www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo izgleda samo u pocetku dok je sveze,a kasnije kada malo izraste,izgleda jako neuredno. ne preporucujem


_________________
B & M
 
pasha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Davno sam htela da uradim nadogradnju kose, razlog sto nisam je bilo cisto odlaganje od danas do sutra! Sad mi je drago sto nisam to uradila jer ne znam kako bi podnela onaj osecaj da ne mogu da rascesljam kosu, a u medjuvremenu je i narasla... Wink
 
Mackica_SLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 27
Mesto: Jesenice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odma bih je danas nadogradila da nije tako skupo za nas dzep

_________________
*Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe*
 
martina_ostrogonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2005 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa posto nemam kratku kosu neam problema sa tim...al sto da ne..Smile
 
majjda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi je nesto najbolje
sto su otkrili
rado bih nadogradila kosu
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno imam i visak svoje kose te mi nadogradnja ni ukom slucaju nije potrebna...ne steti kosi, nema nikakvih posledica, te za one koje vole, zasto da ne..samo napred Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Labudica_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 41
Mesto: ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja o tome ne brnemm imam duguuu kosuu a ako bi imala kratku onda bi dobro razmislila

_________________
Krila daj mi zvijezdo da poletim
na njene prozore da sletim
i u noci njezno da poljubim
moju voljenu
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadogradnja je ok, ja sam za to samo treba odabrati pravog frizera koje ce nadograditi kosu bez vidljivih prelaza, jer sam gledala kod nekih djevojaka nestrucnu nadogradnju koja mnogo lose izgleda i uzasno su upadljivi prelazi





edit by knknpnkn
Iskljuci "caps lock"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nije dozvoljeno pisati sve velikim slovima! Procitaj pravilnik!!!!!!!
 
psimek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 6
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imala ekstenzije napravila sam ih u zg i platila ih tri tisuce kn...prelijepa mi je kosa bila...traju oko deset mjeseci i bila sam jako zadovoljna
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 23, 2005 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam nista protiv nadogradnje,mada ja licno to nikada ne bi uradila...imam dugu kosu i zadovoljna sam izgledom svoje kose...iako kazu da ne steti kosi,da lepo izgleda,ja ne bi to radila...moja drugarica je nadogradila kosu silikon tehnikom i zadovoljna je,zaista lepo sve to izgleda i ne primecuje se da je kosa nadogradjena...ali,ja sam ipak za prirodnu kosu,kakva je takva je,trudim se da je negujem najbolje sto mogu i zadovoljna sam kakva je...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
ivanadanijela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 179
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi od tehnike...moja sekretarica je nadogradila,al sve joj se vide cvorici,sva je zamrsena na temenu i lepa je samo 1 dan kada je isfenira...ne moze ni da je zakaci,nekako mora da bude sva ukocena da bi to stajalo nepomicno,da se ne bi videlo ispod prvog sloja njene kose..moja preporuka na osnovu njenog izgleda,ne!
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imao, i nadam se da mi nikad nece trebati Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon