www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegov glazbeni ukus i Vi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 9:52 pm    Naslov poruke: Njegov glazbeni ukus i Vi Na vrh strane Na dno strane

Da li biste mogli biti s dečkom koji npr sluša metal, narodnjake, techno ili nešto skroz suprotno od vašega? Da li mislite da je to nebitan pojam? Ili ipak vam smeta taj njegov izbor muzike? Da li bi zbog njega bile spremne ici na koncert npr Metallice ako on to sluša a vi to ne podnosite? Wink


_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neću navoditi koju vrstu muzike sluša on a koju ja... nije bitno Cool

ali iako nam je ukus skroz različit, slažemo se i to već poduže... skroz je nebitno... pravimo kompromise, ali uglavnom je on taj koji više popušta... Mr. Green ali moram napomenuti, nismo baš baš toliko različiti... donekle se negde i pronalazimo... Very Happy

koncerte baš ne posećujemo tako da oko toga nemamo problema...

tako nekako... Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je stvar kompromisa, pa i to Smile No, definitivno sam zaključila da mi je kod nekih mojih momaka nedostajala ta crta da prosto vole muziku, da vole živu muziku i kafanu Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da naravno, mogla bih

mada, ja sam svastaros, tako da je veliki plus za mene sto mogu da se prilagodim svacijem ukusu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je na pocetku veze bio razlicit ukus sto se tice muzike, no sa vremenom sam ja pocela slusati ono sto on slusa a tako i on poceo moju muziku da slusa.

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA slusam svasta, meni je vise vazno da mi se svidi pesma, pa makar i od Jelene Karleuse Razz Moj bivsi je volio da slusa Smak recimo, a meni se ta vrsta muzike nikad nije svidjala, nije dolazilo do problema, ja kad sam sama slusam sta mi se slusa, tako je i on, a kad smo bili zajedno slusali smo nesto sto oboje volimo Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 10, 2009 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidelo mu se il ne ima da se navikne i zavoli ono sto ja slusam (takodje po malo i ja sta on slusa Mr. Green)
A zamislim budemo skupa i on pusti nesto sto nije po mom ukusu Confused znaci on da uziva a ja da blenem pa tako isto vazi i obrnuto, ne valja.

Sve je stvar kompromisa, prolazi sve nisam nesto pribirljiva tako da se nadjemo il se sretnemo negde Mr. Green vise puta mi sve isto zvuci Laughing tako da je ok.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 10, 2009 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima svoj ukus i o tome ne treba raspravljati,neka on slusa sta voli i ja cu slusati sta volim...


Moj dragi slusa metal,i da,isla bih sa njim na neki metal koncert....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vidim problem u tome. naravno da cemo se vremenom uskladiti,ja cu razviti malo veci prag tolerancije ka njegovoj muzici,on ka mojoj. ne bih ga uslovljavala da me prati po nekim koncertima ako on to ne zeli, niti bih mucila sebe s druge strane. mislim da je sve to ok. dokle god on i ja mozemo da funkcionisemo, sve je ok.
dogovor kucu gradi
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sjajni smo. pjevamo u isto vrijeme i tad smo supac Mr. Green

no, ozbiljno, nije mi vazno. uvijek mi je bilo svejedno, nist nije odudaralo sto se tice muzike. sto cu, kad itako volim muziku!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 8:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm,mnogo teško pitanje.
Recimo da moram par dana dobro da razmislim o ovome.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo Je jedan VELIKI problem.... Evo primer Arrow

1.Ja koji ceo život slušam !House! !Goa! !Electro! !Chill Out! !Trance! .............

2. I devojka koja nikad nije čula ništa odozgo... Voli neke balade.... pesme gde se peva o propaloj ljubavi, propalim ljudima i kako je svak bolji od drugih Laughing Laughing Laughing

Sledi Arrow

1. pozitivna opuštena osoba, nasmejana, vesela, ne zavidi nikome, ŽIVI ŽIVOT

2. Devojka (drugi naziv "Seljančica") koja ceo život pati, nikad nije zadovoljna (zato što nije ambiziozna) i ostaje samo da sluša narodnjake i da pije po kafanama
Laughing Laughing Laughing

Ovo gore se nikako ne uklapa... Predstavljam sebi došla kod mene devojčica koja sluša nardonjake, a kod mene ide neki !Ambient!.

Ona - šta je ovo?
Neko ko sluša House - Ambient
Ona - Šta?
Neko ko sluša House - Ambient Very Happy
Ona - aaa obožavam UmbiNEt Mr. Green a jel imaš nešto od dragane mirković ili od seke imaju super pesme
Neko ko sluša House - Baby ne volim kreštenje u pesmama Mr. Green
Ona - Pa pusti bilo šta srpsko
Neko ko sluša House - nemam ni jednu pesmu
Ona - kako
Neko ko sluša House - Lepo
Ona - ... Shocked Rolling Eyes misli u sebe (ovaj neki nastran)
Neko ko sluša House - misli u sebe (daj bože da ode što pre) Laughing Laughing Laughing

Kakvu čovek sluša muziku takvo mu je i razmišljanje.

Nikad se ne može uklopiti Electro - Rock.... House - Narodnjaci..... Hip Hop - Metalika Mr. Green Mr. Green

I nemogu da budem sa osobom koja sluša sasvim suprotno od mene... i nikad ne bi išao na koncert gde ću se smoritiiiii Laughing

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njegov glazbeni ukus i Vi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon