www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kako povecati grudi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

savetujem ti da prihvatis svoje telo takvo kakvo je...ja nosim 80B i zadovoljna sam!

jedino mislim da silikoni nisu resenje!


 
snezana22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isuse Bože, pa samo iljadarku na sto i holala GRUDI PETICE ČISTE! (ugledajmo se curke na pevačiceeee... Very Happy )
 
pamelaAVS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 35

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

silikoni
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako ko voli. imas i muskarca koji vole male grudi al ako ti nis zadovoljna onda poduzmi nesto.

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne mozes da se pomiris sa sudbinom stavi silikone Wink

_________________
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e devojke lako je vama pricati kako bi dale pola svojih, kad ne znate kako je biti ravan...kad se iznerviram sto ma koliko se doterivala i bila zgodna, i oblacila minice (koji mi super stoje) dodje neka cica koja ima extra grudi i svi samo u nju blenu. Eeeh Sad
E a koje antibebi pilule, idem odmah da ih kupim Smile Samo, koje su nezeljene posledice.... Da ja to ipak razmislim.....
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mircest je napisao/la sledeće:
e devojke lako je vama pricati kako bi dale pola svojih, kad ne znate kako je biti ravan...kad se iznerviram sto ma koliko se doterivala i bila zgodna, i oblacila minice (koji mi super stoje) dodje neka cica koja ima extra grudi i svi samo u nju blenu. Eeeh Sad


Izvinite sto se mesam, ali moram reci da muskarci bulje samo u ono sto devojka istakne. Ako su to grudi, buljice u njih, ako obuces minic, gledace u noge, ako se utegnes u farmerke, merkace guzu a na grudi nece ni obracati paznju.
Znaci sve zavisi od toga kako se obucete i sta istaknete.
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

djevojke glupost vam je to


ANEX

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam kako ih povećati, a i ne zanima me. Nije mi bitno kakve su, bitno je da su moje Laughing
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sacekaj jos malo pa ako te to stvarno muci a ti idi i ugradi silikone. to sad nije ni toliko skupo a nije ni nesto posebno opasno, samo nemoj pretjerati sa velicinom

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 24, 2007 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah te grudi... nikada zadovoljne... Ako su male, onda se javlja želja da budu veće i ne bira se sredstvo samo da se dodje do cilja... Ako su velike, onda muke sa ledjima, spavanjem itd... Treba da budeš zadovoljna sa onakvim grudima, kakve imaš... Bar u današnje vreme ima toliko različitih grudnjaka koji prividno mogu uveličati grudi... to bar nije problem... Ok je ako se "ugojiš" pa tako dobiješ na veličini grudi... ali piti te pilule... pa zar su te grudi toliko vredne "trovanja" hormonima... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubavnica111 je napisao/la sledeće:
hvala bogu ja nemam taj problem, a za one koje imaju male grudi: nebrinite, ima momaka koje vole i male, nevole svi velike


Slazem se Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> kako povecati grudi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon