www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
ssecer
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 13

russia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 26, 2005 12:57 pm    Naslov poruke: nadogradnja kose Na vrh strane Na dno strane

dal je neko imao to iskustvo, i sta moze da posavetuje...raditi ili ne?

 
Kremicccc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 14
Mesto: svedska

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadogradnje se stavljaju da bi kosa izgledala bar za mene ..zdravija na neki nacin...ali mislim da netreba da se stavljaju jer ima dobrih sampon a..

_________________
i gora od tigrice dragi moji
 
nina`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 50
Mesto: SERiMo :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ja nisam imala potrbu za time...imam dugu preko pola ledja gustu i naravno svoju kosu...cak je i ne farbam prirodno je crna...sto znaci da sam totalno operisana od toga..sve u svemu kome je potrebno sto da ne
 
mika78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ssecer...ukoliko si jos zainteresovana za nadogradnju kose..evo saveta,misljenja...iskustva..Wink

Zasto da ne!
samo treba biti pazljiv i odabrati pravo mesto i frizerski salon!

Moja sestra je nadogradila kosu(iz cistog hira)....kada smo bile u Belgiji kod nekih prijatelja...!To zadovoljstvo ju je kostalo 500 eura...Kada smo se vratile prvo sto niko nije mogao da provali sta je stvarno uradila sa sobom..dobijala je samo komplimente..frizeri su se cudili i divili tehnici kojom je uradjeno...Belgijanci su dali "garanciju "za kosu 4-8 meseci!!!njoj je to trajalo skoro 2 godine..fantasticno bez ikakvog problema"ucebanosti"
(koji je posle nadogradnje u nasim frizerskim salonima normalna pojava...!)

Skoro je skinula pramenove...njena kosa je ok...nije se ostetila..pokidala...Ja samo mogu da pohvalim "zapad " za modu kvalitet i zivotni standard!!!!!!!!

ona se i ranije raspitivala kod nas za nadogradnju kose...gde su svi davali garanciju do nekih godinu dana ..a iskustvo mnogih devojaka je bilo da su jedva cekale da skinu tu kosu posle mesec dana..jer se ulepila..pocela da ispada..itd..

htela sam samo da kazem da se treba dobro raspitati gde i kako to uraditi...A zasto da ne...
 
zee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: pariz

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za! sve sto moze da pomogne da izgledamo jos bolje treba uraditi. i zato samo naperd, ako nije dobro lako se to skine...
 
mililica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2004
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

raditi sto da ne?meni je drugarica to radila i nista joj nije smetalo
 
jasnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je potrebno zasto da ne! Nema nista lepse od duge i guste kose pa makar i vestacka bila, to i muskarci najvise vole Wink
 
kolasinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam hrabrosti. jer kome verovati da li ce to da izgleda stvarno prirodno. reklame su jedno a nadogradnja drugo, pogotovu ko ima retku kosu. Treba hrabrosti
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nemam dugu kosu nadogradila bi je sigurno! Moja frendcica je radila nadogradnju i za sad je zadovoljna,moras jako paziti kod koga ces otici da ti uradi nadogradnju danas ima svakakvih koji nemaju pojma a kao rade nadogradnju

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
coka657
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: Geteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam radila nadogradnju iako imam relativno dugu kosu.
Prvih dva tri meseca je bilo ok, ali kasnije je pocela da mi smeta tako da sam skinula. Sa vestackom mi je otislo i 20% moje kose.
 
HONEY-72
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 06, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam silnu zelju za nadogradnjom,posto nisam te srece da imam prirodno gustu kosu i mogu vam reci da me iznenadilo da i ovakvih tema ima ovdje Laughing bas ste me obradovale jer znam da nisam sama sada koja razmislja o tome.hvala cure Laughing
 
vincanity84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bezi bre....sacuvaj boze....da mi opadne kosa...stavio bi periku...a imas tu nadogradjnu...kod panjkovica...bg!...Srecno..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon