www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam potrebu za time, a i da imam ne bi nikad radila.. sve vestacko mi je gadno..
u svakom slucaju, znam jednu devojku iz skole koja je radila nadogradnju kose, i njoj se prirodna kosa umasti brzo a taj nadogradjeni deo ne, i to tooooliko uzasno izgleda..!!


 
ANDRIJA87BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa devojka bi mogla da pere kosu Smile
 
bubaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 95

luxembourg.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to nebi uradila, kosa se sva pokvari od nadogradjenje kose, bolje cekaj koji mjesec da ti prirodno naraste!
 
ANDRIJA87BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to i ne mora da znaci... zavisi kako je ko odrzava i koja se tehnika radi...
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno,ako je nadogradjeno kosa kvalitetna i ako je dobro nadogradjena i fino se odrzava,moze da bude veoma lijepa....
Ja ipak to ne bih radila...

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadogradnju kose treba raditi u iskljucivo proverenim frizerskim salonima,sto znaci platiti i vecu cenu. Danas stavljaju svakakvo djubre na kosu a rezultat je katastrofa kosa izgleda ko slama najezim se kad to vidim

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HONEY-72 je napisao/la sledeće:
ja imam silnu zelju za nadogradnjom,posto nisam te srece da imam prirodno gustu kosu i mogu vam reci da me iznenadilo da i ovakvih tema ima ovdje Laughing bas ste me obradovale jer znam da nisam sama sada koja razmislja o tome.hvala cure Laughing


E ovo sam isto htela i ja da napisem...S obzirom na to da mi je kosa bas unistena...ne znam da li da nadogradim kosu ili ne...a bas jako hocu jer mi se kosa sprzila i sad je relativno kratka...a bila je normalne lepe duzine....smrc

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
ANDRIJA87BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 04, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedna od nadogradnji... Devojka je radila celu kosu,55cm ,samo je po mom misljenju trebala da skrati krajeve,ali skoro nijedna musterija to ne trazi...
 
ZAGREBCANKA
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Feb 2007
Poruke: 32
Mesto: ZAGREB

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma boze sacuvaj ja imam prirodno dugu kosu ubacim samo tu i tam koji pramen u kosu nekih boja

_________________
...hocu na tvoje rame da naslonim glavu, sa tvojom crnom kosom da pomješam plavu...
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja gubim kosu it to mi smeta. Mnogo volim devojke sa dugom kosom.
Ovako sam i jedini mislim se, mozda ove kratko kose su u stvari za mene?

_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam radila nadogradnju, i ne znam da li bih, mozda samo zbog gustine, duzina mi je ok. Moja drugarica je stavila nadogradnju, 350e, i to ninasta nije licilo. Posle treceg pranja je bila sva zamrsena, ucebana, ma kao slama, a rekli su joj da je prirodna kosa...Mozda je ona nije odrzavala kako treba, ali u svakom slucaju izgledala je grozno!A za skidanje su joj uzeli jos 80 e !
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uradila sam bila prosle godine nadogradnju kose laserskom tehnikom i islo je veoma brzo znaci nije trajalo satima ali nakon mesec dana sam sve skinula jer smetalo mi je ....to ima svoje mane ali po mome misljenju njih je vise nego pozitivnoga jer kao prvo na mestima gde je kosa bila spojena je svrbilo do iznemoglosti pocela je da opada veoma brzo (mada sam imala veoma kvalitetnu kosu i pravu a ne vestacku)...
ne to za mene nije i kao da sam skinula 8 kg tereta tako sam se osecala kada sam se resila toga..
sada imam skroz kratku kosu i veoma veoma sam zadovoljna..
s bzirom da sam nadogradnju (nemacka ) platila nekih 700 eura...cak i pored tako velike cene nisam izdrzala duze od mesec dana..
ali za lepotu ipak treba i da se trpi zar ne ..pa ko moze ... Laughing
i naglasicu jos da kada se prodje rukom kroz kosu ufffff za nekoga muskarca nalazim da je uffffff strasno..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon