www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
PuNk SuPeRsTaR
*Nečija Slatka Tajna*
*Nečija Slatka Tajna*





Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 7387

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako odeš u dobar salon, tj ako ti to obavi profesionalac koji zna šta radi ništa loše ti se s kosom ne može dogoditi! ja imam dugu kosu oduvijek tako da nisam išla na nadogradnju ali da imam kratku otišla bi! a ove gluposti da ćeš ostati bez kose... ma od kud ti samo to x-aca?

 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bezeze mi ej to vala ofucano izgleda primjeti se
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja drugarica je nadogradila kosu.... Jer je imala jako retku kosu, sada joj je punija kosa i lepsa.... sto se mene tice ako nekom treba da se nadogradi kosa iz potrebe ja sam za to,ali ne iz hira.... Wink

_________________
Happy & Married
 
kovrdzava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 112
Mesto: cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto da ne samo treba naci pravog i dobrog frizera.ima devojaka koje nadograde kosu pa im izgleda kao da su stavile metlu na glavu.zato devojke i zene pazite ko vam radi o glavi!!!

_________________
vecita sanjalica
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: pozdrav Na vrh strane Na dno strane

probala bih da imam pare....

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Re-Aleksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 138

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra ideja.... Za 1-2 sata ima dugu kosu............

_________________
Aleksa
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidela mi se jako cecina nadogradnja na koncertu na Uscu...zaista je delovala sasvim prirodno, odlicno se uklopila u njenu boju i kvalitet kose... Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
kosima de urawa
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 20, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: k Na vrh strane Na dno strane

to je glupost
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 22, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: joca Na vrh strane Na dno strane

meni je nadogradnja ok, mada je mnogo skupo s obzirom na to da izgleda lepo najvise 2-3 meseca, vec posle pocne da se primeti a pogotovu na svetlijoj kosi.

_________________
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svidja mi se sto uvek primetim da je kosa nadogradjena.
Ako bi to bilo uradjeno suptilnije i prirodnije, onda sam ZA!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam radila nadogradnju kod nas i kostalo me 700 e i zbog toga sam se pokajala kao nikada u zivotu!
Imala sam vec dugu kosu ali sam htela da bude jos duza.
Nazalost nosila sam tu nadogradnju samo 2 meseca jer je kosa pocela strasno da se petlja.
Nisam sigurna da bi ponovo stavljala.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm...lijepo izgleda ali je i jako skupo..jeftinije je pričekati tvoju da naraste..he

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 8 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon