www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
anna2d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih zelela da nadogradim kosu a ovde zaista ima razlicitih misljenja ...tako da bih volela da mi neko ko je radio nadogradnju preporuci salon u Bg-u i naravno kojom metodom je radjeno .Cula sam da je najbolje raditi nadogradnju keratinom ...?!

 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni nadogradjena kosa mnogo lepo izgleda...ako neko bas nema strpljena to je OK opcija...ja nemam potrebu za tim jer imam dugu kosu otkad znam za sebe ali nemam nista protiv toga... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 21, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni bezeze djeluje nekako ofucana jadno ta nadogradnja
 
salonespana
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anna2d je napisao/la sledeće:
ja bih zelela da nadogradim kosu a ovde zaista ima razlicitih misljenja ...tako da bih volela da mi neko ko je radio nadogradnju preporuci salon u Bg-u i naravno kojom metodom je radjeno .Cula sam da je najbolje raditi nadogradnju keratinom ...?!

topla preporuka
salon ESPANA , www.salonespana.co.yu ,rade nadogradnju keratinom

Sexy_Amy je napisao/la sledeće:
nadogradnja mi je tako bljak.... ne mogu da shvatim te cure koje tako nesto urade... kako nemaju strpljenja da naraste njihova kosa??? ili ako vec nadogradnji izvrse, da li u svjesne da se moraju osisati skroz kratko kada budu skidale te repove... ma samo mogu reci da mi se to gadi...


mislim da je najbolje ne komentarisati stvari u koje se ne razumete ili niste uopste upuceni

@ edit by pinkie..ovo je moglo sve u jednu poruku Wink

_________________
Espana
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 25, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam meni je to ok ako neka cura to zeli,ja iskreno nemam problema sa kosom, tako da mi nadogradnja uopste nije potrebna!!!!!!!!!!!! Very Happy

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
saskanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao drustvo! imala sam potrebu da se registrujem samo da bih odgovorila na ovu temu.vrlo interesantna diskusija.bavim se nadogradnjom vec dve godine,nemam salon i nisam frizer ali uradila sam oko 30ak nadogradnji kod kuce tj na crno...sada vec mogu da kazem da imam iskustvo bogato...
radim u 3 metode sivenje,keratin,i cvorici...najnovija su klipsice.svaka metoda ima svoje prednosti i mane ali mogu da kazem da su mi se cvorici do sada pokazali najbolje jer kako se vezu tako i odvezu nakon 6 meseci i kose se ne ostecuje sem ako pre nadogradnje nije istretirana mnogo pa je to uzrok kidanja...u medjuvremenu moze da se radi i korekcija pa tako kosa moze potrajati i do godinu dana...keratin metoda je popularnija cini se ali proces lepljenja vlas ipak moze malcice ostetiti,sto nije uvek slucaj..sivenje je najbezbolnije za kosu ali izrasta brzo pa se vec posle mesec dana vidi izrastak i ranije dolazi vreme za korekciju...tako vam sada vec mogu preporuciti klipsice koje se po potrebi stavljaju i skidaju a potpuno se uklapaju u kosu, to je dozivotna nadogradnja....inace cena cele kose je kod mene 170 e,dok su klipse jeftinije...vrsac

_________________
POZDRAV SVIMA!!!!
 
linabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

saskanja je napisao/la sledeće:
cao drustvo! imala sam potrebu da se registrujem samo da bih odgovorila na ovu temu.vrlo interesantna diskusija.bavim se nadogradnjom vec dve godine,nemam salon i nisam frizer ali uradila sam oko 30ak nadogradnji kod kuce tj na crno...sada vec mogu da kazem da imam iskustvo bogato...
radim u 3 metode sivenje,keratin,i cvorici...najnovija su klipsice.svaka metoda ima svoje prednosti i mane ali mogu da kazem da su mi se cvorici do sada pokazali najbolje jer kako se vezu tako i odvezu nakon 6 meseci i kose se ne ostecuje sem ako pre nadogradnje nije istretirana mnogo pa je to uzrok kidanja...u medjuvremenu moze da se radi i korekcija pa tako kosa moze potrajati i do godinu dana...keratin metoda je popularnija cini se ali proces lepljenja vlas ipak moze malcice ostetiti,sto nije uvek slucaj..sivenje je najbezbolnije za kosu ali izrasta brzo pa se vec posle mesec dana vidi izrastak i ranije dolazi vreme za korekciju...tako vam sada vec mogu preporuciti klipsice koje se po potrebi stavljaju i skidaju a potpuno se uklapaju u kosu, to je dozivotna nadogradnja....inace cena cele kose je kod mene 170 e,dok su klipse jeftinije...vrsac


vish ti kako je to cudno, ja sam cula da su klipse skuplje od ostalih navedenih varijanti.. nem pojma.. a sad pitanje (mozda malo glupo), jel radis sa samo sa priorodnom kosom?
 
saskanja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Mar 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo odgovora odmah........prirodna je kosa 100 posto,ali je na tresi,onom koncu..ako znas..tj hemijski je obradjivana tj nije direktno sa necije glave....kod mene je malo jeftinije jer ja i prodajem kosu za nadogradnju.imam je u svim bojama i duzinama....
trenutno mi je kosa sa klipsicama 130 e,u svim bojama ili duzinama...a nadogradnja kose keratinom,sivenje,cvorici...170e.uz to imas 6 meseci garancije plus prva korekcija besplatna.....sta ces povoljnije?????????
saskanja@hotmail.com,za dodatne informacije.........



KOSA ZA NADOGRADNJ NA PRODAJU........60E

_________________
POZDRAV SVIMA!!!!
 
linabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jes povoljno.. Smile
meni ne treba, nego me zanima ovako, mozda jednog dana.. a i daleko je vrsac.. za nadogradnju kose.. Smile
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam nadogradnju klipsevima i prezadovoljna sam! Platila sma je pre godinu i po negde oko 200 evra, ali tad se tek pojavila, pa je zato bila skuplja. Nikada se nisam pokajala! Treba mi bukvalno 3 minuta da je zakacim i pola minuta da je skinem! Moja kosa ne trpi ni 0,00000001%, pere se i odrzava skroz lako. Nikada niko nije mogao da provali da imam nadogradnju, cak i ako pokazem gde je, jer je odozgo prekrivena tvojom kosom, savrseno prijanja na razdeljak. Nema nikakvih ostecenja. Mogu da je feniram, peglam, farbam sve zajedno sa svojom kosom..........nikakvih, ali nikakvih mana nema! Svakome ko zeli da radi nadogradnju kose, od srca preporucujem klipseve! Najnormalnije se cesljas, ne treba ti puno vremena da je stavis, mozes da je skines kad ti volja........sve super Wink

_________________


 
sanjazo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam probala..i ne bi ako ne budem morala
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjazo je napisao/la sledeće:
Nisam probala..i ne bi ako ne budem morala

ne razumem u cemu je tu moranje?mislim to je cisto stvar estetike i ukusa. Neko voli neko ne voli, zasto bi morala Wink Ja zaista imam sasvim dovoljno (pa pi previse) dugacku kosu te mi nadogradnja nikako nije potrebna. ALi ne znaci da ne bih pokusala, narocito klipseve o kojima kiki govori.Ako mogu sebi da priustim, a da izgledam lepo, zasto da ne Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 7 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon