www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 10, 2006 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grrr.... srecnica Laughing Laughing Laughing


_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Pa, meni licno je lepse i normalnije silikonima uvecati grudi, nego li trpati kojekakve jastucice, tatine caarape, ili toalet papir u brus. Pa kad decko pocne daa vas svlaci, na kraju od bujnih GRUDI-ostanu "grudici" Very Happy
Ko vec ima kompleks od malih grudi i zeli vece-bolje je i silikon, nego kojekakve krpice i papiri! Razz



Laughing Laughing Laughing ..........apsolutno se slazem........

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
pij antibebi pilule


ne mora znacit da ces od pilula nabujat.procitajte uputstva.od toga se moze i smrsavit i bas to se dogodilo i meni.ja mislila da cu se malo prosirit a ono sve palo s mene i to vrtoglavom brzinom pa poslje muke da vratim to.zato vise ne pijem tu kemiju

_________________
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ti bi da se povecaju,a ja hocu da ih smanjim jer su mnogo velike 9obrusa.Strasno!!!!!!!!!!!!!! Sad

_________________
princess
 
schatzibaby23
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 250

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. ugoji se

2. a da se ugojis trebace ti pilule protiv trudnoce, one "birth control" i onda ces tek vidjeti razliku u grudima Shocked
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja od pilula se nisam ni ugojila ni smrsala.... ali za povecanje grudi ti jedino prestoji da kupis jedan broj veci i to kvalitetan grudnjak i videces da ces imati vece grudi.... mada ne treba ti vece grudi , takva si kakva si... Bog te takvu stvorio i tako si prirodna... Verujem da se mnogima svidjas i bez grudi velikih.... Wink

_________________
Happy & Married
 
daisy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 244

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 15, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja smatram da treba biti zadovoljan svojim izgledom. Takva si kakvu te Bog stvorio. Treba to ceniti. Ako te neko voli, volece te zbog toga sto jesi, a ne zbog tvojih grudi.
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za silikone, to mi je zelja da uradim, al svi oko mene mi govore da nisqam normalna i da nebi trebala to da uradim
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 19, 2006 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodne, a i neman ča povečavat Mr. Green
 
lilijana_77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 10 Dec 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vjerujem u te Erdic tablete. Osim toga na netu ih nema nigdje u Hr a ni na prostoru ex yu

Mislim da se nije bas zezati sa tim hormonima ipak je to stvar koja moze da ostavi gadne posljedice. Sto se tice malih grudi, to je veoma ozbiljan kompleks koji moze da ima opasne posljedice po psihologiju covjeka. Svaki muskarac koji tvrdi da su mu sladje ili sta vec ne, male grudi svaki put ostena bez daha kada vidi 3 ili 4 kada projezde pored njih. Utice to i na samopouzdanje. Fino je kada imas 3-cu reci da je sve super kada je prirodno. To su price za malu djecu.

[Edit by kumche: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaci jedino resenje da nam se grudi povecaju je da pijemo anti bebi pilule ili da se ugojimo.. ili i jedno i drugo??

_________________
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

khm khm, jedno sam vrijeme pila antibaby pilule i jedino sta se meni povecalo bio je apetit Laughing

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon