www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Savet novoj devojci vaseg bivseg decka...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 27, 2009 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekla bih joj da ne zali za njim kada on izadje bez nje, vec da gleda kako ce se ona dobro provesti...


_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeee, zar ne vidis da si uvek druga. Bila si druga dok je bio sa mnom, a sad si druga kad je sa njom. Zar ne vidis da to nije ljubav? Zar mislis da je fer da kad se ti ne javis na kratko da se ljuti, dok ti cekas ceo dan da ti se javi a znas da je sa drugom? Zasto to sama sebi radis? Zasto mu dajes toliko moci u svom zivotu. Shvatam da ga volis i da zelis da budes sa njim. Budi, meni je svejedno, samo se pomiri sa cinjenicom da nikad neces biti jedina.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 12, 2010 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Okreni se i odmah idi, bez kajanja i griže savjesti, uprkos tom što je u stanju da te digne do oblaka, opasan je, okrutan, surov i bićeš na zemlji i prije nego se snađeš. Nisi u stanju izdržati, a uništit će ti i samopouzdanje i zgaziti ponos i uzeti dušu. Idi, ne čekaj ni tren i ne slušaj, idi dok još možeš živjeti svoj život, pored njega, živjećeš samo i jedino njegov, a to je nepodnošljivost življenja.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 15, 2010 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponosna sam na tebe!

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li da te zalim ili da ti zavidim.....

dosta ti je glumio ljubav, godinu dana to je njegov maximum.... cekaj sad krece ono pravo

i da varace te sa mnom, kad tad sta ces nasa veza je karmicka Smile))

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
princeza za kajanje
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Nov 2008
Poruke: 1383

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuvaj ga,vrijedan je toga Wink

_________________
Ostaj nedostižna, nema i daleka
jer je san o sreći više nego sreća.
Budi bespovratna, kao mladost; neka
tvoja sen i eho budu sve što seća.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeee, srecno...al zaista!?! Imas zivaca...samo se pazi, poludeces sa njim.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
mala_mrwica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Feb 2010
Poruke: 29
Mesto: iza duge...

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam savet....sama neka vidi koliko je los Wink

_________________
...Savršeno i bez mane...
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 26, 2010 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*Mayche* je napisao/la sledeće:
Eeee, srecno...al zaista!?! Imas zivaca...samo se pazi, poludeces sa njim.


aa potpisujem Laughing

_________________
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 03, 2010 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Само се труди да водиш главну реч...Не дај му ни трунку предности, буди ђубре, убијај га у појам, раскидај с њим да би ти се вратио(бар сам му ја то увек радила)...Док си лоша према њему држаће те ко мало воде на длану, али чим попустиш боље бежи...Ужасан је...

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Natasagross
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Nov 2009
Poruke: 16
Mesto: love town

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 02, 2010 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voli ga jer je zaista fin decko, a razlog sto nismo zajedno, e to sam ja kriva, ne on.I poljubi ga za mene

_________________
SUTRA PO STAROM LOGICNOM SLEDU NEKA ME TVOJE USNE OPET ZAVEDU I SVE JE U REDU
 
djavolce
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 35

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 3422
Mesto: Nish/Bech

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 10, 2010 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="gagica.v"]Само се труди да водиш главну реч...Не дај му ни трунку предности, буди ђубре, убијај га у појам, раскидај с њим да би ти се вратио(бар сам му ја то увек радила)...Док си лоша према њему држаће те ко мало воде на длану, али чим попустиш боље бежи...Ужасан је...[/quote]

apsolutno isto bi i ja rekla,mora da su braca moj i tvoj Laughing

_________________
Covek sretne mnogo ljudi u svom zivotu... Ali samo pravi i iskreni prijatelji ostave tragove u njegovom srcu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Savet novoj devojci vaseg bivseg decka... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon