www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nadogradnja kose
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok. To mi je super, pogotovo ako volis da eksperementises sa kosom.
Naravno za to ti treba dublji dzep da bi to ispalo kako treba.



_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Nevena Obradovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Sep 2006
Poruke: 3
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
auh..ti si naisla na super cenu..ustvari moja drugarica je rekla da je placala pramen oko 300 din i da je kostalo otprilike 27000dinara sve ukupno jer je imala oko 90 pramenova..mada ne svidja mi se kako joj je uradjeno..samo je zadnji deo kose nadogradila...a prednji je ostao kratak... Rolling Eyes
Smile



ja prodajem kosu i dozivotne nadogradnje povoljno....
nevena.obradovic@gmail.com


anna2d je napisao/la sledeće:
ja bih zelela da nadogradim kosu a ovde zaista ima razlicitih misljenja ...tako da bih volela da mi neko ko je radio nadogradnju preporuci salon u Bg-u i naravno kojom metodom je radjeno .Cula sam da je najbolje raditi nadogradnju keratinom ...?!



keratin unistava kosu,najbolja tehnika je sa klipsama,traje dozivotno.informacije na nevena.obradovic@gmail.com





[Edit by ***Srna***: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Nevena Obradovic
 
baby_phat
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ranije htela da nadogradim kosu, ali nisam na kraju
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam iskustva i svidja mi se to ....

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
Nevena Obradovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Sep 2006
Poruke: 3
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: ja prodajem nadogradnje sa klipsama Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Ja imam nadogradnju klipsevima i prezadovoljna sam! Platila sma je pre godinu i po negde oko 200 evra, ali tad se tek pojavila, pa je zato bila skuplja. Nikada se nisam pokajala! Treba mi bukvalno 3 minuta da je zakacim i pola minuta da je skinem! Moja kosa ne trpi ni 0,00000001%, pere se i odrzava skroz lako. Nikada niko nije mogao da provali da imam nadogradnju, cak i ako pokazem gde je, jer je odozgo prekrivena tvojom kosom, savrseno prijanja na razdeljak. Nema nikakvih ostecenja. Mogu da je feniram, peglam, farbam sve zajedno sa svojom kosom..........nikakvih, ali nikakvih mana nema! Svakome ko zeli da radi nadogradnju kose, od srca preporucujem klipseve! Najnormalnije se cesljas, ne treba ti puno vremena da je stavis, mozes da je skines kad ti volja........sve super Wink


pa ako je neko zainteresovan,ja prodajem nadogradnje sa klipsama...110e



[Edit by ***Srna***: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

pinkie je napisao/la sledeće:
Svidela mi se jako cecina nadogradnja na koncertu na Uscu...zaista je delovala sasvim prirodno, odlicno se uklopila u njenu boju i kvalitet kose...

jako su povoljne kod mene nadogradnje sa klipsama,110e,zlatno plave boje,pa ako si zainteresovana

nevena.obradovic@gmail.com

_________________
Nevena Obradovic
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj moja legica je stavila u Novom Sadu i preplatila ju je... 550 eura a katastrofa izgleda... al zna izgledati vrlo ljepo ak ju dobro odrzavas...
 
slatka_sejtanka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 1520

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadogradnja kose.. hmm..danas to djevojke cesto rade..ja nemam potrebe imam dugu kosu.. Smile al et.. fino je sto nesto tako postoji,kome se ne svidja njegova kosa ima rjesenje.. potreban je samo novac Smile Smile

_________________
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja također cijeli svoj život imam dugu kosu pa mi ne treba nadogradnja! Ali to mi je ok, zašto ne!

_________________
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel zna neko gde mogu da se kupe pramenovi sa klipsom?

_________________
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imala to iskustvo posto i ovako imam dugu kosu no eto planirala sam ici na to da jos malo produzim no onda sam cula da ti moze ostetiti kosu..tako da ne preporucujem...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja frendica je pre par tjedana nadogradila kosu.
Kupila ju je.. Mr. Green Kako sad da objasnim, kupila je kosu sličnu njenoj boji naravno.
Baš je bila duga pa ju je i skratila.
Ali, niju je kačila klipsama, već...ušivala. Za svoju kosu.
Dakle ispod jednog sloja kose napravila je pletenicu od svoje kose i za to ušivala ovu.

Ajme. Zvuči komplikovano ali ništa se ne vidi da je zašivena i nadograđena.
I može prat kosu normalno .
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da to je istina da ti osteti kosu..


Anđela je napisao/la sledeće:



Ajme. Zvuči komplikovano ali ništa se ne vidi da je zašivena i nadograđena.
I može prat kosu normalno .


Pa ne vidi se to i je mnogo lepo Smile al ja ne bih nikada to uradila.. Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> nadogradnja kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon