www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojke i fudbaleri ?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
General Kutuzov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 10:44 pm    Naslov poruke: Devojke i fudbaleri ? Na vrh strane Na dno strane

Evo, ne znam da li je tema na pravom mestu ali svakako je interesantna sa psiholoskog stajalista !

Naime, jako mi je interesantna opsjednutost pripadnica lepseg pola sa ovim sportom koji cak rado ne gledaju ! Uopste ih ne interesuje kakvi su , kako izgledaju, cak ni koliko para imaju , ali je bitno da su fudbaleri !

Poznajem jednu devojku (22 godine, nije ni nezrela,nije glupa,studira....) koja je prosto opsednuta i zaljubljena u jednog pripadnika istih! E sad to ne bi bio problem da doticni uopste i igra fudbal , vec se samo fura na taj fazon iz odredjenih koristoljubivih razloga vodi se na spisku fudbalskog kluba(nije nikad odigrao ni minutu). Pored toga nije cak ni nesto posebno privlacan pa da bi mogli reci da je to razlog ! E sad , istina je malo da ona zivi malo u svetu JK i da u njenom zivotu vidi zvezdu vodilju kuda njen zivot treba da ide ?

A evo jos jedne jos zanimljivije price.
Jedan decko je bio kao i svako drugi dok je jos bio na pocetku karijere.
Kretao se medju nama i ni po cemu se nije isticao od nas ostalih .
Malo ko je znao kako izgleda a jos manje kako se zove!
Onda je pre neko vreme postao igrac Evropskog kalibra i otisao da igra za jedan veliki klub . E sad je postao interesantan .
Kad je prvi put dosao kuci nakon odlaska u taj klub stvari su se promenile.
U jednom nocnom klubu znalo se da ce doci (ljudi koji ga znaju od ranije) medjutim javio se veliki problem jer devojke u tom momentu nisu znale
kako doticni tacno izgleda, ali su znale koliko je veliki uspeh napravio i koliko je sada bitan .
Tu nije bio kraj jer su grad i taj kafic u to vreme bili puni
gastarbajtera koji bi mogli odgovarati istom opisu(nepoznati,odgovarajucih godina, sa "evropskim stajlingom") .
Kakvih je samo scena i komesanja bilo to vece, ne mozete ni zamisliti! !
Cak je bilo zezanje da se dovikujemo njegovim imenom, da malo pojacamo zbrku ! Cini se da je bilo uspeha! !

Kako su samo glavice izvirivale i koliko je pogresnih prifuravanja bilo !

Da li iz ovog mogu zakljuciti da se JK udala se ,eventualno, za nekog automehanicara , ova kategorija zaposlenih bila najtrofejniji plijen za devojke ? Very Happy Very Happy



_________________
da si ohol
pa da te bogovi provedu kroz devet svjetova
a onda te vrate ugašenog
kao mrtvu haringu
zar bi to želio honey
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bas puno razumio od ovoga sta si napisao,ali vjeruj mi tu ti nogomet kao sportska djelatnost ne igra ulogu.Znas sta kazu za nogomet(najvaznija sporedna stvar na svijetu),a ono sta ti ne kazu a ocito je da on popularizira(i previse materijalzira) te igrace na jednoj Hollywood razini.Ne vole one nogometase(mogu to biti i tenisaci,kosarkasi ali to ne cujes cesto jer nogomet prevladava brojcano na x10 sve sportove zajdeno),one vole taj "glamur" i sve ostalo sta ide uz njega i zele biti dio toga,zele biti popularne slavne i videne,a najlaski nacin za to postici je da se malo dotjeraju i pojave na nekom eventu gdje ce zavesti nogometasa(a to i nije bas tako tesko jer oni i traze takve)To ti je ovako globalno objasnjeno ali ima tu jos aspekata o kojim bi se dalo raspraviti ali ne da mi se pisat Laughing

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nist nisam skuzila sto si htio reci? Nije mi jasno za tu curu koju poznajes kazes da je pamjetna, da je zrela etc a ovamo zivi u JK svijetu. Sto ti je to uopce?

A plus kao odgovor : ti do sad nisi skuzio bas nista o takvim curama? kaj, nikad nisi vidio kako neke znaju vristati i uspalit se kad cuju da je netko popularan u njihovoj blizini ? pa to sve postoji odavno i lancana je reakcija kompleksa i financija (neke cak i imaju financije dobre ali komplekse puno vise)
 
General Kutuzov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA to bas zato i smatram fenomenom.

Jer postoje i holivudski glumci koji su marketinski jednako, ako ne i vise, propraceni !
Ali to ne znaci da ce devojke cupati kose zbog nekog glumca u lokalnom pozoristu , ali ce zato za fudbalerom koji igra beton ligu sigurno to ciniti !

Onaj gore primer koji niste bas najbolje razumjeli , jeste malo konfuzan , ali sam hteo reci kako decko pre samo 4-5 meseci bio totalno nezanimljiv za devojke, a onda odjednom postaje najveca atrakcija iako jos uvek se ne zna kako zapravo izgleda !

Sto se tice primera sa devojkom , njega sam naveo kao jos jedan cudan primer gde devojka ,osim sto slusa JK, prilicno je normalna i ima neke ozbiljne prioritete u zivotu, kao st su npr. da bude najbolji student generacije ( a da to ne bude privatni -Braca Karic - menadzment)!
I trenutno uspeva u tome !

Sad da ne ispadne da pljujem fudbalere, ne zelim generalizovati , znam neke pozitivne likove, ali lik na kojeg se lozi ova devojka zaista ni po cemu nije zanimljiv !

_________________
da si ohol
pa da te bogovi provedu kroz devet svjetova
a onda te vrate ugašenog
kao mrtvu haringu
zar bi to želio honey
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 10, 2009 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja stvarno ne znam sta tebe toliko fascinira,da se ti mozda ne lozis na tu djevojku iz price Laughing

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šta ja znam ,moje je mišljenje da je normalno da djevojke vole zdrave ,sposobne i dobro građene ljude.što fudbaleri jesu svakako.ili bilo koji sportisti,naravno uz to ako je sa finansijske strane dobro potkovan još jedan razlog više.
ti ljudi su uvek u centru zbivanja i sve se vrti oko njih pa tako normalno da je svakom drago poznavati ih ili se družiti sa njima.normalno da će jednoj djevojci biti ljepše sa nekim ko je
izvodi po atraktivnim lokalima,vozi je dobrim autom i to.
meni tu nema ništa čudno.sad nekažem da to nije gola materijala.
ali vjeruj mi da je svakoj djevojci mnogo zanimljivije ovo što sam ja naveo nego da se vuca sa nekim kokuzom i da gubi samo svoje vrijeme i ljepotu .
sad uspjeh u životu koliko ti stvara lažnih prijatelja toliko ti stvara stvarnih neprijatelja.
tj onih koji kao nebi nikada da to dožive.tj koji su ljubomorni na uspjehe drugih ljudi.
da se malo više posvete sebi i svom životu i puste druge na miru .
možda bi uspjeli da naprave nešto od svog života.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
General Kutuzov
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mišljenje da je normalno da djevojke vole zdrave ,sposobne i dobro građene ljude.što fudbaleri jesu svakako.ili bilo koji sportisti,naravno uz to ako je sa finansijske strane dobro potkovan još jedan razlog više.


Slazem se sa ovim , ali pogledaj npr. vaterpoliste ili plivace , po meni kad je u pitanju zdravlje ili dobra gradja su daleko ispred fudbalera .
Ja bi licno , vise volio da izgledam kao Cavic(plivac) ili Ciric(vaterpolista) nego kao neki Toti ili Bekam i sl. Medjutim na ove niko ni ne obraca paznju .

Bas zato sam naveo fudbalere iz beton lige koji niti imaju neke znacajne pare niti izgledaju bog zna sta !

Znam neke koji i izgledaju i imaju pare i kad su oni u pitanju nista me ne cudi. Samo , nije ni njima lako kad pogledas sve lesinare oko njih . Svi bi da se ogrebu za malo njihovog uspeha!

_________________
da si ohol
pa da te bogovi provedu kroz devet svjetova
a onda te vrate ugašenog
kao mrtvu haringu
zar bi to želio honey
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voodoo ma' m'on... Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing

Ukusi su razliciti, neko tebi ne privlacan moze nekome drugom biti privlacan i obrnuto - svakom se tako cini, da odredjeno zanimanje ima neku :magicnu energiju" koja privlaci bash tu za koju ti u tom trenutku mislish da samo nju zelish i ona pocnesh da generalizujesh stvari (pitaj jerotija o tome, on to savrsheno zna Mr. Green Mr. Green ).

Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hajde hajde bez prozivanja molim..
nego, ja se ne bih slozila sa konstatacijom da se oko Cavica i CIrica ne dize frka Mr. Green ne znam gde se ti kreces,ali u mojim krajevima su oni okreni obrni velike face Mr. Green
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 6:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimanje ili ne činjenice su tu.da čovjek koji je sportista još ako je nazovimo popularan.
lakše će da prođe kod bilo koje ribe ,nego auto mehaničar.
naravno ako ima malo mozga u glavi.
a to kako izgleda toti ili bekam nije moje da komentarišem.
a ovaj plivač čavić gdje god da se pojavi izaziva veliku pažnju pripadnica ljepšeg pola.
možeš da pričaš šta god hoćeš ljepota i fizički izgled su čudo.
to čovjek prvo primjeti na osobi.sad ako neko misli da je sa ribom kojoj se sviđa neznam koliko. kad bi provela 24h u društvu sa nekim popularnim sportistom
koji strava izgleda .da joj nebi svašta palo napamet.to može nekom drugom da priča.
btw: ako se ovo woodoo majmun odnosi na mene mogu samo da ti kažem da si pogrešio mnogo.kako vidim imaš 20 godina .ja sam ih imao pre 13godina.mnogo više znam od tebe o ženama i mnogim drugim stvarima.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i mene zivo zanima taj fenomen fudbalera..

ne bih da tvrdim da su svi fudbaleri glupi....kao sto ih svi prozivaju za to

ima nekih koji uporedo pokusavaju da studiraju, za to im svaka cast, neki se orijentisu samo na fudbal i privatan biznis...
mene samo zanima da li devojke vecinom misle na lagodan zivot kao zena fudbalera iil na njega samog...ali to nikad necemo saznati vec mozemo samo da nagadjamo..

ipak, kad malo bolje pogledate, svi oni se zene jako mladi, i po pravilu devojkama sa kojima su jos od 15-, 16, 17 godine u vezi, dok jos nisu bili popularni...ipak je tu ljubav u pitanju

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pak, kad malo bolje pogledate, svi oni se zene jako mladi, i po pravilu devojkama sa kojima su jos od 15-, 16, 17 godine u vezi, dok jos nisu bili popularni...ipak je tu ljubav u pitanju


da to je tačno ,ali tu ima nekoliko razloga ,recimo jedan kada odu kao veoma mladi u inostranstvo mnogo lakše prolaze kroz život sa nekim ko je kraj njih ,još djevojka.
nažalost čim se steknu bolji životni uslovi i sportisti kad uđu u neke malo dublje godine obično se i brakovi tako raspadaju.
zbog čega pa zbog drugih žena .jer novac i popularnost nose tu cijenu pogotovo vani.
izlasci na koje kakva mjesta gdje izlaze svetske top manekenke ili glumice itd. mislim da razumjete šta hoću da kažem.čisti primjer je peđa mijatović.
ali ima i onih koji su ostali godinama u braku sa osobama sa kojima su od početka njihove karijere.tu su takođe lude žurke i provodi kojih se slabo ko sjeća ujutru...
jednostavno cijena popularnosti pa eto.pa sad ova priča vezana za noleta i natašu bekvalac dovoljno govori o ovome što pišem.ljubav ne postoji za onoga ko za nju nema vremena.ali sa našim svetskim poznatim fudbalerima ili sportistima je to malo ređi slučaj nego sa recimo italijanskim ili engleskim sportistima.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Devojke i fudbaleri ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon