www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to ti je super !
i mani se predrasuda da se podrazumeva da imas one mere
90 -60-90 ili kako vec!kao da su nam oni svi savrseni... Rolling Eyes
digni bre to sto imas i nos naravski i pichi!
kad muskarci vide da si samouverena ,vise te cene!
Nema na chemu zenska,uvek sam tu da otvaram ochi ljudima...



_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tijance, evo i ja se pridruzujem ksenijom, ona ce da ti da pola njenih, evo i ja prilazem pola mojih ---> dobices bar neku 4 -ku Very Happy
i sve ostalo se slazem sa ksenijom Exclamation

kad samo pomislim da ce mi u trudnoci sise biti jos vece, a posle ce mozda da se "izduvaju" , muka me hvata Confused
sto bre nisam ostala "daskara" Rolling Eyes

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista pomiri se sa sudbinom... tebi je takva gradja... to nemozes promeniti...
eventualno da se ugojis malo onda ce ti grudi narasti za 1-2 broja.. Very Happy
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam tih problema...

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Mistress
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 70
Mesto: Zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kupi anti baby pilule, pilule za dan poslije, i rakiju od ruze i narast ce ti. samo se nemoj operirati!

_________________
Ain't gonna waste my hate on you
I think I'll keep it for myself
 
Ira666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su silikoni izasli iz mode poprilicno. Vise cjenim prirodni izgled nego vjestacki, a sigurna sam da i vecina ljudi tako misli, osim pojedinih, praznoglavih muskaraca. A sto se tice velicine, ne mogu se pozaliti Smile mada moze i bolje, naravno.

od pilula se samo deblja, a i ako grudi narastu od njih, poslije kad budes htjela da izgubis kilazu grudi ce ti se smanjiti ili ce dobiti ruzan oblik. Mislim da je oblik puno vazniji od velicine
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e boze boze....pa ne deblja se hocete da vam crtam??? ja sam cak u medjuvremenu(pijem ih vec godinu ipo) izgubila 2kg

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zilika bas si me zagolicala tim tvojim tabletama,pokusat cu jer si me ubedila Exclamation
Samo mi jos preostaje problem kako doci do njih,odnosno nabaviti ih Rolling Eyes
Ali pokusat cu Very Happy
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grudi se kod svake zene povecaju posle trudnoce. Zato, devojke, radjajte decu ako hocete da imate vece grudi! Very Happy \

Ali ih nemojte dojiti NIKAKO! Very Happy
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Grudi se kod svake zene povecaju posle trudnoce. Zato, devojke, radjajte decu ako hocete da imate vece grudi! \

Ali ih nemojte dojiti NIKAKO!


ako kome...mojoj mami uopce nisu narasle....a mojoj teki da!

a to za dojenje,jel se ti salis mozda? znas li ti kolko bi ti tu djetetu uskratio????? sta je tebi bitnije u zivotu? ebena sisa il djete?!?!

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam ko je napisao onaj gornji post koji je zilika preuzela..ali definitvno potpisujem ono sto je zilika rekla..ne mogu da verujem da je nekome vaznije da ima lepe grudi nego detetovo zdravlje...ne mogu da verujem. E zabole me u krajnjem kakve ce mi biti grudi nakon dojenja, ako vec pricamo o tome. Shocked Onaj ko je otac mog deteta bice svestan vaznosti dojenja a ako su mu toliko vazne velike grudi neka se razvede lepo pa neka nadje neku kojoj ce fizicki izgled biti iznad svega!Ja se izvinjavam styo mozda grubo odgovaram ali me je zaista izbacilo iz takta ovakvo misljenje... Mr. Green

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
annie
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Antibebi pilule zaista ne bi nikome preporucila!
Kao sto je netko vec rekao one stvaraju takav emotivni kaos u organizmu da jednostavno nisu vrijedne toga.
Zasto grudi malo porastu od njih? Radi hormona estrogena? Sto jos estrogen radi? Povecava opasnost od karcinoma (jer potice nakupljanje stanica), pms-a itd itd...

Sto se debljanja i povecanja grudi tice. Ja sam se proslih godina udebljala 10 kg. Grudi su maalo punije nego inace (75B), nista znacajno.. a deblja sam puno vise i sve to ukupno ne izgleda dobro. Bolje je bilo ranije.. sve manje.. ali tijelo cvrsto i lijepo.
Ali radim na tome da si to povratim Smile)
Very Happy
Ah zaboravih reci... sto se dojenja tice. Vau, kako grudi izgledaju kad zena doji! Silikoni... Tvrde poput porucalana, stoje, napuhane, velike.... strasno sexy.
Nakon dvije godine dojenja... Sad nije vise tako. Ali nema veze.. to je cijena majcinstva... i pametni muskarci to razumiju i postuju i vole nas (i nase grudi) i dalje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 2 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon