u toj situaciji gdje on tebe ostavlja, a da se ti ponižavaš i plačeš ispred njega, to nema šanse.. Wink

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih voljela da mogu inace bar malo plakati, ne samo radi muskaraca.
simply ne mogu nikad, ne samo pred ljudima .
tak da ovak nesto nisam dozivjela i ne znam kak je. ali zapravo ne bih voljela da mi se dogodi, jer ne znam sto bih cinila tad. sigurno ne bih pristala da ostanemo ipak skupa.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> .. Suze ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon