www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
blondina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ja sam zadovoljna,ne opterećujem se baš time,moje sise su za +10...bar tak drugi kažu Embarassed Wink da vam otkrijem malu tajnu:cure,kupite broj manje,to vam je bolje od push-upa Wink


_________________
...umri mlad i budi lijep leš...
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ne bi bilo neke zabune gde su postovi sa ove teme ja sam ih obrisala jer je tema krenula pogresnim tokom.
Da razjasnimo i to oko tih bebi pilula:
Svi mi imamo razlicit organizam i na svakoga deluju drugacije,neko se ugoji neko ne
nego dobije grudi neko ne itd,
ali molim vas pridrzavajte se teme ovde necemo o Anti bebi pilulama da razgovaramo vec dajte,ako imate neki predlog koji bi pomogao devojkama koje hoce svoje grudi da povecaju,a ne znaju kako.Nemojmo skretati vise sa teme
Hvala vam Wink

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
xvekab
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Avg 2004
Poruke: 25

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma daj bre..naj bolje ti je nemoj ni da se opterecujes takvim stvarima.. sve manekenke imaju male grudi ,uostalom ima toliko slatkih majicica koje mozes da nosis i bez grudnjaka a da prelepo stoji .. veruj mi nisi jedina koja ima taj problem Embarassed ,ali ja sam svoj prevazisla .. jednostavno pomiris se stim i mislis da su tvoje naj lepse Wink
 
ljubavnica111
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 323
Mesto: corinthia

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 10, 2005 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala bogu ja nemam taj problem, a za one koje imaju male grudi: nebrinite, ima momaka koje vole i male, nevole svi velike
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 11, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba biti zadovoljan i stim sto se ima silikoni nisu losi ali nebih to ugradila

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
tijance1984
Šef kuhinje veca kuvarica
Šef kuhinje veca kuvarica



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 5095

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene da se opet malo javim na ovu temu... Wink
Dakle...koristila sam potpuno biljni proizvod pod nazivom Erdic(tablete i krema)za povecanje i ucvrscenje grudi,ali dobrotvorno deluju i na kozu,kosu i nokte.
Moram reci da sam jako zadovoljna...grudi su se uvecale i ucvrstile sad su bas onakve kakve sam zelela. Laughing (da napomenem NISAM SE UGOJILA)
Ovaj proizvod mozete naci u Hrvatskoj u biljnim apotekama... Very Happy
 
magdalenaf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja dajem pola svojih. . . Ja bi manje. . . Neka se javi eko ako hoce polovicu:)))
male grudi su zakon, a fora sa pilulama sigurno pali, samo pazi kad se skines s njih! ! !
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mozes jedino da se ugojis..ili da ugradis silikone...ne preporucujem ni jedno ni drugo (sem ovo prvo u slucaju da si bas mrsava)
 
milo_moje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 84
Mesto: velika gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne bi s edala pod nož iz razloga da budem "ugodnija" oku liku, koji me očito niti ne zaslužuju kad me procjenjuje samo po sisama.... pa što ako su male? takve su kakve su, a i one male mogu biti lijepe Smile furam 75-icu i baš me briga... kak s eveli, kom s ene dopadaju, nek ne gleda New Evil
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Erdic? Za to jos nisam cula. . . Ali hvala na savetu tiajnce Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nikolinna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali kad polude hormoni od antibebi pilula,onda ne rastu samo sise,mogu da rastu i brkovi,brada i sl
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 05, 2006 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam svojim zadovoljna,za 14 godina 75?I'm ok...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon